Skocz do zawartości
Tomek77

Brak łączności pada z PS3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To mój pierwszy post, szukałem odpowiedzi lecz nie znalazłem, więc proszę o pomoc.

Mam konsole od roku, parę miesięcy temu konsola zaczęła tracić łączność z padem, najpierw rzadko tylko jak leżał nie używany (podczas oglądania filmów) gasła dioda i po chwili konsola się zawieszała(na filmie pauza), po przyciśnięciu PS migały cztery diody i pad się nie potrafił połączyć, nie można było wyłączyć konsoli z przodu, jedynie z tyłu. Pad łączy się tylko po kablu. Po odłączeniu od kabla sytuacja się powtarza. Teraz dzieje się to bardzo często (10 razy podczas 1 filmu ) a nawet gdy pad jest podłączony kablem ???

Kupiłem nowego pada (oryginał) to samo!!! Zresetowałem pada bez zmian!!! Robiłem wszystkie aktualizacje. Co jest grane bo właśnie kończy się gwarancja.

Dzięki za odpowiedź.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wiesza sie konsola to jakis problem z nia. Mozliwe ze wadliwy modul BT, albo jakis problem z softwarem. Sprobuj przywrocic ustawienia fabryczne w PS3. Jezeli chcesz sie brinic przed serwisem rekami i nogami zawsze mozna sprobowac formatu dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×