Skocz do zawartości
pawlos26

Prince Of Persia

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie było podobnie. I bardzo się z tego cieszę, bo przechodziłem Epilog, a tam Elika może ratować maksimum chyba 30 czy 20 razy - nie było to przyjemne. Co prawda Epilog jest znacznie trudniejszy niż podstawka, ale i krótszy. Ciekawe, czy to bug, czy nieogłaszana publicznie wola twórców wynagradzających za mordowanie się z light seeds ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A epilog jest warty swojej ceny? Nigdy jeszcze nic nie kupowałem a kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Czy ma ktoś gdzieś rozpiskę wszystkich combosów potrzebnych do trofea? Kiedyś były na takiej fajnej stronce która jak wiadomo przestała istnieć...

Edytowane przez bartek-brt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem na youtube zakończenie i

{PSEUDO SPOILER}

właściwie niczego nie zmienia w fabule gry. Bardzo przypomina zakończenie podstawki. Tłuczemu kilku "nowych" przeciwników i tyle.

{Koniec PSEUDO SPOILERa}

Myślałem o zakupie, ale jakoś mnie ta cena powstrzymuje, choć trofiki zawsze miło się zdobywa, nie zamierzam dla nich wydawać tyle kasy.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś gdzieś rozpiskę wszystkich combosów potrzebnych do trofea? Kiedyś były na takiej fajnej stronce która jak wiadomo przestała istnieć...

[] - kwadrat, /\ - trójkąt, O - kółko, X - X :

NORMAL Combo

[] [] [] []

/\

[] /\

[] [] /\

[] [] [] /\

O

[] O

[] [] O

[] [] [] O

X

[] X

[] [] X

[] [] [] X

ELIKA Combo

/\ [] []

/\ /\ []

/\ [] /\ []

/\ /\ /\

/\ [] /\ /\

/\ O

/\ /\ O

/\ [] O

/\ [] /\ O

/\ X

/\ /\ X

/\ [] X

/\ [] /\ X

LIFT Combo

O []

O /\ /\ []

O /\ [] []

O /\ [] /\ []

O /\ /\ /\

O /\ [] /\ /\

O O

O /\ O

O /\ /\ O

O /\ [] O

O /\ [] /\ O

O X

O /\ X

O /\ /\ X

O /\ [] X

O /\ [] /\ X

ACROBATIC Combo

X [] [] []

X /\ /\ []

X /\ [] []

X /\ [] /\ []

X /\ /\ /\

X /\ [] /\ /\

X O

X /\ O

X /\ /\ O

X /\ [] O

X /\ [] /\ O

THROW Combo

X O X []

X O X /\ []

X O X /\ /\

X O X O

X O X /\ O

AERIAL Combo

O X []

O X /\ []

O X /\ /\

O X O

O X /\ O

Mam nadzieję, ze o to Ci chodzi.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wejść do menu gry i tam też są ładnie rozpisane Combosy. Nawet drzewko jest "co po czym"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli bede robił combosy na concubine i zrobie ich iles tam i zostanie jej mało życia to moge zapisac, wziąć load game i dalej robic combosy? Zapiszą sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli bede robił combosy na concubine i zrobie ich iles tam i zostanie jej mało życia to moge zapisac, wziąć load game i dalej robic combosy? Zapiszą sie?

nie

Edytowane przez play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli bede robił combosy na concubine i zrobie ich iles tam i zostanie jej mało życia to moge zapisac, wziąć load game i dalej robic combosy? Zapiszą sie?

Daj jej sie co chwilę zepchać lub niech Elika cię ratuje, wtedy Konkubinie odnawia się energia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim! Najbardziej skorzystałem z tego co zamieścił emsi82 i w ten sposób zdobyłem platynę:) Gierka jak ktoś pisał nie jest zbyt wymagająca ale jak to w takich grach bywa trzeba się naszukać różnych dupereli co po jakimś czasie staje się meczące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Throw Master – Zrzuc 10 zolnierzy Arihmana do przepasci.

Mam pytanie jak ich zrzucic? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcz z nimi przy jakiejś krawędzi. Trofeum bardzo łatwe, powinno wpaść bez większych starań podczas przechodzenia gry. Jeżeli masz problemy to zobacz filmiki na YT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,wpadlo.Wystarczylo tak jak pisales walczyc przy krawdezi i wciskac kolko :)

Edytowane przez mbroberto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Warrior Special. Te ataki należy odbić jeden za drugim? w jakiejś specialnej walce? Bo odbijam więcej niż 5razy podczas jednej walki, ale mi nie zalicza... Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warrior Special - Dodge the Warrior's attacks 20 times in one battle.

Wykonujesz to podczas walki z Wojownikiem.I chodzi tu o to aby 20 razy uniknac ciosu.Czyli gosc zadaje cios a Ty naciskasz x i analog w bok i tak 20 razy.

A te 5 razy to :

Hunter Special - Deflect the Hunter's attacks 5 times in one battle.

podczas walki z Hunterem 5 razy podbijasz jego cios :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem Huntera z Warriorem. Właśnie chodzi mi o Huntera naciskam to R2 odbijam jego atak (nawet więcej niż 5razy) i nadal nic trofik nie wpada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi właśnie coś nie chce :/ przechodze włąśnie gre drugi raz i dalej nie zalicza... Czyli pewnie platynki nie będzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanie nie o trofea,

W świecie THE PALACE ROOMS ROYAL PALACE ,tam gdzie jest 25 światełek walczy się z czarną księżniczką i otwierają się kolejne drzwi (walczy się chyba trzy razy) I jestem w miejscu gdzie Erika robi się razy trzy i muszę coś zrobić by otworzyć ostatnie drzwi. ale nie wiem co.proszę o pomoc.

sry,wystarczy zepchnąć się ze skały i wtedy Eryka Cię ratuje-ta prawdziwa jedna z trzech i tyle.Mam wersję angielską i jak babka zła mówi,czy zależy Ci na Eryce udowodnij to to se myślałam,że muszę ją jakoś wybrać a nie rzucać się ze skał,banał.pf

Edytowane przez Pola_Sandey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofeów związanych z przebiegnięciem z punktu A do punktu B.

Chodzi tutaj o 2 trofea brązowe i 2 srebrne.

Skąd dokąd dokładnie trzeba zacząć bieg i gdzie go skończyć by wpadło trofeum ?

Brązowe trofea:

Ruined Citadel Runner - Biegnij z Sun Temple's Fertile Ground do Fertile Ground w Windmills w 5 minut

Vale Runner - Biegnij między Fertile Grounds w Construction Yards a Heaven's Stair w 6 minut

Srebrne trofea:

Royal Palace Runner - Biegnij między Fertile Grounds w Royal Gardens a Coronation Halls w 4 minuty

City of Light Runner - Biegnij między Fertile Grounds w Tower of Ahriman a City of Light w 7 minut

Update: Wszystkie wymienione wyżej trofea,już wpadły :thumbsup:

Edytowane przez Asasyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×