Skocz do zawartości
hivonzooo

Killzone Liberation

Rekomendowane odpowiedzi

killzoneliberationxt5.jpg

Zapraszam do gry online !

Możecie mnie dodawać do znajomków, nick: damek :P

Edytowane przez hivonzooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem dziś grać w KZ:L. Wczoraj ukończyłem jedynkę na PS2 i jestem zadowolony z nadrobienia zaległości. W kolejce czeka KZ2 na PS3, ale chwilowo skupiam się na KZ:L na PSP, które imho jest bardzo fajnie przemyślane. Gra wydaje się być krótka, bo w niecałą godzinę załatwiłem 3 pierwsze poziomy gry. Jest jednak sporo ciekawych trybów rozgrywki dla jednego gracza, jak i wielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacząłem dziś grać w KZ:L. Wczoraj ukończyłem jedynkę na PS2 i jestem zadowolony z nadrobienia zaległości. W kolejce czeka KZ2 na PS3, ale chwilowo skupiam się na KZ:L na PSP, które imho jest bardzo fajnie przemyślane. Gra wydaje się być krótka, bo w niecałą godzinę załatwiłem 3 pierwsze poziomy gry. Jest jednak sporo ciekawych trybów rozgrywki dla jednego gracza, jak i wielu.

Nie zapomnij ściągnąć dodatkowego chaptera :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Nie zapomnij ściągnąć dodatkowego chaptera :biggrin:

Jak go ściągnąć? Tzn. jest tam niby zawartość do pobrania, ale jak to zrobić. Nie mogę się połączyć z killzone.com. Czy potrzebuję jakiegoś specjalnego konta, czy coś w tym guście? W grze odblokowałem specjalne tapety i informacje o Rico i Templar`ze i nie wiem jak się do nich dobrać.

BTW ten chapter jest darmowy?

PS. zapomniałbym podziękować za informacje już udzielone i ewnentualnie dalsze. :)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak go ściągnąć? Tzn. jest tam niby zawartość do pobrania, ale jak to zrobić. Nie mogę się połączyć z killzone.com. Czy potrzebuję jakiegoś specjalnego konta, czy coś w tym guście? W grze odblokowałem specjalne tapety i informacje o Rico i Templar`ze i nie wiem jak się do nich dobrać.

BTW ten chapter jest darmowy?

PS. zapomniałbym podziękować za informacje już udzielone i ewnentualnie dalsze. :)

Ja nawet nie miałem konta PSN. Podłączyłem konsolkę do netu i wybrałem 'Download' z menu gry i poszło. Może po prostu odczekaj trochę, bo majstrują coś przy stronie. Chapter5 nie dość, że darmowy to ma też swoje challenge, kaskę do zebrania i bronie do odblokowania :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ja nawet nie miałem konta PSN. Podłączyłem konsolkę do netu i wybrałem 'Download' z menu gry i poszło. Może po prostu odczekaj trochę, bo majstrują coś przy stronie. Chapter5 nie dość, że darmowy to ma też swoje challenge, kaskę do zebrania i bronie do odblokowania :biggrin:

No to trzeba się tym zainteresować. Dzięki. :)

Nie mogę tego zrobić. Nie jestem zalogowany na killzone.com, ale chyba to nie jest konieczne. W każdym razie kiedy wybieram "do ściągnięcia" i połaczę się z siecią dostaje komunikat, "portlet is no longer available". Czy te tak macie? moze juz usunęli ten plik? Czy o takie "majstrowanie" Ci chodziło Torbo_Piany?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to trzeba się tym zainteresować. Dzięki. :)

Nie mogę tego zrobić. Nie jestem zalogowany na killzone.com, ale chyba to nie jest konieczne. W każdym razie kiedy wybieram "do ściągnięcia" i połaczę się z siecią dostaje komunikat, "portlet is no longer available". Czy te tak macie? moze juz usunęli ten plik? Czy o takie "majstrowanie" Ci chodziło Torbo_Piany?

Naprawdę nie wiem o co może chodzić. Ja ściągałem może z 2-3 tygodnie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nie wiem o co może chodzić. Ja ściągałem może z 2-3 tygodnie temu.

A jaką masz wersję oprogramowania PSP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
ver 5.03

Czyli taką samą jak moja, ale moja konsolka jest japońska. Choć wydaje mi sie, że nie ma to żadnego wpływu na taki stan rzeczy.

Przed chwilą skończyłem podstawowe 4 rozdziały. Do tego załatwiłem 2 rozdziały wyzwań na złoto i 3 brązowo (2 złota, 2 srebra i 2 brązy dały taki wynik). Jutro będę mógł spróbować zciągnąć rozdział 5. BTW to misja ratunkowa Rico, tak?

EDIT: Udało mi się ściągnąć łatkę, ale ostatniego bossa nie mogę przeskoczyć. Tak, czy siak, to dobra gra. :)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×