Skocz do zawartości
Ghost

PS3 i...zestawik głośników...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Przestańcie za przeproszeniem pitolić :>

Np. "głośniczki komputerowe" sypiecie co chwile a co oznacza taka definicja? Jest jakaś specyfikacja głośnika komputerowego? Mi się wydawało ze to tylko potocznie nazywane ultra tanie głośniczki w większości z plastiku, bez zadnych norm, dekoderów itd.

HiFi dumnie przytaczacie, hmm HiFi to standard raptem z czasów komuny jeszcze, THX ma o wiele bardziej wyśrubowaną specyfikacje. Ba! HiFi.... to teraz spełniają właśnie nawet plastikowe głośniczki komputerowe.

Inna rzecz, ani cena ani waga hehe nie oddają kompletnie jakości. Co poniektórzy widzę co chwile napomykają ze mają najlepszy głośnik na świecie z tej prostej przyczyny że ....waży tyle i tyle Bzdury totalne, zaraz się zacznie ze wogóle jak nie mam kabli wygrzewanych i tlenowych do kolumn do mogę PS3 na śmieci wyrzucić.

Cieszycie "a bo ja mam high-end Onkyo", nie high-end tylko low-end. Kupujecie właśnie takie "komputerowe" najniższe wersje dla mas. Np. to że obaj jeździmy razem BMW nie znaczy że mamy tą sama jakość i komfort, bo jeden ma stary model BWM3 a drugi najnowszy BMW7. Kompletnie nie ma porównania.

Więc proszę Panowie nie popadać w paranoje, Z-5500 spokojnie zagra na poziomie składaka (ampli + kolumny) na poziomie 2000-3000zł co każdy co ma uszy czy sprzęt do testowania zniekształceń i pasma potwierdzi. A jak chcecie być audiofilami to ceny _zaczynają_ się sporo wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Z5500, pokój o metrażu 14mkw. Nie mam miejsca na większy zestaw, po drugie nie jestem audiofilem, ale jak dla mnie te głośniki te grają przepięknie. Na pewno lepszy i większy zestaw i droższy będzie o wiele lepszy, tego nie da się przeskoczyć za bardzo. Ale do gier i filmów nadają się według mnie idealnie. Mają bardzo duży zapas mocy rzadko kiedy ustawiam głośniki na więcej niż 20% mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cieszycie "a bo ja mam high-end Onkyo", nie high-end tylko low-end. Kupujecie właśnie takie "komputerowe" najniższe wersje dla mas. Np. to że obaj jeździmy razem BMW nie znaczy że mamy tą sama jakość i komfort, bo jeden ma stary model BWM3 a drugi najnowszy BMW7. Kompletnie nie ma porównania.

Więc proszę Panowie nie popadać w paranoje, Z-5500 spokojnie zagra na poziomie składaka (ampli + kolumny) na poziomie 2000-3000zł co każdy co ma uszy czy sprzęt do testowania zniekształceń i pasma potwierdzi. A jak chcecie być audiofilami to ceny _zaczynają_ się sporo wyżej.

Wszystko ładnie i cacy, ale dwie sprawy...

1. Onkyo to kolego nie jak określasz najniższa półka! oczywiście to nie Harman Kardon, ale każdy, podkreślam każdy obecny amplituner wychodzący od Japończyka, to jak najbardziej jest średnia, a za swoją cenę wyżej, niż średnia półka. Stosunek ceny do jakości, to właśnie Onkyo. Edytuj post i wstaw tam Unitra, albo przyznaj się, że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz!

2. Oczywiście, że Logitech Z 5500 nie zagra spokojnie tak dobrze, jak zestaw amplituner + kolumny w cenie jak piszesz do 3000zł! Jak się zakręcisz dobrze, to za 3k złożysz dobre kino na poziomie (ampli, kolumny, sub, dvd) i szybko zrozumiesz, że Logitech czy Creative to tylko marna popierdółka względem KD i dlaczego miejsce tych głośników jest przy komputerze, a nie w salonie!

