Skocz do zawartości
Artoth

Dlaczego PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem PS3 ale nie wiem konkretnie co najbardziej wybija PS3 ponad konkurencję, pomoże mi ktoś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad kupnem PS3 ale nie wiem konkretnie co najbardziej wybija PS3 ponad konkurencję, pomoże mi ktoś? :D

Jest tyle tematów i było oraz tyyyyle wiadomości w googlach o konsolach że tu już Ciebie nie trzeba przekonywać!

To tak jakbyś wszedł na forum odkurzaczy Zelmer i pytał czy ktos Cie przekona ze Zelmer ma lepsze odkurzacze niż LG... Jasne że tu Ci powiedzą, że PS3 to konsola lepsza bo (...), tak samo jak na forum XBoxa że ich konsola lepsza bo (...)!

Temat do kosza, jak nie do kosza to pewnie sie znów rewolucja rozpęta!

Użyj szukajki, na pewno znajdziesz odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL kup xboxa :D tańszy, lepszy, dużo gier, nie ma spadków animacji, lepszy serwis online, RROD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad kupnem PS3 ale nie wiem konkretnie co najbardziej wybija PS3 ponad konkurencję, pomoże mi ktoś? :D

Ależ to bardzo proste,pierwsza rzecz to sam napęd Blu Raym,którego konkurencja może jedynie pozazdrościć i nie jeden kinomaniak.Druga sprawa to darmowa usługa PSN,w przeciwieństwie Live,za które musisz uiszczać abonament ;)

Kolejny plus to wbudowane Wi-Fi,jak dla mnie bardzo istotne w użytkowaniu konsoli.Przydaje się choćby przy streamingu,bo nie potrzebuję żadnych kabli.

Kolejnym istotnym szczegółem jest kultura pracy konsoli,tak jak w konkurencji jest ona głośna i dokuczliwa,tak tu w ogóle jej nie słychać ;D Dla mnie to ważne, jak wyjeżdżam gdzieś do pracy i biorę sprzęt,to mogę korzystać z konosli nawet w czasie,gdy reszta domowników śpi.Tego samego nie mogę niestety powiedzieć o konkurencji,bo pamiętam jak przebywałem w holandii i załączyłem raz w nocy mojego RRODa to o mało nie wyleciałem razem z nim :D hehe.Chyba nie muszę pisać,że od tamtej pory nie grywałem już nocami.Z PS3 nie mam tego problemu,bo nawet ludzie z delikatnym snem nie są w stanie jej usłyszeć.

No i najważniejsze,to bezawaryjna praca w porównaniu do konkurencji.Gdzie to swojego RRODa musiałem oddać do serwisu już po pierwszym miesiącu użytkowania :o

Tak więc radzę się zastanowić i przemyśleć kilka kwestii 8) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to czemu XBox'a nazwali XBox?... częściej używa się nazwy RRoD, wszyscy wiedzą po tym skrócie o co chodzi, w YT wpiszesz to wywala tony wyników, google na RRoD wywala więcej wyników niż po wpisaniu X360 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest tyle tematów i było oraz tyyyyle wiadomości w googlach o konsolach że tu już Ciebie nie trzeba przekonywać!

To tak jakbyś wszedł na forum odkurzaczy Zelmer i pytał czy ktos Cie przekona ze Zelmer ma lepsze odkurzacze niż LG... Jasne że tu Ci powiedzą, że PS3 to konsola lepsza bo (...), tak samo jak na forum XBoxa że ich konsola lepsza bo (...)!

Temat do kosza, jak nie do kosza to pewnie sie znów rewolucja rozpęta!

Użyj szukajki, na pewno znajdziesz odp.

Tyle, że ja nie proszę, o ocenę czy lepszy jest RRoD czy PS3 tylko w czym PS3 jest lepsze ;d Za powyższe odpowiedzi na moje pytanie, dzięki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3 konsola przyszlosciowa z blurayem to chyba wystarczy, tak jak kolega wyzej pisal kultura pracy, ja jak zalaczylem xboxa to myslalem ze ktos w domu suszarke uruchomil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie no, nie wierzę że Xbox jest taki głośny...

Sam nie posiadam, ale sądząc po opiniach :P

Co do tematu, jak przesiadasz się z PS2/PSP, to bierz śmiało PS3.

Jak z Xbox'a, to RRoD :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad kupnem PS3 ale nie wiem konkretnie co najbardziej wybija PS3 ponad konkurencję, pomoże mi ktoś? :D
First party developers. Dla nich między innymi kupiłem konsole. XbX może tylko pomarzyć o takim zapleczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
First party developers. Dla nich między innymi kupiłem konsole. XbX może tylko pomarzyć o takim zapleczu.

Heh prawda, mnie ogólnie raczej śmieszą "exclusivy" na RRoDa bo chyba wszystkie wychodzą po jakimś czasie na kompa ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla ludzi bogatszych ps3 jest najlepsze , wiekszy prestiż itp. Jak nalezysz do ludzi mniej zamożnych to polecam xboxa360 najlepiej kupuj juz przerobionego na allegro pelno takich ,zaoszczedzisz na grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łe, nawet jakbym kupował Xa to bym nie przerabiał, ryzyko bana na online, nie/ ;d A online i multimedialność to teraz dla mnie najwazniejsze cechy chyba xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolisz sprawdzony sprzęt, nowatorskie i przemyślane gry, potężne zaplecze first party developers wybierz PS3. Wolisz niepewny sprzęt, mało ponadprzeciętne gry, jesteś CASUAL'owym graczem wybierz X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to Ci mówię bierz PS3 a nie pożałujesz... Ta konsola jest na szczycie ze wszystkich konsol. :) Serdecznie polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nawet jakbym kupował Xa to bym nie przerabiał, ryzyko bana na online

Hehe mój ziom miał nie przerobionego klocka a i tak mu zbanowali konsol. Po ok. trzech tygodniach dzwonienia, mailowania do BOK M$ znieśli bana. Wniosek? - Rżal :D

edit---

ups, mały błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... co znaczy "CASUAL'owym graczem"?...

