Skocz do zawartości
PatrykJP19

PS3 slim

Rekomendowane odpowiedzi

dla wentylacji konsoli to takie śmieszne już raczej nie jest...

Wentylacja jest OK. Więc no probs i nie widać buły - dla mnie bomba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak gadacie, że wam się ten ps3 slim nie podoba bo kupiliście już starą wersję, jak wyjdzie ten slim to sprzedam xklocka i kupuje ślimaka bo cena będzie zbliżona to nic nie stracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

up* nie można mówić czy podoba się czy nie, podobać w tym temacie może się jedynie fake 'ps3 slim'

odnośnie ps2 i ps2 slim to wolałem większą wersje, odnośnie ps3... mam to gdzieś :)

edit. nie mogłem się powstrzymać

up again: a ktoś ten Twój sprzęt jeszcze w ogóle kupuje? jak tak, to ten dopiero straci :)

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
up* nie można mówić czy podoba się czy nie, podobać w tym temacie może się jedynie fake 'ps3 slim'

odnośnie ps2 i ps2 slim to wolałem większą wersje, odnośnie ps3... mam to gdzieś :)

edit. nie mogłem się powstrzymać

up again: a ktoś ten Twój sprzęt jeszcze w ogóle kupuje? jak tak, to ten dopiero straci :)

Jeśli nie jest fanboyem to nie myśli, że straci tylko wie, że to dobry sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wy tak gadacie, że wam się ten ps3 slim nie podoba bo kupiliście już starą wersję, jak wyjdzie ten slim to sprzedam xklocka i kupuje ślimaka bo cena będzie zbliżona to nic nie stracę.

Nie zgadzam się z Tobą do końca. Jeżeli wyjdzie wersja slim, to sprzedaje swoją "czterdziestkę" i kupuje chudzinkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzieliście to: http://www.engadget.com/2009/05/18/slim-ps...cease-and-desi/

Powiem że wygląda to bardzo wiarygodnie. Taka sama akcja była podczas gdy w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia PSP-3000.

Taa, było. Okazało się, że to jednak fake. Gdzieś w newsach jest chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taa, było. Okazało się, że to jednak fake. Gdzieś w newsach jest chyba.

Hmm, przeszukuję wszystkie zagraniczne fora i nikt jeszcze nie obalił tej plotki, co więcej IGN podaje dodatkowe informacje które miały by potwierdzić prawdziwość zdjęć ( http://uk.ps3.ign.com/articles/983/983279p1.html ).

Wcale nie znaczy to że jest to prawdą, ale mógłbyś podać jakieś namiary gdzie jest wzmianka o tym że jest to fake?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki Sony na swoich oficjalnych stronach nie poda informacji, każda inna informacja jest fałszywa. Taka jest prosta prawda. A jak chcesz (również fałszywych), dowodów na to, że ps3 slim to fake, to można znaleźć całe mnóstwo zapewnień oficjalnych od sony, że to nieprawda. Wystarczy w google wpisać ps3 slim fake.

dementi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×