Skocz do zawartości
bany®

Platinum na pudełku gry - co oznacza?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak narazie mam 3 Platyny i 1 normalną, GTA IV, Killzone 3, Uncharted Drakes Fortune i jedną normalną Heavy Rain Move edition.

Mi sie też te platyny nie podobają ale co zrobisz.

killzone 3 jeszcze nie wyszedl, a ty masz juz go w platynie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pewnie pomyliło mu sie z 2 : D

Edytowane przez Klera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma ograniczeń czasowych. Gra może mieć platynę jeśli sprzedało się ponad milion jej egzemplarzy. G...a w platynie nie kupisz. Jakby nie patrzeć jest to swoisty znak jakości - pomijając fakt obleśnego pudełka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mogli by zmienic pudełko bo az odstrasza... ale w koncu gra to gra xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy się jakość gry i cena, która w tym wydaniu jest mniejsza, że pudełko obleśne - no cóż, każdy ma inny gust, Tobie nie pasuje, innemu się podoba. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko się nie liczy przecież nie nim się bawisz. Ja zazwyczaj czekam na platynki bo wtedy cena schodzi poniżej stówki i gitara :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tak mam tylko ze starszymi grami bo wiadomo ze gierki nawet miesiac po premierze w platynie nie kupisz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolor platyny w PS3 to najwieksze gowno jakie wynalezli.. szczerze; dzis myslalem nad FF XIII i w media znalazlem w platynie za 109 i premierówke za 149 i gdybym bral wzialbym premierówke.. ten żółty shit po prostu odstrasza i wyglada jak niegdys kasety kupione na bazarze (ktos pamieta? ;) )

koniec koncow jednak moje dylematy estetyczno-ekonomiczne rozwiazal Bad Company 2 i to jego do domu przygarnalem ;)

w platynie mam poki co tylko Motorstorm: PR na 16 tytulow.. ale i jego zamierzam sie pozbyc wymieniajac na Batmana w premierowym pudelku ;) K2 juz zamienilem z platyny na zwykle opakowanie.. wiem liczy sie gra ale kazdy ma jakies zboczenie i upodobania, ja nienawidze zoltych pudelek i mam tak silną awersje ze nie licze sie w tym pzypadku z paroma zlotymi ;)

btw. mogliby zrobic tak jak ma Xbox classic.. ladnie, stonowanie, stylowo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×