Jak to dostał bana na X za nic?... nie rozumiem jak mogą banowac konsole w online, płacisz za sprzęt to powinno sie mieć możliwość grania, bo jednak płacisz za coś co jest jednym z elementów konsoli..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to dostał bana na X za nic?... nie rozumiem jak mogą banowac konsole w online, płacisz za sprzęt to powinno sie mieć możliwość grania, bo jednak płacisz za coś co jest jednym z elementów konsoli..

Powiem Ci, że ani ja ani kumpel ani nikt z M$ nie potrafi udzielić sensownej odpowiedzi dlaczego tak się stało.. Niesmak pozostaje bo wiesz 100% legal to raz, a dwa to pałowanie się z ludźmi Billa prawie dzień w dzień przez 3tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to 'kibel'! (nie trącam o Twój nick ;) ) ... ale jak banują i nie potrafią odpowiedzieć o co kaman, to głupia sytuacja i jak dla mnie poroniony pomysł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam mialem xboxa 360 wiec chyba moge pare slow o niej powiedziec.. 1 sprawa to naped: buczy tak, ze nie slychac wlasnych mysli.. A nie dosc ze buczy to nieraz jeszcze tekstury sie doczytuja.. A co do samego live.. Ogolnie lubie grac on-line, tymbardziej ze xbox ma tryb multiplayer dosc przyjazny dla uzytkownika ale...... nie az na tyle zeby za niego pobierac oplaty :0 Sam nie wiele mialem okazji pograc na live bo po prostu szkoda mi bylo pieniedzy na ich zas***y abonament!! Mialem i (nie)polecam.. To chyba na tyle :P Jedyny plus to pady i cena.. Jednak ja wole doplacic i zakupic sobie ps3 (i tak wlasnie zrobilem)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to 'kibel'! (nie trącam o Twój nick Mrugnięcie ) ... ale jak banują i nie potrafią odpowiedzieć o co kaman, to głupia sytuacja i jak dla mnie poroniony pomysł!

Heh.. Do tej akcji byłem przekonany, że M$ ma jakiś skrypt odpowiadający za sprawdzanie legalności konsol podpiętych pod neta ale po to coraz bardziej wydaje mi się, że oni to chyba.. ręcznie robią :D

Możliwe, że jakaś anomalia algorytmu - ale to by już była bzdura dokumentna gdyby nie umieli tak sprecyzować porównywanych kryteriów, żeby było można jednoznacznie ocenić na podstawie wgranego softu czy to legal czy przeróbka.

Inna sprawa, że mam w pracy kumpla, który jedzie na piratach przez neta od roku i bana nie dostał. Podobno (nie wiem ile w tym prawdy jest, bo co mnie to generalnie obchodzi) cały sekret wykrywalności czy dana kopia gry jest pirat leży w szybkości z jaką jest wypalana płytka.

edit--

Myślę, że sprawę który konsol głośniej chodzi można zakończyć. W zeszłym tyg. razem z kumplem porównywaliśmy jak GTA IV chodzi na obu konsolach. O ile w płynności gry nie było jakichś większych różnic. Poza tą, że na X trochę szybciej się uruchamiała. To gość przyznał sam i bez bicia, że ps3 jest tak ciche ze to mała bania. O co chodzi. On miał głośno ustawiony dziwek u siebie i było słychać chłodnicę oraz czytnik, który co chwila coś tam mieli. U mnie z kolei kino miałem ściszone prawie na zero (bo nie lubie za głośno). I kolo w pewnym momencie wyjeżdża mi z takim tekstem: 'ej ta twoja konsola to jest masakra! jakbyś mi teraz wyłączył tylko obraz to dałbym głowe, że pleja też wyłączyłeś'.

Any questions? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm... co znaczy "CASUAL'owym graczem"?...
No taki weekendowy. Niskie umiejętności, niski poziom trudności, małe wymagania co do gier (w sensie kaczka, kura byle dziura) itp...  :) Po prostu konsole odpala raz na miesiąc jak już naprawdę nie ma co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana załapuję się przeważnie za używanie piratów, a nie za flashowanie napędu. Możliwe, że kumpel dla jaj chciał sprawdzić, czy piracik "pójdzie" i to wystarczyło. Odpowiednia informacja poleciała kablem do Redmond.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie wiesz co mówisz. Bana dostaje się za ingerencję w firmware. Każdy firmware nie zgodny z "ogólnie zatwierdzonymi" że się tak wyrażę automatycznie wydaje wyrok na konsole. Sam dostałem bana na X'a, a ani razu moja konsola nie widziała pirata. Wystarczyło, że była przerobiona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem przeważnie. A wiem, że fale banów lecą zawsze jak zagrasz w grę, której nie ma na rynku. Wniosek nasuwa się sam. Zresztą kij z tym. Tak czy sie się nie opłaca moim zdaniem przerabiać xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak wytłumaczyć motyw z drugim kumplem śmigającym po necie w piracka fife i inne tytuły? master wymiata tak od roku już ..i bana niet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×