Skocz do zawartości
dodee

Blad 8002F1B3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Aktualizowałem dziś oprogramowanie do swojego Playa (60 GB), niestety nie mam go podłączonego bezpośrednio do internetu, więc musiałem skorzystać z opcji aktualizacji z karty pamięci. Ściągnąłem ze strony nowy soft 2.60, zrzuciłem na pena i odpaliłem aktualizację. Wszystko ładnie szło do momentu jak system zaczął się instalować. Po ok 82% wyrzucił mi błąd 8002F1B3. Próbowałem go zresetować ale po ponownym uruchomieniu aktualizacja zaczyna się od nowa, niestety z pliku, który play przekopiował z pena na dysk. Próbowałem podmienić plik na starszy ale to nic nie daje.

Czy może miał ktoś już podobny problem ?? Ewentualnie czy w PS3 istnieje coś podobnego jak w windowsie że można powrócić do ostatnio działającej wersji systemu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem niech bradziej doświadczony się odezwie czy można przywrócić soft jak w 2.50

Mi szedło do 24 tak 1% na sekunde a potem skończono o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie

Aktualizowałem dziś oprogramowanie do swojego Playa (60 GB), niestety nie mam go podłączonego bezpośrednio do internetu, więc musiałem skorzystać z opcji aktualizacji z karty pamięci. Ściągnąłem ze strony nowy soft 2.60, zrzuciłem na pena i odpaliłem aktualizację. Wszystko ładnie szło do momentu jak system zaczął się instalować. Po ok 82% wyrzucił mi błąd 8002F1B3. Próbowałem go zresetować ale po ponownym uruchomieniu aktualizacja zaczyna się od nowa, niestety z pliku, który play przekopiował z pena na dysk. Próbowałem podmienić plik na starszy ale to nic nie daje.

Czy może miał ktoś już podobny problem ?? Ewentualnie czy w PS3 istnieje coś podobnego jak w windowsie że można powrócić do ostatnio działającej wersji systemu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Trudna sprawa... Skąd ściągnąłeś ten soft? Czy jest z tego samego regionu co konsola?

@Up: Szedło ?? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włącz konsole z tyłu tak żeby się świeciła czerwona dioda, potem Przytrzymaj power aż piknie 3 razy

Edytowane przez frater25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
włącz konsole z tyłu tak żeby się świeciła czerwona dioda, potem Przytrzymaj power aż piknie 3 razy

zrobiłem tak jak radziłeś ale niestety po dwóch piknięciach konsola wyłącza się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
zrobiłem tak jak radziłeś ale niestety po dwóch piknięciach konsola wyłącza się :(

powinna piknąć 3 razy jaki to model? PS3.

w instrukcji jest opisane jak przywrócić ustawienia fabryczne.

Jeśli nic nie miałeś na dysku to go wystarczy wypiąć i wsadzić, poprosi o przeinstalowanie UPDATE 2,60.

wgraj jeszcze raz na pena UPDATE

Edytowane przez frater25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
włącz konsole z tyłu tak żeby się świeciła czerwona dioda, potem Przytrzymaj power aż piknie 3 razy

To jest opcja przywracenia ustawien fabrycznych AUDIO/WIDEO (np. jak masz ustawiona konsole pod kabel hdmi a przykladowo nie masz teraz takiego kable no i jestes zmuszony jechac na rgb), nie widzisz menu to resteujesz wlasnie w taki sposob ustawienia i mozesz juz grac.

A w jego przypadku ciezko cokolwiek powiedziec i wierzysz w to ze mial pusty dysk?. Moze format dysko przez PC,ta...

Edytowane przez Armand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To NIE JEST PRZYWRACANIE USTAWIEN FABRYCZNYCH. To jest tylko resetowanie ustawien AUDIO/VIDEO. Przywracanie ustawien fabrycznych przeprowadza sie juz z poziomu XMB i jest to cos wiecej niz tylko resetowanie ustawien czy obraz ma isc przez HDMI czy przez kabel AV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To NIE JEST PRZYWRACANIE USTAWIEN FABRYCZNYCH. To jest tylko resetowanie ustawien AUDIO/VIDEO. Przywracanie ustawien fabrycznych przeprowadza sie juz z poziomu XMB i jest to cos wiecej niz tylko resetowanie ustawien czy obraz ma isc przez HDMI czy przez kabel AV.

Lapiesz za slowa przyjecielu a z tresi mojego postu wlasnie to wynika co nie :thumbsup:

Dopisalem Audio/Video zeby nie bylo juz wiecej nieporozumien

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wgrałem firmware 2.60 przez fona i wszystko było ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
ja tam wgrałem firmware 2.60 przez fona i wszystko było ok

pomogłeś... nie ma co! Jedyne co mi przychodzi do głowy to format dysku z poziomu PC (ale ktoś już wcześniej Ci to radził)

Edytowane przez łozo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trudna sprawa... Skąd ściągnąłeś ten soft? Czy jest z tego samego regionu co konsola?

To z jakiego regionu jest konsola i soft NIE MA ZNA3ENIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×