Skocz do zawartości
sidre

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

A poza tym mamusia mnie uczyła laugh.gif że jak poobcinane to kradzione. Z dużym prawdopodobieństwem. Kto mając w domu kierownicę obcina w niej kable teehee.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do sprzedania za 350zl, chwile pogralem w gt5 i sprzedaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kierownicy do ps3 to nie problem ale z pedałów nie wiem jaka jest wtyczka :C

Ale można dawać gazu łopatkami :D

Ja sobie nie wyobrażam jak by ktoś taką kierownice ukradł (To kupił by zasilacz ?)

PS Daj foty kierownicy jak masz do sprzedania (zrób wtyki pedałów) citroen97@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem ostatnio kierownicę Canyon CNG-GW3,byłaby całkiem fajna gdyby działała w grach...

W nfs;shift i TDU2 gałka biegów działa jako hamulec/gaz i reszta sterowania też jest pomieszana,wie ktoś może jak to naprawić?

Jestem sytuacją załamany bo czekałem na kierownicę dosyć długo i teraz nie mam najmniejszej ochoty bawić się w oddawanie jej.

Błagam o pomoc

Z pozdrowieniami

Grimdar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego się spodziewałeś po kierownicy, która była w Biedronce za 50 złotych w przecenie. Pozbądź się tego szajsu i uzbieraj na prawdziwą kierownicę.

P.S. I nie pisz kolejny raz, bo po raz kolejny nikt nie odpowie. Prawdopodobnie jesteś jedynym człowiekiem na tym forum, który kupił ten "sprzęt". A jak ktoś zna odpowiedź niech łapię cię na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam taki problem. Kupiłem jakieś 3 lata temu kierownicę Logitech Formula Force, głównie po to żeby pograć w jakieś ściganki na kompie. Teraz zainwestowałem w ps3 i podpiąłem kierownicę do konsoli. Wszystko działa oprócz pedałów( tzn. gaz jest na kierownicy pod nr 1) Czy ktoś miał podobny problem? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Kierownica była na wystawie (jak byłem ostatnio u mnie w galerii to tak katują te kierownice ze ho ho :whistling:)

2.Moim zdaniem logitecha była by lepsza do np. gt5 :D

ps jak ma ktoś do sprzedaży kier logitecha pisać na PW

Edytowane przez greenps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok katowac niech katują ale jak w porownaniu do logitecha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.logitech....ls/devices/4172

W jest gt5 masz opcja siłowniki w kiery i dają Cie opór jak stoisz albo jedziesz f1 300 km :)

Masz tu taki teścik

http://www.youtube.c...h?v=lGf-dIaCpsE

+Daj mi plusika :biggrin:

Wszystko fajnie :) tylko czy ktoś widział lub ma tą kiere Ferrari jak ona działa czy jest warta tej ceny +/- 650zł ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem z nią kontaktu :(

Ale wiesz ferrari dużo wzieło kasy za to że jest to produkt ferrari :whistling:

No daj mi plusika

Edytowane przez kakaroto-songo
: ciekawe za co + chcesz? nic konkretnego nie napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z kierownica logitech g27. Sprawa polega na tym ze kierownica sama sie przestawia podczas grania w gt5. Na poczatku jest ok. ale jak pogram troche to niestety zeby jechac prosto musze lekko skrecic kierownice. Nastepnie po paru kontrach musze miec kierownice przekrecona juz o 60stopni w lewa strone zeby jechac prosto. W ten sposob grac sie nie da napewno. Problem ginie po wylaczeniu GT5 od nowa, badz po wypieciu kabla USB wtedy sie kierwonica na nowo skalibruje.

Moze ktos juz mial ten sam problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Kupiłem ostatnio kierownicę Canyon CNG-GW3,byłaby całkiem fajna gdyby działała w grach...

W nfs;shift i TDU2 gałka biegów działa jako hamulec/gaz i reszta sterowania też jest pomieszana,wie ktoś może jak to naprawić?

Jestem sytuacją załamany bo czekałem na kierownicę dosyć długo i teraz nie mam najmniejszej ochoty bawić się w oddawanie jej.

Błagam o pomoc

Z pozdrowieniami

Grimdar

Zmień w ustawieniach gaz na :x: (tak jak w ps2) bo np w shifcie jest tylko :r2: i analog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymyslilem prosty patent. Mam krzeslo z oparciami, na nim polozylem deske silnie obciazona (ok. 20 kg) a do deski przykrecilem kierownice.

Słoniem nie ruszysz thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Dla zainteresowanych ostatnio udało mi się uzyskać od producenta stojaka płaskowniki do zamocowania pedał Fanateca do Stojaka WLS.

Z tego co mi powiedziano jest to prototyp uchywtów, ale wegług mnie spisuje się na tyle dobrze, że pewnie wkrótce trafi do ich oferty w mniej lub wiecej podobnej postacji.

Z drugiej strony też nie żanda filozofia aby samemu sobie cos takiego zmajsdtrować. Kwestia wywiercenia otworów w odpowiednim rozstawie i ich nagwintowania.

W poniższym linku można znaleść kilka zdjęć.

mocowanie Clubsport pedal do WheelStandPro

pozdrawiam

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, podłączyłem kierownicę driving force gt do ps3 wszystko tak jak trzeba,

co mam ustawić żeby działała i gdzie ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic , tylko podłączasz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcę kupić kierownicę i mam niemały problem.

Do wydania max 250 zł.

Co powiecie o:

Genius Twinwheel 900FF?

Czy w tym przedziale cenowym polecicie coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzamy . Niestety za dobrą kierownicę trzeba dać trochę więcej . Ja bym ci proponował nieco dołożyć i upolować sobie tanio Logitech DFGT ( Driving Force GT ) , swoje kosztuje ale jest warty tych pieniędzy i na pewno nie będziesz żałował .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×