Skocz do zawartości
xeda

GOW 2- lepiej wyglada na ps3 niz na ps2 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. GOW 2 ma niby na ps3 upscaling do HD ale gra jest zrobiona na ps2 wiec jestem ciekaw gdzie lepiej chodzi i wyglada .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KRATOS

Nie mam tej gry ale wiem ze wszystkie moje gry z PS2 wygladaja o wiele lepiej na PS3 grajac na HDTV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

duzo zalezy od kabla. Ja kupilem sobie taki rgb do ps2 i normlanie cuda masakra ze majac ps2 nie gralem na tym kabelku... teraz mam ps3 i hdmi ale i tak jakosc gier a w szczegolnosci filmow z ps2 powala wlasnie na ps2 z tym ze po nowym kabelku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w GOW2 na PS3 i powiem szczerze, że graficznie było OK czyli upscaling działa, ale... - właśnie to "ale" coś tak niebardzo mi się to podobało (pomimo zastosowania filtru "smooth" - zauważalne są postrzępione krawędzie obiektów oraz kolory lekko "wyblakłe"). Śmiem twierdzić, że gra może wyglądać lepiej na zwykłym TV ponieważ na telewizorach HDTV widać wyraźnie wszelkie niedoskonałości obrazu/grafiki a zwykły telewizor CRT takie wady maskuję (to tak jak z telewizją SD, gdzie na zwykłych TV jest OK a na plazmach/lcd wszystko wygląda zdecydowanie gorzej). Poniżej link który co nieco przybliży omówiony efekt (zostało to poprawione w firmware 1.50 ale chyba nie do końca):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim LCD i PS3 gra wygląda średnio (to co najbardziej razi to wyblakłe kolory - jest to dziwne bo np tekken 5 wygląda rewelacyjnie).

Jak będę miał chwilę to wyciągnę mojego starego 21" CRT i sobie pogram (na razie GOW2 leży na półce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×