Skocz do zawartości
Gość Zielok

Starter Pack z PS3 - pakiet na dobry start

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andre_07

Najgorsze jest to  ,że kiedy kupilem ps3 i wróciłem do domu to zobaczyłem tę informacje o starter paku , który mial się pojawić >:(,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was, kto posiada Starter Pack mógłby dać jego zdjęcia w większych rozmiarach? Byłbym wdzięczny  <uklon>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na allegro już jest za 2299zł ;P

http://www.allegro.pl/item223620605_beiko_...ystation_3.html

I ktoś to kupuje  8D

wow, no starter pack przynajmniej na allegro schodzi bardzo dobrze

cytat z forum PSXE

"popyt na Starter Packi jest olbrzymi - w lubelskim centrum Sony cala dostawa poszla doslownie w kilka godzin - sami sprzedawcy sa w lekkim szoku i nie wiedza o co chodzi jakby - ja swoja sztuke kupilem tylko dlatego, ze mialem rezerwacje...."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

hmm nie wiem co o tym myśleć... Przecież tu nie ma nic nowego i cena nie jest jakaś super... Ciekawe co się będzie działo ja dadzą Starter pack z GT5 albo GTA4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiem co o tym myśleć... Przecież tu nie ma nic nowego i cena nie jest jakaś super... Ciekawe co się będzie działo ja dadzą Starter pack z GT5 albo GTA4...

Jak nie ma nic nowego i cena nie jest super?

Normalnie konsola kosztował 2399 zł, a teraz kosztuje tyle samo tyle, że dostajesz dwie gry + drugiego pada, a te trzy rzeczy łącznie kosztują około 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzwonilem do sklepu psx extreme i zamowilem swoj zestawik konsolki. ale pocieszyli mnie bo wysla dopiero w poniedzialek lub wtorek i bedzie dopiero we czwartek lub piatek. bo dosttawa jeszcze nie przyjechala. niedlogo dolacze do grona posiadaczy ps3 ale nie mam jeszcze w domku internetu wiec nie naciesze sie gra online w najblizszym czasie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 1999zł + Pilot 85zł + R:F@M 122,50zł + Pad 160zł + HDMI 60zł + Motorstorm 150zł = 2491.5zł

SP 2299zł + Pilot 85zł = 2348zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS3 1999zł + Pilot 85zł + R:F@M 122,50zł + Pad 160zł + HDMI 60zł + Motorstorm 150zł = 2491.5zł

SP 2299zł + Pilot 85zł = 2348zł

Ja mówię o oficjalnych cenach, a nie o Allegro.

(robson.pl) PS3  2099 zł + Resistance 159 zł + MotorStorm 189 zł + SixAxis 179 zł = 2626 zł

Czyli oszczędzamy na jedną grę. Na Robsonie i tak jest tanio, bo oficjalne ceny byłyby inne:

PS3 2399 zł + Resistance 199 zł + MotorStorm 199 zł + SixAxis 179 zł = 2976 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mówię o oficjalnych cenach, a nie o Allegro.

Co to znaczy cena oficjalna? Cena to cena. Jak można kupić na allegro taniej, z gwarancją (czyli pełnowartościowy sprzęt) to do tej ceny należy porównywać starter packa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy cena oficjalna? Cena to cena. Jak można kupić na allegro taniej, z gwarancją (czyli pełnowartościowy sprzęt) to do tej ceny należy porównywać starter packa.

Nie. Cenę Starter Packa należy porównywać do cen oficjalnych ustawionych przez Sony. Według mnie znacznie bezpieczniej kupić w normalnym sklepie zwykłym bądź internetowym, niż na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie. Cenę Starter Packa należy porównywać do cen oficjalnych ustawionych przez Sony. Według mnie znacznie bezpieczniej kupić w normalnym sklepie zwykłym bądź internetowym, niż na Allegro.

Moim zdaniem nie ale whatever. Dla jednego allegro jest bezpieczne dla drugiego nie. Jeśli możesz kupić konsolę z gwarancją taniej niż oficjalnie podaje Sony to ja bym porównywał się do tej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88
Jak nie ma nic nowego i cena nie jest super?

