Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie

tekken 6 vs modern warfare 2 vs gow collection

Ja bym brał GOW Collection z tych trzech. Przy tekkenie u kumpla omal palców nie połamałem, MW2 widziałem i... może kiedyś przy okazji, a jak nie miałeś styczności z GOW to naprawdę warto się zapoznać - sam mam chrapkę na to choć widziałem tylko 1 część dawno temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie z gier "samochodowych" posiadam

-burnout

-dirt

-dirt 2

-gt5 prologue

-grid

-mc;la

-nfs undercover

-nfs shift

-sega rally

czy są jeszcze jakieś samochodówki które mógłbym sprawdzić ? motorstorm odpada miałem jedynkę i to nie tego klimatu szukam, czy może pozostać z tym co mam porobić trophy i czekać na blur,wrc i wiadomo co jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie z gier "samochodowych" posiadam

-burnout

-dirt

-dirt 2

-gt5 prologue

-grid

-mc;la

-nfs undercover

-nfs shift

-sega rally

czy są jeszcze jakieś samochodówki które mógłbym sprawdzić ? motorstorm odpada miałem jedynkę i to nie tego klimatu szukam, czy może pozostać z tym co mam porobić trophy i czekać na blur,wrc i wiadomo co jeszcze...

Jeżeli masz kierownicę to polecam Ferrari Challenge lub następce - Supercar Challenge. Nie są to jakieś perły, ale poziom trzymają i co najważniejsze - są to symulatory z prawdziwego zdarzenia i na kierze będziesz wniebowzięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako, że zbliża się okres wielkich premier itd, a na mojej liście gier do nabycia jest ich jeszcze trochę chciałbym się was zapytać, czy:

1. opłaca się zostawić Dragon Age: początek? nie użyłem dodatków, przeszedłem 1 raz, fabuła mnie wciągnęła, ale nie czuję zapału do ponownej gry. Dodatków na pewno nie kupię. Czy Sprzedać/wymienić?

2. opłaca się zostawić GTA 4? Jestem w połowie gry, na pewno nie oddam jej przed ukończeniem, ale czy ją potem zostawić? w sumie jak mam jakichś znajomych/rodzine w domu, to pierwszy tytuł, po jaki sięgają i bardzo im się podoba. Mnie jakoś nie przypadł do gustu, w multi zagrałem może ze 2 razy, fabuła fajna i to co w gta lubie najbardziej, jazda po mieście +rozpierducha.

Jako, że jestem pół kolekcjonerem, zbieram tylko gry, w które gram często, po sieci lub mam wielki sentyment (MGS4, Mirror's Edge, Uncharted 2)

Co do wbijania platyn, raczej tylko w grach, które bardzo przypadły mi do gustu, na pewno nie wbijam w każdej grze, większość przechodzę raz.

Ogólnie dążę do tego, aby mieć 1 Fifę, 1-2 gry wyścigowe (Burnout+GT5), Tekken 6, LBP, 1 strzelankę po sieci (walka rozegra się pomiędzy Cod:mw2 i bf:bc2), 1 grę  muzyczną (Guitar Hero) i do tego wszystkie gry z sentymentem (MGS 4, Mirrors edge, uncharted 2 itd), całą resztę, do której % możliwości powrotu wynosi mniej niż 5% staram się wymieniac/sprzedawać.

GTA 4 na pewno WARTO ZOSTAWIC a Dragon Age jest raczej na raz wiec polecalbym wymienic lub SPRZEDAC . W GTA 4 mozesz zawszeodkryc cos nowego i wszystko zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie z gier "samochodowych" posiadam

-burnout

-dirt

-dirt 2

-gt5 prologue

-grid

-mc;la

-nfs undercover

-nfs shift

-sega rally

czy są jeszcze jakieś samochodówki które mógłbym sprawdzić ? motorstorm odpada miałem jedynkę i to nie tego klimatu szukam, czy może pozostać z tym co mam porobić trophy i czekać na blur,wrc i wiadomo co jeszcze...

Może ridge racer 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3. Chciałby, żeby moja dziewczyna też coś miała z tej zabawki, dlatego proszę o polecenie jakiejś gry dla dziewczyn. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zagrać jej w SingStara - bierzecie mikrofony do ręki i jest niezła zabawa. :) Polecam także LittleBigPlanet - idealna do gry w kilka osób. Do tego jedna z ciekawszych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako, że zbliża się okres wielkich premier itd, a na mojej liście gier do nabycia jest ich jeszcze trochę chciałbym się was zapytać, czy:

1. opłaca się zostawić Dragon Age: początek? nie użyłem dodatków, przeszedłem 1 raz, fabuła mnie wciągnęła, ale nie czuję zapału do ponownej gry. Dodatków na pewno nie kupię. Czy Sprzedać/wymienić?