Siostra ma Creative GigaWorks S750, ja KD złożone na początku roku za 4k i tylko osoba lubiąca się ośmieszać pozwoliłaby sobie na porównanie obu tych systemów. Głośniki komputerowe cały swój potencjał opierają przede wszystkim na THX, słyszałeś kiedyś Dolby TrueHD, czy tylko DD?

Panie (są tu takie?) i Panowie, proszę o nie słuchanie bzdur... jeśli ktoś ma luzem na wydaniu 2.5-3k to niech nawet nie zwraca uwagi na komputerowe głośniczki, chyba, że ktoś jest amatorem słuchania muzyki w piwnicy przy kiszeniu ogórków hah. 50'', film BD i logitech? nie, nie, nie to profanacja... i jeszcze pisanie, że gra tak samo jak porządny amplituner, przyprawie mnie o ból brzucha...

Z jednym się zgadzam oczywiście, zestaw dla audiofila zaczyna się od 20k, ale nie trzeba mieć aż tak wyostrzonego słuchu, aby poczuć różnicę między głośnikami komputerowymi, a amplitunerem z kolumnami. Wystarczy mieć słuch lekko na poziomie przedszkolaka. Twoje porównanie podobne jest do zakupu monitora 22'' gdzie pisze FullHD i wciskanie ludziom, że tak jest...

Żeby nie było, jeśli kogoś nie stać na dobre KD, to oczywiście Logitecha czy Creativa gorąco polecam, sam często oglądam z sis na kompie filmy, jak jestem w Polsce i grają bardzo przyzwoicie.

Reasumując: ignorancja i kupa śmiechu

ClassicGOD - Z 5500 gorąco polecam, bo system jak i jakość dźwięku za tą cenę jest jak najbardziej pozytywna. Sam wiele lat miałem przy kompie coś z Creative albo Logitecha i zawsze byłem zadowolony z jakości na tej półce cenowej, jeszcze raz polecam taki zestaw do 1000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D4Ru73K ma troche racji jednak w cenie okolo 1000-1200 nic lepszego niz z5500 nie ma. Z5500 to swietne glosniki ktorych jakosc wyprzedza zestawy "kina domowego" za ta sama cene ale nie liczcie na cuda - za 3k da sie zlozyc zestaw znacznie lepszy niz Z5500.

D4Ru73K - jak ja bym mial w moim pokoju miejsce na 50" to by bylo inaczej a tak w pokoju mam Z5500 a mocniejszy sprzet w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech produkuje dobre głośniki, ale do komputera. Powtarzam, że plastikowy lekki głośnik wielkości puszki do piwa nie wydobędzie dobrego dzwięku.

1100 zł to absolutnie przesada. Za 1500-2000 zł można już solidnie pokombinować z amplitunerem A/V i zestawem 5.0 lub 5.1. Taki zestaw przyda się też np. gdy urządzamy prywatkę etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D4Ru73K a potrafisz mi tak konkretnie powiedzieć na czym polega ta różnica w jakości dźwięku między zestawem za 3000 a tymi głośnikami komputerowymi za 1100?Bo z moich obserwacji i poszukiwań różnica w jakości nie jest warta wydania tych 2000 więcej,po prostu nie warto.Zgadzam się jak kogoś stać na tv 50'' i ma troszkę miejsca w pokoju to wtedy takie głośniki Logitecha będą wyglądały troszkę śmiesznie ale dla zwykłego śmiertelnika zestaw z-5500 w zupełności wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] Za 1500-2000 zł można już solidnie pokombinować z amplitunerem A/V i zestawem 5.0 lub 5.1. Taki zestaw przyda się też np. gdy urządzamy prywatkę etc.

