Skocz do zawartości
PlayBoy

Jak podlaczyc glosniki 5.1 do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Po co dwa razy ten sam temat w różnych działach zakładasz? Bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzialem ci w innym klonie tego watku :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił Logitech X-530 . mają specjalną przejściówkę dzięki której podłączysz do nich swojego PS'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kolega nie pisze że chce mieć dźwięk przestrzenny. Jeżeli podłączy się X - 530 do plejaka przez tą przejściówkę to wszystkie głośniki będą grały i będzie git :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma to taki sens... Stereo powielone na wszystkie kanały - już lepiej zainwestować w dobre 2.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy da rade podlaczyc glosniki Creativa P5800 5.1 do ps3?!

i jaka przejsciowka do tego...?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli te glosniki nie maja wejscia optycznego to obawiam sie ze trzeba dokupic dekoder/amplituner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z saba...ida 3 kable do karty dzwiekowej....(cos takiego jak kable analogowe z psa 3 do tv mniej wiecej xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem:

Jezeli te glosniki nie maja wejscia optycznego to obawiam sie ze trzeba dokupic dekoder/amplituner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem, czemu Creatve wycofał z produkcji ten ich dekoder - świetne urządzenie, a ile spraw by załatwiło - każdy taki temat kończyłby się linkiem do aukcji z tym dekoderem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm te wszystkie amplitunery są za drogie.

Edytowane przez Adrianeqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, nie jest to produkt pierwszej potrzeby, jak i sama konsola, więc i ceny nie niskie :P. Szukaj na ebay'u , allegro dekodera Creative DDTS 100 - da się pod to podłączyć każde głośniki 5.1 komputerowe z 3 jackami (nawet te, które są innej firmy niż creative) a z konsolą łączysz je kablem optycznym, ma to dekodery Dolby Digital i DTS, już tego nie produkują nie wiadomo czemu, więc chyba tylko używane znajdziesz

EDIT

http://allegro.pl/item516619826_creative_d...ekoder_7_1.html

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a Logitech Z5500?? Maja dekoder wbudowany, i naprawdę duży zapas mocy. Czy ktoś z was używa je z PS3, bo planuje takie połączenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem audiofilem, sprawilem sobie pod choinke i jestem zadowolony. Moze napisalem to bez wiekszego entuzjazmu, ale obsluga 5.1 zalezy od implementacji dzwieku przestrzennego w grze. O ile w grach takich jak MGS4 bedziesz wgnieciony w fotel, to sa tez tytuly ktore mocno zawodza, ale to juz nei zalezy od glosnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to porste dlaczego juz tego nie produkuja bo jest strasznie drogie !!! Za drogie w cenie 130 $ mozna juz pomyslec o glosnikach z wyjsciem optycznym albo jakim kinie domowym (mowie 30 $ + normalne glosniki 150 $ to daje nam 300 $) za te pieniadze naprawde mozna dostac zestaw kina domowego z wszystkimi wysjsciami a nie jakis tam creative . Nie oszukujmy sie creative nie slynie z super jakosci dzwieku owszem jest dobry i bardzo popularny ale nie jest to produkt w kturym kladzie sie nacisk na jakosc .

Tak czy innaczej polecal bym 5500 wbudowane wejscie optyczne niezle graja duzy subwofer daje czysty bass. Kawal dobrego sprzetu w bardzo rozsadnej cenie takze bardzo polecam ja mam wewrsje bez wyscia optycznego to jest bodajze 5300 i jestem bardzo zadowolony kupilem je z 1,5 roku temu w dobrej cenie bo 100$ i jestem zadowolony :) dzwiek co prawda idzie przez karte creative w laptopie ale i tak go nigdy nie wylanczam to co tam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad ortografia to ty musisz popracowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to porste dlaczego juz tego nie produkuja bo jest strasznie drogie !!! Za drogie w cenie 130 $ mozna juz pomyslec o glosnikach z wyjsciem optycznym albo jakim kinie domowym (mowie 30 $ + normalne glosniki 150 $ to daje nam 300 $) za te pieniadze naprawde mozna dostac zestaw kina domowego z wszystkimi wysjsciami a nie jakis tam creative . Nie oszukujmy sie creative nie slynie z super jakosci dzwieku owszem jest dobry i bardzo popularny ale nie jest to produkt w kturym kladzie sie nacisk na jakosc .

Tak czy innaczej polecal bym 5500 wbudowane wejscie optyczne niezle graja duzy subwofer daje czysty bass. Kawal dobrego sprzetu w bardzo rozsadnej cenie takze bardzo polecam ja mam wewrsje bez wyscia optycznego to jest bodajze 5300 i jestem bardzo zadowolony kupilem je z 1,5 roku temu w dobrej cenie bo 100$ i jestem zadowolony :) dzwiek co prawda idzie przez karte creative w laptopie ale i tak go nigdy nie wylanczam to co tam :)

Najpierw piszesz o marnej jakości dźwięku a potem zachwycasz się Logitechem - obie te firmy robią na tym samym poziomie sprzęt i są to zwykłe głośniczki, które jakością dźwięku dechu w piersiach nie zapierają, jeszcze co do dekodera DDTS-100 - jednak wiele ludzi go szuka, mimo dość wysokiej ceny, wszystko co wystawione na allegro od razu znika, więc jednak popyt jest

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amplituner chodzilo mi oczywiscie o 130$.

Tak zgadzam sie ze te 2 firmy produkuja sprzet na podobnym poziomie. Ale chodzilo mi o to ze wydajac tyle kazy na ddts 100 mozna juz pomyslec o jakims lepszym zakupem. I suma sumarum choc te glosniki nie sa perfekcyjne to za cene 100$ daja dobry efekt.

Wiadomo kazdy musi wybrac sprzet do swojego portfela.

O i apropo amplitunera i zestawu glosnikow mozna juz wychaczyc sony DDW790 za 99.99$(REFURBISHED) mysle ze to bardzo dobra cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×