2. opłaca się zostawić GTA 4? Jestem w połowie gry, na pewno nie oddam jej przed ukończeniem, ale czy ją potem zostawić? w sumie jak mam jakichś znajomych/rodzine w domu, to pierwszy tytuł, po jaki sięgają i bardzo im się podoba. Mnie jakoś nie przypadł do gustu, w multi zagrałem może ze 2 razy, fabuła fajna i to co w gta lubie najbardziej, jazda po mieście +rozpierducha.

my mamy Ci powiedzieć, czy do Dragon Age i GTA4 będziesz czuł sentyment, albo będziesz chciał grać po sieci (GTA4) ?

Witam,

Dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3. Chciałby, żeby moja dziewczyna też coś miała z tej zabawki, dlatego proszę o polecenie jakiejś gry dla dziewczyn. Z góry dziękuję za pomoc.

może zobacz LittleBigPlanet ? Krwi, flaków i innych rzeczy którymi dziewczyny gardzą w niej nie ma :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam do was pytanie. Chciałbym odlozyc sobie $ na jakis tytul ale nie moge zdecydowac sie na jaki.

Moja lista wyglada w ten sposob :

DLC do gta4

Dante's Inferno

infamous

The Sabouter

Tekken 6

Lub cos z starych tytulow

Burnoat Paradise

Resistance Fall of Man

Dead Space

Mozecie mi cos polecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam do was pytanie. Chciałbym odlozyc sobie $ na jakis tytul ale nie moge zdecydowac sie na jaki.

Moja lista wyglada w ten sposob :

DLC do gta4

Dante's Inferno

infamous

The Sabouter

Tekken 6

Lub cos z starych tytulow

Burnoat Paradise

Resistance Fall of Man

Dead Space

Mozecie mi cos polecic?

Wg mnie:

Podobało się Gta? To bierz DLC i się nie zastanawiaj.

DI - podobało się GOW? Tak? to czekaj na GOW III. Nie znasz GOW to bierz collection!

iF - dobra gra, takie trochę Gta, trochę AC, mam wrażenie, że będą ją dorzucać do padów :P

Burnoat - niesamowita grywalność, lecz trzeba mieć zacięcie aby tak szaleć, po 2 dniach robi się nudno.

Tekken 6 - chwila obcowania sprawiła, ze mało co nie straciłem palców :tongue:

Resistance Fall of Man i Dead Space - nie w moim typie, nie wypowiadam się.

Na Twoim miejscu widząc nad czym się zastanawiasz bym poczekał na DLC do Gta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam do was pytanie. Chciałbym odlozyc sobie $ na jakis tytul ale nie moge zdecydowac sie na jaki.

Moja lista wyglada w ten sposob :

DLC do gta4

Dante's Inferno

infamous

The Sabouter

Tekken 6

Lub cos z starych tytulow

Burnoat Paradise

Resistance Fall of Man

Dead Space

Mozecie mi cos polecic?

Na Twoim miejscu wziąłbym Dead Space jeśli jeszcze nie grałeś- zajebisty klimat, jeśli posiadasz zestaw 5.1 to dźwięk (wycie statku, trzaski etc) jest masakra... jeden z najlepszych surwajwer horrorów w jakie grałem, a do tego Resistance FoM- jakieś 30-35PLN na Allegro. Ja zwlekałem z zakupem tej gry 1.5 roku i kiedy już ją dostałem na prawdę mnie wciągnęła- tylko nie spodziewaj się jakieś rewolucji of korz bo ta gra ma już parę lat.

LEGALIZE! Co CHELSEA DZIŚ GRAŁA- KUPA :/ :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad:

-Bayonetta

-Dante's Inferno

-Darksiders

Doradźcie którą wybrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad:

-Bayonetta

-Dante's Inferno

-Darksiders

Doradźcie którą wybrać :)

