Skocz do zawartości
Emir

The Godfather II

Rekomendowane odpowiedzi

Po zarejestrowaniu swojej kopii gry na ea.com dostałem na @ taką 'podpowiedź'

Zwerbuj podpalacza jako pierwszego członka Rodziny i użyj go do podpalenia krzaków za posiadłością Rodziny Corleone. W ten sposób zdobędziesz ulepszenie broni (strzelbę poziomu 2) na starcie w Nowym Jorku.

Czy ja już tak słabo widzę, czy za tym budynkiem na terenie ich posiadłości nie ma nic, co dałoby się podpalić?

EDIT:

No i już ukończyłem całą fabułę... Gierka całkiem w porządku. Fakt, graficznie może nie to co Uncharted 2 ale nie ma tragedii. Druga rzecz do której można się przyczepić to rzeczywiście wielkość miast... O ile Floryda jeszcze ujdzie w tłoku, tak Kuba i NY... Maleństwo.

Moim skromnym zdaniem pozycja w którą warto zagrać.

Chociażby jako rozgrzewka przed Mafią II ;)

Edytowane przez B!egan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób mogę złamać kark osobie nie przez duszenie jej tyko od razu, niby mam ta umiejętność kupioną, ale nie umiem jej zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

Czy jak przejdę fabułę, to będę mógł zdobywać trofea dalej ?

Jak np. egzekucje itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

Czy jak przejdę fabułę, to będę mógł zdobywać trofea dalej ?

Jak np. egzekucje itp ?

nie pszeszedłem jeszcze gry ale myśle że tak. od razu pytanko capo z rodziny Almeida na cmentarzu Jaime Fesser co zrobić z nim żeby wykonać prawidłowo egzekucje ??

Edytowane przez Maximus2517

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

Czy jak przejdę fabułę, to będę mógł zdobywać trofea dalej ?

Jak np. egzekucje itp ?

Tak będziesz mógł. To jest jak gta.

Gra ogółem nudna. Misje fabuła i misje ujdą (Najlepszy tekst: " Trzymaj swoich przyjaciól blisko, ale jeszcze blizej trzymaj swoich wrogów."). Gra na góra 12h i masz platynę (ja mam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj ją kończę , chrzanie trofea ale ogólnie pograć w nią idzie taka najgorsza nie jest choć myślę że jedynka była trochę lepsza !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noi jest platynka najłatwiejsza jak narazie a co do mojego pytania wcześniej już znam odpowiedź trzeba go chwycić i walić nim o mogiłe przy której stoją krzesła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z egzekucja skręcenia karku podchodzę do mobstersa od tyłu chwytam go gordatą i kręcę padem o 180 stopni w prawo i nic się nie dzieje co robię źle ??? icon_redface.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłem tak jak napisałeś i nic ... pociłem się 40min a karku nie skręciłem :((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z egzekucja skręcenia karku podchodzę do mobstersa od tyłu chwytam go gordatą i kręcę padem o 180 stopni w prawo i nic się nie dzieje co robię źle ??? icon_redface.gif

Jesli chodzi o skrecenie karku to dobrze robisz. Ale czy kupiles ta umiejetnosc swojemu donowi? Tak jak uleprzasz ludzi w swojej rodzinie to samego siebie tez mozesz, ta umiejetnasc masz na samym dole ; ) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę, pograłem 3 godzinki i powiem, że jako gra jest spoko ale jako gra na podstawie Ojca Chrzestnego to jest beznadziejna. W każdym razie mi się bardzooo podoba to zarządzanie Rodziną, w jedynce tego nie było :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przepraszam za odświeżanie. Mam pytanie odnośnie egzekucji. Pierwszą rodzinę wyeliminowałem, ale zauważyłem że nie wszyscy są zabici poprzez egzekucję-widocznie zostali wysadzeni w chałupie. Czy dostanę w takim wypadku trofeum za egzekucje, czy będę musiał to poprawić? Jeżeli będę musiał poprawić to w jaki sposób i kiedy? Po zakończeniu fabuły czy zaczynając grę od początku? Będę musiał "dobić" tylko tych dwóch czy wszystkich jeszcze raz?

Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzekucje robisz na wszystkich wrogach. Gry od nowa zaczynać nie musisz póki nie wyeliminujesz wszystkich rodzin. W zakładce z egzekucjami masz pokazane jakiej brakuje i możesz ją wykonać na różnych rodzinach.

------------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie muszę wyeliminować wszystkich członków wrogich rodzin za pomocą specjalnych egzekucji żeby zrobić 100% gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz. Jeśli zabijesz wroga egzekucją mu przypisana masz pewność, że robisz to na dobre. Po zabiciu normalnie po wyjściu ze szpitala on znowu jest aktywny i może odbijać Ci interesy. Jeśli wysadzisz posiadłość rodziny jej członkowie giną bezpowrotnie tak jak przy zabiciu ich za pomocą egzekucji.

Pamiętaj tylko by zrobić wszystkie egzekucje nim wysadzisz ostatnią rodzinę.

------------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wielkie dzięki za pomoc! Jakbym miał jeszcze jakieś pytania to wiem do kogo się kierować z zapytaniem ;)

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze odswiezyles, sam mialem zamiar :) przymierzam sie do tej gry bo brakuje mi gangsterskich pokroju mafii 2, czy oprocz egzekucji postep do trofeow jest pokazany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea typu egzekucje czy otwieranie sejfów w statystykach są pokazane które już mamy i ile/jakie brakują. :)

Gra jest w porządku i jak ktoś lubi gatunek to ma zapewnione kilka dobrych godzin zabawy :)

------------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytanie do tych styli egzekucji: czy muszę każdy wykonać na policjancie, gangsterze i niewinnym? Czy jak to jest? Bo niektóre mi wpadają a niektóre niestety nie, mimo tego że robie je kilka razy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli egzekucje zaliczy mi tylko na mobsterach, a to że pokazuje ile ich wykonałem na niewinnych i policjantach nie ma znaczenia?

Zasugerowałem się filmikiem pokazującym jak je zrobić z youtube i tam było pokazane na przechodniach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×