Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Od siebie zaproponuje The UnderGarden dla żony i córki, Deathspank 1 i 2 ze względu na humor (wymagany język angielski w stopniu minimum komunikatywnym żeby bawić się wyśmienicie),Criter Crunch (świetny co-op) oraz Zume jeśli chodzi o gry ze sklepu playstation.

Jeśli chodzi o "pudełkowe" gry to ciężko jest mi coś rozsądnego, moja żona gra przykładowo w HR , Dragon Age-a , Red Dead Redemption,Soul Calibur 4, Just Cause 2 itd, wiec jak sam widzisz różne rodzaje gier.Córka natomiast wszelkiej maści RPG i wszystkie "gierki popierdółki" na Wii (zreszta Wii+ WiiFit wciągnęły moją zonę i wszystkie dzieciaki na dłuuugo ale to tak na marginesie).Proponuje pościągać dema, pograć razem i zobaczyć co będzie jej odpowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że rozwineła się dyskusja :)

Jak najbardziej nie wykluczam gier ze sklepiku...

Bardzo chetnie wyslucham dodatkowych komentarzy dotyczacych minisow, ktore potencjalnie moga spodobac sie kobitkom :)

Przy okazji, mimo ze to troche OT, zapytam o wersje LBP.

Planowałem wersję PL, ale slyszalem ostatnio ze wersje polskie lubia prawiac problemy przy patchowaniu, dodatkach etc.

Czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emr - nie wiem czemu nikt ci jeszcze Buzz! nie proponował :P W demko cała moja rodzina grała, niezależnie od płci i wieku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wśród użytkowników forum są też Panie i coś doradzą dla mojej kobiety? :)

Moja żona nie mogła oderwać się od MagicOrbz - wymaksowała kampanię i wszystkie DLC :biggrin: Do dzisiaj mam siniaki jak mnie padem okładała gdy walnąłem skuchę przy ogrywaniu coopa :) Niesamowicie kolorowa, fajnie zbudowana tematycznie, no a do tego dość tania :biggrin:

Magic%20Orbz%20414%202.jpg

... Planowałem wersję PL, ale slyszalem ostatnio ze wersje polskie lubia prawiac problemy przy patchowaniu, dodatkach etc.

Czy to prawda?

Bullshit! Bez wahania kupuj polską wersję. Dubbing jest naprawdę dobry, poza tym w wydaniu GOTY masz oprócz polskiego jeszcze pełno dodatków za które w normalnej wersji musiałbyś dopłacić :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. interesuje mnie shooter(obsadzony w czasie od II wojnie światowej do czasów nam współczesnych- futurystyczne i rozwalanie zombiaków odpada) w którym kampanię przechodzi się na 2 pady. Najlepiej coś w stylu CoD MW2. Czy w ogóle istnieje taka gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Army of two I i II nie jest zbyt podobne do CODA ale w co opie gra się przyjemnie.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA + Bulletstorm. Fifke mozna dorwac za 100 a bulleta za mniej wiecej 150zl

hmm. a co z nowym fight night'em ?? słyszałem że to fajna gra. Powiem tak. Chce grę w której też pobawie się z kolegami przy jednej konsoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Army of two I i II nie jest zbyt podobne do CODA ale w co opie gra się przyjemnie.. :P

Zależy mi na shooterze z widokiem na spluwę, jak w CoDzie(stąd to porównanie) w Army of Two jest widok na całą postać, co mnie odpycha. Nie jestem znawcą, ale chyba zależy mi na FPS( First Person Shooter)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na shooterze z widokiem na spluwę, jak w CoDzie(stąd to porównanie) w Army of Two jest widok na całą postać, co mnie odpycha. Nie jestem znawcą, ale chyba zależy mi na FPS( First Person Shooter)

Może Killzone 3 ? Z tego co się orientuje to ma kampanie na dzielonym ekranie i widok z pierwszej osoby, tzw FPS :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić jakiegoś FPS do ceny 120zł które polecacie?

Zdecydowanie Battlefield Bad Company 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. interesuje mnie shooter(obsadzony w czasie od II wojnie światowej do czasów nam współczesnych- futurystyczne i rozwalanie zombiaków odpada) w którym kampanię przechodzi się na 2 pady. Najlepiej coś w stylu CoD MW2. Czy w ogóle istnieje taka gra?

Call of Duty World at War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty World at War

Poważnie? Kampanię na 2 padach się gra? Szkoda, że CoD MW2 nie ma tej opcji. Dziwne, że zrezygnowali z tak ciekawego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jednak jak byś kupił BFBC2 bo masz współczesne czasy i możesz sobie jeszcze sciągnąć dodadek Vietnam masz dwa w jednym COD World at War też nie jest złe ale lepszy BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różne opinie. Ja osobiście wolę Battlefield'a. Mam kolegę - wielkiego fana serii CoD i jemu BO do gustu nie przypadło i dość szybko wrócił do Modern Warfare 2, a teraz sprzedaje Black Ops i kupuje z powrotem Bad Company 2, bo kiedyś już miał, ale sprzedał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to jego główny atut. W dzisiejszych czasach to właśnie multiplayer odgrywa główną rolę w FPS'ach. Ja nawet nie przeszedłem Single Player'a (jedynie trochę). W multi przegrałem już ponad 130 godzin i dalej chcę grać. Znam ludzi, którzy przegrali już ponad 500 godzin i nadal grają. Ta gra jest świetna, kilka trybów, wiele mapek, a jak Ci się znudzi, to są jeszcze dodatki. Ciekawym pomysłem są także pojazdy, które występują również w multi - czegoś takiego nie znajdziesz w CoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi, że "2 VIPy są inne"?

Jeśli kupisz bez Vip Code, to z tego co się orientuję, możesz potem dokupić brakujące mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFamous czy Batman AA ?

Weś obydwie. Na prawdę są to bardzo fajne gry. Cena Batmana znacznie spadła także za 150 zł będziesz miał 2 świetne gierki, które zapewnią Ci mnóstwo rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×