Skocz do zawartości
ONE

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Sam bym się zaopatrzył w grę, ale nie mam pewności, czy bedzie z kim grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za info.. chodziło oczywiście o singiel.. dopiero zaczynam przygodę z FC2 i zastanawiałem się na co się nastawiać

kurcze ta gra na kinie domowym po prostu masakruje jeśli chodzi udźwiękowienie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRaid ludzie do grania sa :) Na serwerach jest duzo osob.

Cayenne rob czesto save :) i jedz singla.A dzwiek naprawde jest rewelka a do tego na kinie domowym :whistling: miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRaid ludzie do grania sa :) Na serwerach jest duzo osob.

Cayenne rob czesto save :) i jedz singla.A dzwiek naprawde jest rewelka a do tego na kinie domowym :whistling: miodzio.

Kupiłbym, ale przez ostatnie dwa tyg poszlo 300zł na gry, a w meijscowym sklepie podwyższyli cenę Far Cry 2 z 80 na 119zł. Śmiech, poczekam aż wrócą po rozum do głowy i wtedy ponownie spytam: "Czy ktoś jeszcze gra?" :pardon: No i powiedzcie jak się ma ilość exp zbieranych średnio na mecz do exp potrzebnych do wbicia najwyższej rangi oraz ile trwa przeciętny mecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srednio na mecz wpada 1200 XP a zdobyc trzeba 1500000 XP.Jeden mecz 15 min no i najwazniejsze mozna robic ustawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy grałem w FC2 w zeszłym roku max na mecz to było 1500exp,powyżej tego gra po prostu nie zapisywała doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jest dalej niestety.

Z tego co słyszałem zaraz po premierze jeszcze bez łatek można było zdobyć więcej i tacy szczęściarze wbili max rank w 2 razy krótszym czasie. Potem wprowadzili tą nieszczęsną łatę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tez tak można.Tylko trzeba by było grać około 45h bez wyłączenia konsoli.A to jest niemożliwe.Dlaczego? Bo jak będzie się długo grało to po około 5h (nieraz i częściej) rozłączy Cie serwer FarCry :confused: Pisze potem że Twoje konto zostało odłączone.Odpalenie konsoli od nowa i wszystko gra.Ale wtedy wszystkie punkty powyżej 1500XP są kasowane.A wiem bo z kumplem ustawiliśmy się na takie granie i za każdym razem tak było.

Zostaje nabijanie do 1500 XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×