Skocz do zawartości
zszuetam

Call of Duty - Nazi Zombie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakieś 2 tyg. temu kupiłem nowego CoD'a , niestety krótki jak inne (COD:MW) , mam pytanie czy da się jakoś wgrać nowe mapy do nazi-zombie jak nie mam neta na ps3 ? A co do neta to jaki router polecacie taki do 200zł , żeby nie było z nim problemów , słyszałem , że linksys dobry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jakieś 2 tyg. temu kupiłem nowego CoD'a , niestety krótki jak inne (COD:MW) , mam pytanie czy da się jakoś wgrać nowe mapy do nazi-zombie jak nie mam neta na ps3 ? A co do neta to jaki router polecacie taki do 200zł , żeby nie było z nim problemów , słyszałem , że linksys dobry ?

Co do Nazi Zombie ... Na PC nie ma mozliwosci grania na innych mapach (niezaleznie czy masz neta czy nie) niz ta podstawowa wiec watpie zeby na konsolach sie dalo. A co do routera... cos mi sie wydaje ze pelno takich tematow juz bylo ... poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć duża ta mapa ;) i pewnie na PCecie wgrywa się ją do folderu z mapami, co na konsoli jest niemożliwe. Chyba, że producenci z jakimś patchem dali by nam nową mapkę z zombie :) nie obraził bym się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kiedyś widziałem jak ktoś pisał że z psn da się pobrać świąteczną mapę , bo ona na święta wyszła , ale jak nie mam neta to chyba jej nie pobiorę :( [?] , idę routera poszukać :)

# Edit : znalazłem taki router : http://www.allegro.pl/item518348601_linksy..._fv_kurier.html :) , mam neostradę , czy ten router będzie dobrze chodził :) , muszę rozdzielić net na : 2 pc i ps3 .

Edytowane przez zszuetam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×