Skocz do zawartości
Gość

Best game ever

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Napisano (edytowane)

A dokladniej chodzi mi o wasze ulubione gry legendy , nie zaleznie od platformy;)

A to moj ranking ;)

1. Counter Strike (jak dla mnie tej gry nigdy nic nie przebije , mistrzostwo swiata koniec kropka)

2. Test Drive Unlimited (genialny symulator , zwlaszcza ogromna frajde sprawiala jazda motorkiem:D)

3. Gran Turismo P (moja ulubiona gra na ps3, ogolnie jestem milosnikiem wyscigow)

Tak wyglada moja pierwsza trojka, na pozostalych pozycjach mniej wiecej tak to u mnie wyglada :

4. GTA (ogolnie cala seria)

5. Warcraft/Starcraft

6. GTR2

7 Fifa od EA

8 Fight Night Round 3

Po zestawieniu mozna dojsc do wniosku ,ze moze jednak konsola to dla mnie nie jest najlepszy wybor,ale ja i tak jestem zachwycony z mojej PS3;) A poza tym , mocno licze na Killzone2, demko bardzo mnie urzeklo. Szkoda tylko ,ze na nasza czarnulke nie zostala wydana TDU , moze nastepna wersja jezeli wyjdzie bedzie tez i na nasze cudo. Pozdrawiam i czekam na wasz ranking

Edytowane przez Cube82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie na kompa :

- Counter Strike

- Call Of Duty (cała seria)

- Lineage II

- Wiedźmin

- Americas Army

A na "czarnulę" :

- Fifa 09

- GTA IV

- Metal Gear Solid 4

- LBP

- GT 5

Nie mam zbyt oryginalnego gustu, no ale klasyka, to klasyka :)

Edytowane przez noise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na PC:

Mafia

Cs

Na PS3:

Fifa 09

GTA IV

B: Bad Company

To się jeszcze może zmienić, a w szczególności na PS3, bo w PC już nie gram :P

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken 3

Crash Bandicoot część 2 (nie pamiętam dokładnej nazwy)

Metal gear solid 1,2,3 Snake eater, 4

Wipeout w każdej odsłonie na konsolę sony

Mogę jeszcze dużo wymieniać

te są dla mnie tak samo wyczesane

Troszę dalej

Jak 3

Daxter na PSP

Ratchet i clank ToD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nigdy nie przebije CS 1.6 a to dzięki mapą modom .......

No to u mnie tak

1.Cs 1.6

2 Sa-mp ( Serwery RP to było coś w niedziele grało się cały dzień)

3.Uncharted Moja pierwsza gra na czarnulkę zrobiła wrażenie

4.Re-Volt

5.Burne czy jak to grałem w demo niezłe !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cieszy mnie ,ze nie tylko ja tak wielbie CS-a i sa jeszcze ludzie ktorzy potrafia docenic geniusz tej gry:D Jezeli chodzi o rankingi , to prosze , nie segregujcie gier na plaftormy , chodzilo mi bardziej o ogolne zestawienie best game ever;) bez dzielenia pc,ps3 czy x-a ,zwlaszcza ,ze chyba na forum byl juz temat o najlepszej grze na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Final Fantsy X i VIII (w takiej właśnie kolejności)

2. Dreamfall i The Longest Journey

3. Shenmue

4. Resident Evil 2,1,C:V,3

5. MGS 3,1,4,2

6. Tomb Raider cała seria

Wybrałem taką kolejność, ale miejsca od 1 do 5 mogłyby wszystkie być na miejscu 1. Ponieważ dla mnie są między nimi minimalne różnice jeśli chodzi o mój ranking the best game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Crash bandicoot 3 - Pierwsza gra jaką zagrałem na psx i odrazu się zakochałem .Pamiętam jak ojciec przyniósł od kolegi na pare dni konsole oj to było granie a dopiero miesiąc po na święta psx zagościł i u mnie tak zaczeła się moja historia z grami

2.Tekken 3-to jest 2 gra na psx w jaką grałem i również w niej jestem zakochany.

3.Counter Strike - dzięki tej grze zaczołem grać w gry multiplayer.

4.Halo 2 - Najlepszy FPP na świecie nawet Killzone 2 mu nie dorównuje z gameplayem

5.Oblivion - To jest jedyna gra z nowej generacji jaka na zawsze zostanie w mojej pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo

FIFA 98

Transport Tycoon Deluxe

konsole mam od niedawna więc nie mam typu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Final Fantasy VII, X, VIII

Half-Life (wszystkie)

Devil May Cry 3 i 4 (w 2 pozostałe niestety nie grałem)

Prince of Persia (ten nowy ;))

Valkyria Chronicles

GTA Vice City

Crysis

"nowe" Tomb Raidery (zwłaszcza Legends)

Baldurs Gate 1 i 2

Neverwinter Nights

Silent Hill 2

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tak zwanego 'geniuszu' cs'a ... odrazu zaznaczam ze to co napisze bedzie IMHO. i nie mam ochoty na flame'y. nie widze tu geniuszu. po prostu malo detali w otoczeniu brak fizyki (oczywiscie wiem e to staroc) i wszystkie wystudiowane ruchy robia z ludzi tzw pr0. trzymanie celownika w danym miejscu i strelanie przes metrowa betonowa sciane hs'ow nie nazwalbym byciem pr0 Oo pare map na ktorych ludize graja i te niby bardzi realistycznie dzialajace bronie. trzymanie celownika na odpowiedniej wysokosci tylko po to zeby odrazu walic hs to ma byc skill -.- coz... nei da sie wszystkiego napisac. ale to po krotce. sry za offtop ale za kazdym razem jak zlysze geniusz cs'a to mna trzesie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą grą jest "Diablo II" razem z dodatkiem "Lord of Destruction". Tę grę mogę przechodzić nieskończoność razy i zawsze jest dla mnie świeża :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
co do tak zwanego 'geniuszu' cs'a ... odrazu zaznaczam ze to co napisze bedzie IMHO. i nie mam ochoty na flame'y. nie widze tu geniuszu. po prostu malo detali w otoczeniu brak fizyki (oczywiscie wiem e to staroc) i wszystkie wystudiowane ruchy robia z ludzi tzw pr0. trzymanie celownika w danym miejscu i strelanie przes metrowa betonowa sciane hs'ow nie nazwalbym byciem pr0 Oo pare map na ktorych ludize graja i te niby bardzi realistycznie dzialajace bronie. trzymanie celownika na odpowiedniej wysokosci tylko po to zeby odrazu walic hs to ma byc skill -.- coz... nei da sie wszystkiego napisac. ale to po krotce. sry za offtop ale za kazdym razem jak zlysze geniusz cs'a to mna trzesie :/

Jezeli uwazasz ,ze trzymanie celownika na odpowiednim poziomie sprawi,ze bedziesz pro to znaczy ,ze nigdy w ta gre nie grales (lub grales i byles lama) . Jezeli tak prosto by to wszystko wygladalo to po tym patencie bym byl naprawde bogatym czlowiekiem.

Sorry za offtop i jak sie okazalo dubel tematu

http://www.ps3site.pl/forum/Ktre-gry-zostana-w-waszej-pamici-na-ZAWSZE-t10204.html / DaraS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×