Oczywiście, że można, ale Logitech Z5500 wyrywasz za 750zł, a dla wielu Twoje prawie lub ponad 100% więcej robi jednak różnicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
D4Ru73K a potrafisz mi tak konkretnie powiedzieć na czym polega ta różnica w jakości dźwięku między zestawem za 3000 a tymi głośnikami komputerowymi za 1100?Bo z moich obserwacji i poszukiwań różnica w jakości nie jest warta wydania tych 2000 więcej,po prostu nie warto.Zgadzam się jak kogoś stać na tv 50'' i ma troszkę miejsca w pokoju to wtedy takie głośniki Logitecha będą wyglądały troszkę śmiesznie ale dla zwykłego śmiertelnika zestaw z-5500 w zupełności wystarcza.

Różnica polega natym, że przychodzisz po pracy do domku, otwierasz zimny browar i na KD puszczasz sobie koncert DVD, powiedzmy, że taki Dream Theater. I słuchasz sobie dla relaksu, nie za głośno, żeby nie drażnic innych mieszkańców. Muza leci, przychodzi czas na solówkę Pietruchy i tutaj tkwi sedno dobrych głośników. Otóż zapewniam Cię, że żadne plastiki nie oddadzą naturalnego dźwięku gitary, basu, perkusji czy keybordu.

Za chwilę zaczną masowo wychodzic koncerty na BD i wtedy PS3 znajdzie kolejny pretekst by się lepiej sprzedawac. Bo właśnie dlatego PS3 jest uzważana ze centrum multimedialne o wielorakich funkcjach i sorry ale logitech do tego zestawu zwyczajnie nie pasuje ani nie dorasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
D4Ru73K a potrafisz mi tak konkretnie powiedzieć na czym polega ta różnica w jakości dźwięku między zestawem za 3000 a tymi głośnikami komputerowymi za 1100?Bo z moich obserwacji i poszukiwań różnica w jakości nie jest warta wydania tych 2000 więcej,po prostu nie warto.Zgadzam się jak kogoś stać na tv 50'' i ma troszkę miejsca w pokoju to wtedy takie głośniki Logitecha będą wyglądały troszkę śmiesznie ale dla zwykłego śmiertelnika zestaw z-5500 w zupełności wystarcza.

Po co kupować LCD 50'' jak można siedzieć przed 20'' monitorem... i tu i tu jest ładny obraz. Po co kupować Forda, jak równie dobrze Polonez zabierze Cię do roboty. Po co słuchać muzyki przez słuchawki Sennheiser, jak te noname za 5zł też "grają" Powodów jest wiele, różnica ogromna, nie ma sensu dyskutować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po co kupować LCD 50'' jak można siedzieć przed 20'' monitorem... i tu i tu jest ładny obraz. Po co kupować Forda, jak równie dobrze Polonez zabierze Cię do roboty. Po co słuchać muzyki przez słuchawki Sennheiser, jak te noname za 5zł też "grają" Powodów jest wiele, różnica ogromna, nie ma sensu dyskutować

Wiesz jak komus slon na ucho nadepnal, to roznicy miedzy zestawem za 1k a za 3k duze nie zauwazy. Sa tez ludzie co zauwaza, i stwierdza ze dla nich nie warto te 2 tysie wiecej wydac. De gustibus non est disputandum. Zawsze trzeba umiec znalezc zloty srodek, to co nam najbardzie odpowiada, i nie uwazamy ze przeplacamy. Dla kogos to wlasnie jest zestaw za 1k (bo przeciez nie wywali 3k bezsensownie) dla kogos innego zestaw za 3k (bo przeciez te zestawy za 10k sa tylko niewiele lepsze, a poza tym to sporo kasy...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i z tego wlasnie wzgledu, dla mnie zlotym srodkiem okazal sie byc zestaw Z-5400 proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak komus slon na ucho nadepnal, to roznicy miedzy zestawem za 1k a za 3k duze nie zauwazy [...]

Dlatego podkreślam, że jeśli ktoś nie dysponuje odpowiednią gotówką, to taki zestaw za 1000zł będzie dla Niego odpowiedni, fajnie gra, będzie fun i wszystko cacy

ale...