Czekaj na GOD OF WAR 3 :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

co byscie polecili dla fana XBLA cos z PS Store. Najlepiej z trofeami, przegladalem juz ps store pare razy ale moze mi cos umknelo wartego uwagi. Czy kojarzycie zeby byl gdzies na ps3 tetris ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie tetris ale ala arkanoid - Magic Orbz , bardzo fajna gra. Kolejna arkanoidowa to Shatter. Bardzo fajny jest Bomberman Ultra. - Takich mini gier z trofeami jak te, które ci podałem jest dużo więcej na pss. Przekop cały sklepik a znajdziesz;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, sprawdze dzisiaj te tytuly. Ogolnie do tej pory moge spokojnie kazdemu fanowi mini /arcadowek polecic pixeljunk shooters - to jest mega po prostu !!!. jak ktos lubie takie lamiglowki to Interpol - mam i jest bardzo przyjemne. Flower tez daje rade, flow to tak juz mniej mi sie spodobalo. Ogolnie to kazdy chyba juz w to gral ale warto wspomniec - Trine - po prostu MEGA platformowka !!Fat princess narazie pogralem godzinke i dosc dziwnie sie z ta gra czuje ;) ale to pewnie kwestia czasu zeby ogarnac wszystko. jak komus nie szkoda 11 zl to tez polecam loco roco kukaracza... czy jak to tam sie pisze - ot przyjemne stworzonka. co do jeszcze arcadowek tutaj na ps3, to jesli nie macie puzzle quest ;) to nie wiecie co tracicie ;) na xbla mam puzzle quest z dlc :/ mega ;) tez warte polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko Dante's Inferno masz na ps store. W sumie ciekawe podejście do tematu "Boskiej Komedii"  ;) Coś jak GoW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Um, gralem w dantego na Xie, calkiem calkiem. Od wczoraj wessalo mnie w multi uncharted 2, i czuje ze mnie jeszcze przez dlugi czas nie odessie ^^ :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam dylemat ;D Lepiej wziąć NFS shift czy ucharted 2? Obie są fajne ale prosiłbym o opinie bo nie mam aż tyle kasy żeby za jednym razem wydać 400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam dylemat ;D Lepiej wziąć NFS shift czy ucharted 2? Obie są fajne ale prosiłbym o opinie bo nie mam aż tyle kasy żeby za jednym razem wydać 400 zł.

kolejny dylemat dotyczący gier które nie mają ze sobą nic wspólnego. Jak kogoś ulubionym gatunkiem są samochodówki to postawi Shifta wyżej niż U2. Jeśli ktoś preferuje strzelaniny TPP to nie spojrzy nawet na Shifta i wybierze U2. Musisz się zdecydować, czy chcesz jeździć, czy strzelać. Żadna z tych gier nie jest na tyle beznadziejna, żeby odradzać jej zakup bez względu na wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny dylemat dotyczący gier które nie mają ze sobą nic wspólnego. Jak kogoś ulubionym gatunkiem są samochodówki to postawi Shifta wyżej niż U2. Jeśli ktoś preferuje strzelaniny TPP to nie spojrzy nawet na Shifta i wybierze U2. Musisz się zdecydować, czy chcesz jeździć, czy strzelać. Żadna z tych gier nie jest na tyle beznadziejna, żeby odradzać jej zakup bez względu na wszystko...

Jeśli ja bym wybierał, to brałbym U2. Choć fanem samochodówek jestem wielkim. A to dlatego, że NFS Shift, to taki cukierek w ładnym papierku, ale gorzki w środku. I właśnie fan samochodówek będzie tym bardziej zawiedziony (model jazdy). Już dużo lepiej wydać kasę na GRID'a. Ale to będzie tylko Twój wybór, więc wybieraj :tongue:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...I właśnie fan samochodówek będzie tym bardziej zawiedziony (model jazdy)....

podobno grając na kierownicy i z kamerą ze środka nie ma na co narzekać :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno grając na kierownicy i z kamerą ze środka nie ma na co narzekać :tongue:

A to przepraszam... Nie wiedziałem, że kierownica i widok z kamery wpływają na fizykę zachowania auta... :whistling: Mogą jedynie złagodzić ból IMHO.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam... Nie wiedziałem, że kierownica i widok z kamery wpływają na fizykę zachowania auta...

dla mnie gra na kierownicy, zamiast na padzie ma diametralne znaczenie na odbiór gry samochodowej. A na kamerze ze środka zupełnie inaczej odczuwa się prowadzenie wirtualnego auta. W widoku TPP o wiele ciężej jest precyzyjnie kierować samochodem, pomimo że w sumie widać więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie gra na kierownicy, zamiast na padzie ma diametralne znaczenie na odbiór gry samochodowej. A na kamerze ze środka zupełnie inaczej odczuwa się prowadzenie wirtualnego auta. W widoku TPP o wiele ciężej jest precyzyjnie kierować samochodem, pomimo że w sumie widać więcej...

Tak. Kierownica daje maksymalny fun, ale co z tego gdy autko lata jak kula bilardowa... Zawsze (jak tylko jest możliwe) jadę "w środku" bo do takiego widoku jestem przyzwyczajony jako kierowca i dodaje to kilka pkt. do odczuwania realizmu. Niestety w NFS S na nic się to nie zdaje...

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×