Skocz do zawartości
Gość Luko

Update 1.90 - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Luko

Witam,

chcialem zapytac sie forumowiczow czy udalo Wam sie zainstalowac nowy update 1.90?? Moj system zawiesza sie po sciagnieciu update i probie zakonczenia instalacji.. mial ktos z Was podobny problem?

Z tego co wyczytalem na forum amerykanskim to update ten dotyczy jedynie konsol z USA. ponizej link:

http://boardsus.playstation.com/playstatio...read.id=1750948

Bede wdzieczny za wasze relacje czy powinienem go wogole instalowac...

PS. Moze system upomina sie o update bo jestem rowniez zarejestrowany w US i UK??

pozdrawiam,

Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji kilkakrotnie wygasza się ekran telewizora na chwilę (kilka-kilkanaście sekund). Jeżeli  chodzi ci o typową zwiechę to nie mam pojęcia. Ale raczej (a prawie napewno) to nie wina tego, że masz kilka kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszyscy sciągają jakoś ten firmware a janie moge jak daje Update za pomocą internetu z konsoli to mówi ze mam najnowszą wersje jak ściągnełem z UK network adres był w shoutboxie do firmware i wrzucam to na memory stick do PS3/UPDATE to mi tez nie wykrywa wiec moje pytanie. Jak to zrobić???!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konosla normnalnie zainstalowała update. Ne było żadnych problemów ze sciąganiem , nie było żanych zawiech i nie wygaszał mi sie ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też poszło bez problemowo, a co do wygaszania się ekranu to chyba nawet przed wygaśnieciem pojawiał się komunikat, że twoj screen może być blank na chwilę bla bla bla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie prosiło o podłączenie pada kablem tylko nacisnąć sam guzik u was też ?

instalacja bez problemów jak zawsze  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie poszlo jak po maselku i mam ładna tapetke teraz :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja musze se jakąs ładna poszukać w full hd ale jakoś nie moge sie za to wziąć ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×