Moje powyższe porównania obu systemów do grania, to nie rzecz gustu, tylko oczywista oczywistości. Buda za 3k będzie grała zawsze o niebo lepiej od budy za 1k i zdolności muzycznych nie trzeba mieć, aby odczuć różnicę. Wszyscy znawcy którzy będą się spierać, ze jest inaczej, mogą sobie uścisnąć dłoń z Kononowiczem, gość też ma swój świat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam również logitechy ale Z5450 bardzo ładnie się prezentują myślę że ładniej od Z5500 i co ważne mają bezprzewodowe tylne głośniki.Wystarczy mieć dwa gniazdka z tyłu pokoju albo jedno i podłącza się tylko w ten sposób.Dźwięk leci bezprzewodowo na bieżąco i beż żadnych spóźnień bo ktoś by mógł pomyśleć że jak bezprzewodowe to już do d***.Tylne głośniki mają długi kabel i można na prawde komfortowo je rozmieścić po pokoju jak kto woli.Nie wiem jaki jest ich zasięg ale wystarczający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Logitech robi bardzo dobre glosniki ,ale porownanie takiego zestawu do sredniej jakosci amplitunera + glosniki swiadczy o ogromnej niewiedzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Logitech robi bardzo dobre glosniki ,ale porownanie takiego zestawu do sredniej jakosci amplitunera + glosniki swiadczy o ogromnej niewiedzy

A gdzie tu miałeś wspominany zestaw średniej jakości? Bo chyba nie masz na myśli tych totalnie low-end wymienianych :>

To ze komuś się wydaje że jak się szarpnął na najtańszy low-end ampli za 2k zł to już bóg wie jakie cudo wcale nie znaczy że tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Logitech Z-5500 (5.1 THX) ----- Posiadam Logitech Z-5500 i karte muzyczna Sound Blaster AUDIGY 2 ZS i powiem wam ze nie ma lepszego sprzetu jak to!!! Mieszkam na 2pietrze w bloku a kumple i dupeczki przychodza pod blok sluchac muzy:) Graja od poczatku do konca czysciutko.W tym problem ze póżniej aż za glośno;)Na początku jak dobrze szalalem to ile razy sasiedzi walili do drzwi, dzwonili do domu dzwonkiem i na telefon ALE NIC!!! ten potezny BASS i glosna muzyka zagluszy wszystko!!! UWIERZCIE MI ze ludzie jak przechodza pod moim blokiem jak slucham juz naprawde glosno muzyki pytaja sie co ja mam za sprzet i jak ja moge wytrzymac w domu jak ulice sie trzesa od POTEZNEGO BASSU a jeszcze raz mowie ze mieszkam na 3 pietrze;). Mieszkam na malym osiedlu gdzie jest zaledwie pare tys ludzi i UZNALI MNIE ZE MAM NAJLEPSZY BASS!!! NA CALYM OSIEDLU!!!! wszystkie wieze kumpli czy PIONIERA CZY TECHNICSA wymiekaja jak chodzi o BASS!!! POZDRAWIAM I POLECAM TEN SPRZECIOR!!! WYPASIONY KUPUJCIE I SIE NIE ZASTANAWIAJCIE NIE MA LEPSZEGO!!!! zadna creativa ani nikt NIE STWORZYL DO TEJ PORY LEPSZYCH I LADNIEJSZYCH GLOSNIKOW!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Logitech Z-5500 (5.1 THX) ----- Posiadam Logitech Z-5500 i karte muzyczna Sound Blaster AUDIGY 2 ZS i powiem wam ze nie ma lepszego sprzetu jak to!!! Mieszkam na 2pietrze w bloku a kumple i dupeczki przychodza pod blok sluchac muzy:) Graja od poczatku do konca czysciutko.W tym problem ze póżniej aż za glośno;)Na początku jak dobrze szalalem to ile razy sasiedzi walili do drzwi, dzwonili do domu dzwonkiem i na telefon ALE NIC!!! ten potezny BASS i glosna muzyka zagluszy wszystko!!! UWIERZCIE MI ze ludzie jak przechodza pod moim blokiem jak slucham juz naprawde glosno muzyki pytaja sie co ja mam za sprzet i jak ja moge wytrzymac w domu jak ulice sie trzesa od POTEZNEGO BASSU a jeszcze raz mowie ze mieszkam na 3 pietrze;). Mieszkam na malym osiedlu gdzie jest zaledwie pare tys ludzi i UZNALI MNIE ZE MAM NAJLEPSZY BASS!!! NA CALYM OSIEDLU!!!! wszystkie wieze kumpli czy PIONIERA CZY TECHNICSA wymiekaja jak chodzi o BASS!!! POZDRAWIAM I POLECAM TEN SPRZECIOR!!! WYPASIONY KUPUJCIE I SIE NIE ZASTANAWIAJCIE NIE MA LEPSZEGO!!!! zadna creativa ani nikt NIE STWORZYL DO TEJ PORY LEPSZYCH I LADNIEJSZYCH GLOSNIKOW!!!

