Skocz do zawartości
Slimeq22

VIRTUA FIGHTER 5

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę tematu, więc postanowiłem napisać.

Co myślicie na temat tej gry? Wiem że wybitna to ona nie jest, ale popularne chyba są bijatyki na konsole.

Grał już ktoś? Mógłby ktoś opisać w skrócie ile jest postaci, na jakim poziomie stoi grafika itp.

Na koniec czy warto kupić ją za 95zł ? :)

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko: moim zdaniem za 95 złotych opłaca się kupić, bo IMO bijatyki to takie gry, do których wraca się zawsze.

Inna sprawa, że gra nie ma trybu Story (tylko ten, w którym zdobywasz rangi i kasę do customizacji).

Tak samo nie ma multi przez neta, przez co jak się ma kumpla do VF, jest OK, ale jeśli nie masz go, to może ci się znudzić.

Postaci jest 18, grafika ładna (zwłaszcza biorąc pod uwagę, kiedy powstała). Oczywiście VF jest bardziej realistyczna i mniej "buttonmasherska" od takiego np. Tekkena, więc nie musi ci się spodobać... (

oczywiście moźesz to już wiedzieć, ale nie wiem czy znasz tą serię, więc piszę na wszelki wypadek...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eeee multi przez neta? To w końcu to wydali na PS3?

Właśnie napisałem, że nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A widzisz pogubiłem się w tej stercie literek :D

Poprawiłem conieco - lepiej? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłem conieco - lepiej? ;-)

Lepiej popraw to ''conieco'' bo oczy razi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda...brak story, mało postaci, brak multi...chyba wolał bym poczekać już na Tekken 6 lub też kupić Soul Calibur IV.

Dzięki za wszystkie info (nie znałem tej serii dlatego dziękuję za takie informacje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do 90zł, sam kiedy po raz pierwszy zobaczyłem tą grę w sklepie za 95zł to pomyślałem: ''To jest to!''. Ale nieznane mi siły powstrzymały mnie, tak jakbym usłyszał: ''Stop durniu! Pomyśl, co cię czeka jesienią tego roku!''. No i nie żałuje, że się powstrzymałem. R2, M:PR i ME to zdecydowanie wystarczające godziny na popołudniowe wypociny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W przypadku VF5 Sega się wypięła na posiadaczy PS3. Gdyby było multi to grę na pewno bym kupił za te ok. 100 zł bo nie mam z kim grać na jednej konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładanie...

Ja cały czas powstrzymuję się od zakupu bo liczę na to, że Sega w końcu wyda odświeżoną wersję R, która będzie miała multi po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem VF5 niedługo po zakupieniu PS3 - chciałem jakąś bijatykę - sprzedałem później - strasznie plastikowa dla mnie, nie ten klimat, za to z SC4 jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VF5 jest świetną gierką, ale zbyt skomplikowaną dla przeciętnego fana tego typu produkcji. Mniej efekciarska od konkurencji, a przy tym bardziej wymagająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gra na PS3 :tongue:

Genialna gra ale brak online przekreśla ta grę na dłuższą metę. No chyba że masz stałą ekipę która często wpada. Niestety w moim przypadku coraz ciężej na takie imprezy przy mordoklepkach.

Eh pamiętam ile bluzgałem siedząc w practice żeby opanować zagrania Akiry na padzie :confused:

Ciekawe kiedy wyjdzie Virtua Fighter 5 Final Showdown

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę. Brak online jest bardzo dotkliwy. Nie mam z kim pograć w bardziej wymagające mordoklepki, więc VF5 odpalam rzadko, ale zawsze daje mi sporo frajdy. Staram się rozwijać konkretne postacie i zdobywać dla nich fatałaszki i inne duperele, ale na dłuższą metę jest to nużące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×