Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Co wybrać ?

assassin's creed - nie wiem jakie części, nigdy nie grałem

inFAMOUS (część pierwsza, nie druga)

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać ?

assassin's creed - nie wiem jakie części, nigdy nie grałem

inFAMOUS (część pierwsza, nie druga)

???

Co do assasina to albo II albo brotherhood bo w 1 się wynudzisz.

Infamous warto, na prawdę fajna gra. No chyba jasne ze pierwsza część skoro 2 jeszcze nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grać w Assyssana to od pierwszej części co z tego że jest troszkę słabsza od II i Brotherhood ale poznasz historię od samego początku i to jest najlepsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie proszę co najlepiej kupić z nowych exów na ps3 ? LBP2 czy może KZ3 ? Gier nie da się porównać a cenię sobie przede wszystkim w grach intensywność akcji i lubię na multi pośmigać. Co będzie lepszym zakupem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry są to zupełnie inne gatunki. Multi w obu jest mocną stroną. Intensywność akcji większa jest w KZ3. Jednak jeśli chodzi o strzelanki, to osobiście nie przepadam za serią Killzone. Możesz wziąć LBP2, a potem ewentualnie dokupić jakąś strzelankę, np. BF: BC 2.

Edytowane przez kuba105000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie proszę co najlepiej kupić z nowych exów na ps3 ? LBP2 czy może KZ3 ? Gier nie da się porównać a cenię sobie przede wszystkim w grach intensywność akcji i lubię na multi pośmigać. Co będzie lepszym zakupem ?

Intensywność akcji no to raczej killzone 3, wiadomo że fps ma większą intensywność akcji aniżeli platformówka. Multi porównywalne, jednak LBP2 zapewni dłuższą rozrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie proszę co najlepiej kupić z nowych exów na ps3 ? LBP2 czy może KZ3 ? Gier nie da się porównać a cenię sobie przede wszystkim w grach intensywność akcji i lubię na multi pośmigać. Co będzie lepszym zakupem ?

Osobiście wybrałbym LBP2. Pograłem w KZ3 w beta i to zaledwie trochę bo mnie odrzuciło po prostu bardzo szybko. A w LBP2 na pewno się nie będziesz nudzić, jak nie będziesz grać na czyiś to sam będziesz tworzyć cudawianki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dużo stracę grając w AC II nie znając fabuły pierwszej części ? Fabuła dwójki bardzo zazębia się o historie z jedynki ?

Czy może lepiej odpuscic sobie AC II i kupić Just Cause 2 ? Dobre to to jest ? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dużo stracę grając w AC II nie znając fabuły pierwszej części ? Fabuła dwójki bardzo zazębia się o historie z jedynki ?

Czy może lepiej odpuscic sobie AC II i kupić Just Cause 2 ? Dobre to to jest ? :tongue:

Dobre? To jest zajebiste. 70h na pewno Ci zajmie ta gra jeśli będziesz chciał wszystko zebrać i zaliczyć. Ja mam teraz bodajże 82% i 67h grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dużo stracę grając w AC II nie znając fabuły pierwszej części ? Fabuła dwójki bardzo zazębia się o historie z jedynki ?

Czy może lepiej odpuscic sobie AC II i kupić Just Cause 2 ? Dobre to to jest ? :tongue:

Tracisz srednio na jeza. Jesli zaczenij od 2 czesci zyskasz duzo lepsza zabawe a i fabularnie wszystko powinienes ogranac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dużo stracę grając w AC II nie znając fabuły pierwszej części ? Fabuła dwójki bardzo zazębia się o historie z jedynki ?

dużo nie stracisz. Polecam zacząć od II, fabula zazębia się, ale tylko trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz poczytać sobie o wydarzeniach z I .

Aha, ktoś wcześniej pytał o GTA- jak masz kasę to kupuj Complete Edition, mnie zarówno podstawka jak i oba dodatki bardzo wciągnęły, dużo bardziej niż RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma demo na PSS to można na PC ściągnąć i przerzucić?

Chodzi mi tutaj o Gran Turismo 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma demo na PSS to można na PC ściągnąć i przerzucić?

Chodzi mi tutaj o Gran Turismo 5

Nie ma takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego polecacie fps'a do ~100zł ? (może być używka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego polecacie fps'a do ~100zł ? (może być używka)

Ja bym polecił Killzone 2 - nowy koło 60 zł a ile frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego polecacie fps'a do ~100zł ? (może być używka)

Modern Warfare 2 do singla. Jesli do multi to BC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o doradzenie, czegoś luźnego, lekkiego i w miarę łatwego(żeby się nie męczyć) do 200 zł.

Żadnych Fif i innych tego typu "sportówek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę ponawiam pytanie, bo nie dostałem żadnej dobrej odpowiedzi co do jakiejś fajnej gry z PSN za 47 zł :) Niby tyle tego jest, ale nie wiem co wybrać, póki co, mam tylko Bomberman Ultra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o doradzenie, czegoś luźnego, lekkiego i w miarę łatwego(żeby się nie męczyć) do 200 zł.

Żadnych Fif i innych tego typu "sportówek".

Obojetnie jaki FPS na poziomie very easy. Heavy Rain z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę ponawiam pytanie, bo nie dostałem żadnej dobrej odpowiedzi co do jakiejś fajnej gry z PSN za 47 zł :) Niby tyle tego jest, ale nie wiem co wybrać, póki co, mam tylko Bomberman Ultra.

lara croft and the Guardian of Light (chyba 47 zl) - co-op, wciagajace, duzo zagadek

trine (chyba 36 zl) - ma platyne, 3 ciekawe postacie do grania, co-op, platformowka

Dead Nation (chyba 47 zl) - zabijanie zombie, co-op, mozna Polske w rankingu wspomoc, ma platyne

w pierwszej kolejnosci z gier przeze mnie wymienionych bralbym trine :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej kolejnosci z gier przeze mnie wymienionych bralbym trine :thumbsup:

Obejrzałem gameplay, przeczytałem reckę - biorę tę grę ! Uwielbiam oldskulowe platformówki, dodatkowo w klimacie fantasy. Oczywiście już ze 20 razy natknąłem się gdzieś na ten tytuł, lecz jak to ja, zawsze omijałem łukiem, mea culpa, mea culpa :) Dzięki za poradę, leci zasłużony +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF:BD2 jest najlepsze z tej serii strzelanek jeslij chodzi o Multiplayer natomiast wedlug mnie w Cod MW 2 Fabula jest bardziej interesujaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o doradzenie, czegoś luźnego, lekkiego i w miarę łatwego(żeby się nie męczyć) do 200 zł.

Żadnych Fif i innych tego typu "sportówek".

Mi przychodzi do głowy LBP albo LBP2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę ponawiam pytanie, bo nie dostałem żadnej dobrej odpowiedzi co do jakiejś fajnej gry z PSN za 47 zł :) Niby tyle tego jest, ale nie wiem co wybrać, póki co, mam tylko Bomberman Ultra.

To zależy, czy chcesz bawić się w dzielenie slotami, wtedy tak jakby masz budżet 235zł czyli starczy na Mass Effect2 + jakieś dlc może, a jak wolisz kupować sam, to Joe Danger.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×