Pomyliłeś bas z dudnieniem. Nie po to budowałem HiFi żeby "kumple i dupeczki" do mnie przychodzili. Muzyki na tym raczej nie posłuchasz, bo ten "bass" u ciebie kompletnie ją zagłusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pomyliłeś bas z dudnieniem. Nie po to budowałem HiFi żeby "kumple i dupeczki" do mnie przychodzili. Muzyki na tym raczej nie posłuchasz, bo ten "bass" u ciebie kompletnie ją zagłusza.

Sam sobie przeczysz

Przecież sam pisałeś że "masz wypasiony sprzęt bo ...duży i ciężki i drewniany" :-) Więc Twoją miarą ....Z-5500 ma lepszy bass od Twojego

Panowie, zamiast się niezdrowo podniecać jaki to sprzęt macie, polecam np. te wasze low-end Onkyo otworzyć i zerknąć sobie do środka. Tylko nie jak ktoś ma słabe serce bo można szoku doznać jakie barachło jest tam wkładane. Swoją drogą napis na obudowie Made in Japan wcale nie oznacza ze cały środek nie jest Made in Thailand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na 2pietrze w bloku a kumple i dupeczki przychodza pod blok sluchac muzy:) (...) a jeszcze raz mowie ze mieszkam na 3 pietrze;).

No to gratuluję, pewnie masz dwupoziomowe mieszkanie.

Jedno pytanie: Jaką tabletę "zapodałeś" sobie przed napisaniem tego posta Ty nasz mistrzu BASSU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] Bo chyba nie masz na myśli tych totalnie low-end wymienianych :> To ze komuś się wydaje że jak się szarpnął na najtańszy low-end ampli za 2k zł to już bóg wie jakie cudo wcale nie znaczy że tak jest

i patrz! zwróciłem Ci uwagę, że zrobiłeś z siebie publicznie błazna, Ty nie poprawiłeś się i o zgroza dalej, albo prowokujesz ludzi, albo ciśniesz im swoją ciemnotę... o_O Za 2k masz ONKYO TX-SR605/S / ONKYO TX-SR506/S! Sprzęt audio ze średniej półki ma to do tego, że aż tak szybko nie traci swojej "jakości" Amplituner 605 pomimo, że wyszły 3 kolejne generacje nadaje się w zupełności do KD w salonie i kosztuje poniżej 2k. Jakie bebechy ma w sobie i co potrafi, nie będę Ci tłumaczył, bo nie rozumiesz. Jeśli uważasz, że ten amplituner jest z najniższej półki i porównujesz go z Harman Kardon za 20k (który wykonany jest z kompozytów i włókien węglowych jak wahadłowce NASA) to nie mam pytań... A może Ty jednak jesteś pseudo audiofil i chciałbyś się pochwalić swoim sprzętem? Jak się nauczysz odróżniac półki cenowe dla normalnych ludzi (a są trzy) od półek dla snobów, to wtedy zabieraj głos. Onkyo za 2k to średnia półka nadająca się do domowego salonu, chyba, że masz nieprzeciętny słuch i potrzeby... szkoda, że z inteligencją nie idą w parze... Jak ja nie trawię pseudo inteligentów o_O

Jeszcze raz: ONKYO TX-SR506/S za 1200zł + kolumny i zamykając się w 2.5k ktoś ma KD, a Ty siedzisz z głośniczkami komputerowymi Logitecha i zostaje tylko płacz...

