Skocz do zawartości
Fayabusa

Ustawki w PS HOME

Rekomendowane odpowiedzi

Jest podzielony na równoległe identyczne światy, to że jesteście umówieni w danym miejscu nie znaczy że się znajdziecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej powiedziec ze jest pare takich samych serwerow postawionych po to by nie bylo przeciazenia ?? :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zdobywa sie kase na pokera?? pytam tutaj bo nie widze nigdzie indziej tematu o "Home"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że robię mały off-topik, ale mam pytanie: czy da się zmienić postać, (patrz: ubranie, fryzura, rysy twarzy, kolor skóry itd.) bo podczas tworzenia postaci mi się PS3 zacięło i teraz nie mam zbyt fajnego chłopaka.

EDIT: Już to rozpracowałem. :)

Edytowane przez PanPawcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też moge się spotkac w Home i chetnie pogram w bilarda i bowling.

Moje PSN ID: jaras1987

Pisac kto che to dodawac do friends :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja mam konto na US... szkoda bo chętnie bym "pogawędziła" z rodakami.

Wystarczy, że wejdę na chwilkę na Home i zaraz 20 nowych zaproszeń do friends... :/ ehhhh.... Lovelasy ze stanów ;)

EDIT:

A jeśli Ktoś z moich znajomych ma konto na EU i będzie na Home... to jest opcja Go To - spotkam się z nim czy nie?

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

A jeśli Ktoś z moich znajomych ma konto na EU i będzie na Home... to jest opcja Go To - spotkam się z nim czy nie?

W/g mnie to nie mozliwe, ale nie sprawdzalem...

Zaloz sobie drugie, ma Polskie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto na UK : ID : Boost_PL

Konto na EU : Boost_EU

dodawać!!

częściej jestem na tym pierwszym (UK)

dobra

Korzystam teraz tylko z Boost_EU

sory za post pod postem :(

jak chcecie jakies spotkania na HONE EU to dodawac do znajomych i pisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem często jestem online i mogę lognąć się do Homa ID: Barid92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce zagrac w SZACHY to pisac mi do Bazgan jestem beznadziejny w szachy wiec chetnie pocwicze z kims ;0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu ale tłumy

w home jestem co czwartek sprawdzić co nowego ale jak macie jakiś konkretny plan to mógłbym wpaść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, niebardzo interesuje sie tym co dzieje sie w ps home. Od czasu do czasu wejde jak mi sie gry nudzą, ale jestem ciekaw czy można tam robic takie kluby jak np. w innych rach online sa gildje albo clany z wykazem graczy należących do danej grupy.

PS. jakby byla jakas ustawka to tez prosze o info z 1 dzień wczesniej, oprucz soboty i piątków wieczornych moge grac praktycznie codziennie gdzies od 16.

PS2.Bazgan ja lubie grac w szachy wiec mozesz napisac jak bedziesz chcial pograc.

Edytowane przez GranKain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala wam home teraz ? Bo nie moge sie do niego dostac : / Moze to u mnie cos nie tegos bo wczoraj wlazilem do Home Hong Kong zobaczyc plaze i cala reszte (fajnie sie pod woda chodzi :D) - Na Home Japan tez nie moge wejsc : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala wam home teraz ? Bo nie moge sie do niego dostac : / Moze to u mnie cos nie tegos bo wczoraj wlazilem do Home Hong Kong zobaczyc plaze i cala reszte (fajnie sie pod woda chodzi :D) - Na Home Japan tez nie moge wejsc : /

Trwa ważna aktualizacja. Między innymi na dniach będzie możliwość robienia zdjęć a co za tym idzie długo oczekiwane picture frames.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, niebardzo interesuje sie tym co dzieje sie w ps home. Od czasu do czasu wejde jak mi sie gry nudzą, ale jestem ciekaw czy można tam robic takie kluby jak np. w innych rach online sa gildje albo clany z wykazem graczy należących do danej grupy.

PS. jakby byla jakas ustawka to tez prosze o info z 1 dzień wczesniej, oprucz soboty i piątków wieczornych moge grac praktycznie codziennie gdzies od 16.

PS2.Bazgan ja lubie grac w szachy wiec mozesz napisac jak bedziesz chcial pograc.

Ponawiam swoje pytanie, bo nieuzyskalem na nie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chętnie pogram w on-line. Mam słuchawke i kamerę. Dodawajcie mnie do swoich znajomych: PSN ID: FORTUNIARZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z HOME, aktualizowałem do 01.30 (czy jakoś tak) i gdy odpalam to HOME to jest napis INZTALATION czy jakoś tak i konsola mi się wiesza... Dodam, że bez aktualizacji mi wszycho działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z HOME, aktualizowałem do 01.30 (czy jakoś tak) i gdy odpalam to HOME to jest napis INZTALATION czy jakoś tak i konsola mi się wiesza... Dodam, że bez aktualizacji mi wszycho działało.

Mam to samo... po aktualizacji 1.31 tez. Ale sprobuj moze Tobie pomoze. Wejdz w System Update i aktualizuj system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również miałem problem z Home, ale:

Skasowałem save'y, ustawienia, cały Home. Po skasowaniu ikonka aplikacji powinna być nadal widoczna w menu XMB, więc po kliknięciu każe pobrać aż...55Mb. Potem wybiera się ile miejsca na dysku ma zajmować, robi się postać itp. No i trzeba na nowo pobierać wszystkie lokacje. Wcześniej kupione rzeczy (ubrania i takie tam) nie znikają z tego co zauważyłem. Innego sposobu na naprawę raczej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również miałem problem z Home, ale:

Skasowałem save'y, ustawienia, cały Home. Po skasowaniu ikonka aplikacji powinna być nadal widoczna w menu XMB, więc po kliknięciu każe pobrać aż...55Mb. Potem wybiera się ile miejsca na dysku ma zajmować, robi się postać itp. No i trzeba na nowo pobierać wszystkie lokacje. Wcześniej kupione rzeczy (ubrania i takie tam) nie znikają z tego co zauważyłem. Innego sposobu na naprawę raczej nie ma.

U mnie zadzialalo skasowanie tylko zawartosci ikonki PS Home, nie kasowalem sejwow i ustawien. Po kliknieciu na ikonke rozpoczal sie proces pobierania danych (48 MG), instalacja itd. Po odpaleniu zdalnloldowala sie lokacja w ktorej ostatnio bylem, a avatar, umeblowanie w domach i wszystkie ustawienia pozostaly jak przed aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema co jaki czas jest PS home aktualizowany ? i na czym sie tam bije lvl ?

Kupujesz 2H Sword'a i idziesz z kumplami na moby, ostatnio w 10 osób zabiliśmy smoka, ale marny lot. :laugh:

Niezbyt wiem co masz na myśli pisząc na czym bije się levele. To nie jest jakieś RPG tylko "wirtualna rzeczywistość" w której spotykasz się ze znajomymi na partyjkę bilarda czy kręgli, a potem idziecie obejrzeć najnowszy trailer.

Poziomy możesz bić poza Home w grach zdobywając trofea, ale satysfakcjonujące to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×