Normalnie konsola kosztował 2399 zł, a teraz kosztuje tyle samo tyle, że dostajesz dwie gry + drugiego pada, a te trzy rzeczy łącznie kosztują około 500 zł.

hehe to ja kupilem w maju ps3 nowa taka jaka wtedy byla 60 GB z padem i gwarancja ze sklepu za 1780zł... Koleś potrzebował pożyczki :D Jak sie wie czego się chce i szuka miesiąc przed da rade kupić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałam pierwszy raz wiadomości dotyczące Starter Packa było napisane, że będzie można wybrać dwa tytuły spośród tych gier:

MotorStorm, Resistance: Fall of Man, Formula One: Championship Edition, Ridge Racer 7 oraz Genji: Days of the Blade.

A jak dotąd w sklepach widać tylko zestawy z MotorStorm oraz Resistance. Może mi ktoś wyjaśnić czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

w niemczech widzialem starter motorstorm i formule 1 chyba. Napewno nie było to resititance. Może w różnych krajach są różne zestawy? Np. gry które w danym kraju najlepiej się sprzedały?? Bo u nas bardzo dużo jest właśnie motorstorma i resititance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w niemczech widzialem starter motorstorm i formule 1 chyba. Napewno nie było to resititance. Może w różnych krajach są różne zestawy? Np. gry które w danym kraju najlepiej się sprzedały?? Bo u nas bardzo dużo jest właśnie motorstorma i resititance

Masz rację. Właśnie przeczytałem archiwalną wiadomość dot. starter packa i się okazało, że w każdym kraju ma być inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj pojechałem do Wrocławskiego MM z zamiarem kupna X360(wiem wiem) i tu staruszek wkroczył do akcji twierdząc, że PS to pożądniejsza firma i BD i wogule stwierdził, że jak chce to mi dołoży do PS3 i tak od wczorajszego wieczoru jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 i uważam, że ta promocja jest ekstra.  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie gratuluje zakupu PS3 oraz wielki szacun dla twojego ojca za to ze zna sie na rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

ale myśląc logicznie i przyszłościowo to np mając odpowiedni TV HD to warto brać blu-ray'a a że w PS3 nie wychodzi to tak drogo to tylko na plus :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo Cybuch dla Taty "Respect" i ogromny Szacun :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale myśląc logicznie i przyszłościowo to np mając odpowiedni TV HD to warto brać blu-ray'a a że w PS3 nie wychodzi to tak drogo to tylko na plus :D
O tym ze warto wybrac Blu-raya swiadczy tez to ze wedlug danych z 4 sierpnia w Polsce znajdziesz 36 roznych filmow na Blu-raya i tylko 4 na HD DVD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
O tym ze warto wybrac Blu-raya swiadczy tez to ze wedlug danych z 4 sierpnia w Polsce znajdziesz 36 roznych filmow na Blu-raya i tylko 4 na HD DVD ;)

Dokładnie, w Media Markt na Grochowie, jest cała kartonowa półeczka z filmami na Blu-ray a HD-DVD tylko kilka pozycji gdzieś ukrytych za płytami żeby nikt nie znalazł tego niewypału i się nie przejechał  <evil>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O tym ze warto wybrac Blu-raya swiadczy tez to ze wedlug danych z 4 sierpnia w Polsce znajdziesz 36 roznych filmow na Blu-raya i tylko 4 na HD DVD ;)

Też gdzieś to wyczytałem. Tylko że chodzi chyba o filmy z polskim lektorem/napisami? Bo wystarczy wejść na allegro i można sobie kupić więcej niż 4 filmy HD DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też gdzieś to wyczytałem. Tylko że chodzi chyba o filmy z polskim lektorem/napisami? Bo wystarczy wejść na allegro i można sobie kupić więcej niż 4 filmy HD DVD.
Te bylo napisane w PSX Extreme i chodzilo o filmy z polskim lektorem ale to bez roznicy bo w Manchesterze jak bylem w HMV to mieli okolo 50 filmow na BD i kolo 15 HDDVD :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

dzieki sony blu-ray zabije dvd hd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrana BluRaya jest juz przesondzona i wszyctcy powinni wiedziec ze niebieskie wygrywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×