Nawet jak dostanę warana, to i tak będę tępił znafffców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
i patrz! zwróciłem Ci uwagę, że zrobiłeś z siebie publicznie błazna, Ty nie poprawiłeś się i o zgroza dalej, albo prowokujesz ludzi, albo ciśniesz im swoją ciemnotę...

Po prostu LOL

Co się tak stresujesz? Otworzyłeś właśnie ten swój "wypasiony" sprzęt i przeraziłeś się tą marna elektroniką w środku? No cóż, nie wszystko co ma ładną obudowę jest coś warte No ale jak sam piszesz dla Ciebie jest ważny jedynie wygląd obudowy "..który wykonany jest z kompozytów i włókien węglowych.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trolinka czlowieku co z Toba? Naprawde nie rozumiem takich ludzi :/ Po co starasz sie udowadniac ,ze czarne jest biale? Przeciez to jest OCZYWISTE ,ze sprzet sredniej klasy (czyli ok.3 tys ) zagra o wiele lepiej od glosnikow logitech i tylko skonczony ******* bedzie sie upieral,ze tak nie jest. NIE PODLEGA TO ZADNEJ , NAJMNIEJSZEJ DYSKUSJI !!! A najgorsze jest to ,ze nikt tutaj nie zaprzeczyl ,ze logitech to dziadostwo , bo oczywiscie tak nie jest ,ale jak mozna porownywac takie glosniki do dobrze dobranego systemu KD (tak , tak, trolinka, bez problemow mozna taki zlozyc za 3 tys. zl) Prosze Cie , jak nie znasz sie na jakims temacie to nie pisz glupot bo ktos jeszcze pomysli,ze masz moze jakis procent racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak tak, oczywiście cena świadczy o jakości :-) Im droższe = tym lepsze Oczywista jedyna prawda. Puknij się lekko :-)

I nie pisz Kino Domowe, bo KD to dobry rzutnik/plazma, porządny ekran, pokój przygotowany, a nie "popierdułka" ampli + głośniki.

Jak skończysz szkołę muzyczną to porozmawiamy o dźwiękach, a na dodatek po elektronice będziemy mogli dyskutować o rodzajach i jakości wzmacniaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myslalem,ze niektore rzeczy sa oczywiste ( ps3 podlacza sie do TV ,a nie do lodowki ) ,ale coz widac, ze takie rzeczy tez trzeba Tobie tlumaczyc. Zapomniales tez napisac ,ze potrzebne sa kable itp. Koncze ta dyskusje bo do niczego ona nie prowadzi. Jezeli uwazasz ,ze zestaw logitech gra lepiej niz zestaw onkyo , yamaha z glosnikami sredniej klasy to okey, Twoj sluch , Twoje zdanie Ja , jak i 99% osob ktore miala mozliwosc slyszec podobne zestawy w akcji , mam troszke inny poglad na ten temat. Zajelo mi troche czasu ,zeby skompletowac moj sprzet , jestem z niego bardzo zadowolony , Ty masz swoj zestaw glosnikow i z tego co piszesz tez jest okey , wiec niech tak zostanie. Jedynie co moge polecic , to przed zakupem sugeruje przejsc sie do sklepu i ocenic czy warto. Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie powiedzieć to amplituner + kolumny daję lepszy dziek niż głośniki komputerowe. Dlatego dziwię się ze ktoś oferuje Logitechy w cenie oscylującej ok. 1000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×