Skocz do zawartości
pastorek23

Jakie gry wykorzystuja czujnik ruchu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dark Sektor kierowanie dyskiem (coś jak "kule,strzały"w Heavenly Sword)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie wspomniał o Flower, w której kieruje się praktycznie tylko czujnikiem, a także flOw. Obie gry dostępne w PSS. Co do GTA 4 to żeby włączyć wykorzystywanie czujnika ruchu trzeba przejść tutorial dostępny z menu telefonu w grze. Po zakończeniu możemy wykorzystywać czujnik do sterowania motorami, łodziami i śmigłowcami. Niestety samochody trzeba nadal prowadzić analogiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clive Baker's Jericho, jak płoniesz to musisz potrzepać padem :) tylko tyle i aż tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wie ktos jak sie nazywa ta gra w kaczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych gier co grałem:

Call Of Duty 3 - Walimy z kolby machnięciem pada, machamy wiosłem płynąc łódką, podkładamy ładunki wykonując określone ruchy padem, wyłamujemy łomem deski, odkręcamy zawory, sterujemy jeepem itp. Generalnie na każdym kroku są wykorzystywane sensory ruchu :)

SOCOM: Confrontation - Wychylamy się postacią i więcej już nie pamiętam <_<

Rag Doll Kung Fu: Fists Of Plastic (PSN) - Tutaj także praktycznie cały czas są one wykorzystywane do na przykład: ładowania różnych kul mocy, regeneracji zdrowia, wykonywania mocniejszych skoków, ciosów itp. Wszystkich funkcji nie pamiętam ale jest tego sporo no i trzeba je wykorzystywać.

Army Of Two - Do czego to nie wiem ale na pudełku pisze, że wykorzystuje :thumbsup:

Jak mi się jeszcze coś przypomni to napisze ;)

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze Haze demo i w Haze Full wersji, np rzucamy granatem, jak sie podpalimy to sie odsząsamy od ognia machajac padem gora dol lewo prawo itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wie ktos jak sie nazywa ta gra w kaczki?

Super Rub a Dub

Miałem to ściągnięte z PSS, gierka to dno totalne, ale jak ktoś chce wypróbować Sixaxis'a....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć co się stanie jeżeli pad nie posiada tego czujnika? Gra nie pójdzie dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padło już to pytanie w innym temacie, i niestety wynika z niego że pograsz tylko do miejsca w którym czujnik jest niezbędny, ale może zależy to też od gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×