Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli masz jakas wczesniejsza czesc BF'a to dodaje ci sie medal "Veteran" (zakladka soldier, na samym dooole) - aczkolwiek nic to nie daje. Mysle ze jutro tez dostane "1" bo jade na gielde po Bad Company.

Ja grałem/gram e BC a mam veteran 0. Po dodaniu BC na stronie (panel veteran), nadal mam 0 WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy 43 miliony , eee ale mapa będzie dopiero w poniedziałek ?

MAPA JEST , ALE K***A CO TO MA BYĆ .

Masakra. Dobrze że kupiłem killzone 2 , w BF 100 meczy rozegram i wale tą grę. Z tymi samolotami to mogli coś więcej wymyślić latasz w kółko żeby kogoś utrafić.

Edytowane przez ultimatume

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veteran lvl1 jest od dwoch posiadanych tytułow... po tym kazdy nastepny to jest +1 lvl.

A co do skuteczności w tej grze to gram z Alucardem juz drugi dzień i rzeczywiscie tak jest. Sam nie mam takiego stażu na padzie w fpsy bo nigdy tego nie lubilem ale teraz posiadajac konsole od pazdziernika ubieglego roku mam ratio w bf1943 na poziomie 2.24... i napewno nie kampie zeby takie ratio osiagnąc. Każdy lubi grać w to co mu sie podoba i bez sensu jest ta dyskusja. Sam kupiłem bf1943 ponieważ sezon ogorkowy jest i nie mam w co grać :/

Edytowane przez dreadnought1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwarta mapka jest już dostępna, przed chwilą grałem. Sama mapa jest nawet niezła, tylko trzeba umieć latać :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie coral sea za ciekawe nie jest, bo mi w lataniu samolotem wlasnie to przyjemnosc sprawia, ze moge jadacy samochod zestrzelic czy sprzedac snajperowi heada ;P 1vs1 samolotem tez fajne ale ciagle to samo? nuda.

zajrzalem na swoj profil na bfie i cholernie widac to, ze ps3 mam od 2 tyg. i to moj pierwszy fps na ta konsole ;P

http://www.battlefield1943.com/soldier/profile/199724397/ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czwarta mapka jest już dostępna, przed chwilą grałem. Sama mapa jest nawet niezła, tylko trzeba umieć latać :ok:

Witam oj z tym lataniem to kłopoty straszne,gram w te gre od dzis i mam pytanko czy w miare zawansowania w grze sa odblokowywane perki tzn.dodatkowe umiejetnosci bronie itp.czy tylko rangi dodawane.pozdro rafik44pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam oj z tym lataniem to kłopoty straszne,gram w te gre od dzis i mam pytanko czy w miare zawansowania w grze sa odblokowywane perki tzn.dodatkowe umiejetnosci bronie itp.czy tylko rangi dodawane.pozdro rafik44pl.png

Chyba rangi bo gram w ta grę i nic broni nie dostałem jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko rangi i pocztowki ;)

Odnosnie Coral Sea - zdecydowanie latwiej lata sie z widokiem "z kabiny".

Powie mi ktos za co przejmuje sie flage ? Trzeba przelatywac przez ta "obrecz" na srodku czy wystarczy trzymac sie w wyznaczonym pasie na mapie ?

Edytowane przez Piciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masakra. Dobrze że kupiłem killzone 2 , w BF 100 meczy rozegram i wale tą grę. Z tymi samolotami to mogli coś więcej wymyślić latasz w kółko żeby kogoś utrafić.

Może lasery i rakiety jądrowe ;>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i mamy 43 miliony , eee ale mapa będzie dopiero w poniedziałek ?

MAPA JEST , ALE K***A CO TO MA BYĆ .

Masakra. Dobrze że kupiłem killzone 2 , w BF 100 meczy rozegram i wale tą grę. Z tymi samolotami to mogli coś więcej wymyślić latasz w kółko żeby kogoś utrafić.

Killzone 2 sie nudzi i coraz bardziej denerwuje (z patcha na patch bylo i jest tylko gorzej), przy tej grze mnie tylko trzymala ostatnio liga polska i juz ja sprzedalem...(ja i klan jestesmy vice mistrzami polski :D)

Veteran lvl1 jest od dwoch posiadanych tytułow... po tym kazdy nastepny to jest +1 lvl.

Aj, czyli na 1 Vet. trzeba miec 2, myslalem ze tylko 1 tytul wczesniejszy.

Sam nie mam takiego stażu na padzie w fpsy bo nigdy tego nie lubilem ale teraz posiadajac konsole od pazdziernika ubieglego roku mam ratio w bf1943 na poziomie 2.24... i napewno nie kampie zeby takie ratio osiagnąc.

Ja moge potwierdzic ze nie kampisz, moje ratio jest troszke gorsze ale to pewnie dlatego ze snajperem czesto probuje flagi przejmowac, i czesto sie to zle konczy :D

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 mapa dostępna. Jest strasznie kiepska dobrze że chociaż darmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się trochę do rozmowy o wyższości Bad Company nad 1943 - tak, Butcherr ma rację. Bad Company jest dużo lepszy od 1943. Jest on pełnoprawnym tytułem, przez wielu uznawany nawet za pogromcę Call of Duty 4. A Battlefield 1943 to, co tu dużo powiedzieć, czysty arcade i nic więcej. Nieskończone ammo, odnawialne życie... Jak by nie patrzeć, są to dwa zupełnie inne tytuły, tyle że łączy ich jedynie nazwa oraz twórcy. No i Frostbite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wtrącę się trochę do rozmowy o wyższości Bad Company nad 1943 - tak, Butcherr ma rację. Bad Company jest dużo lepszy od 1943. Jest on pełnoprawnym tytułem, przez wielu uznawany nawet za pogromcę Call of Duty 4. A Battlefield 1943 to, co tu dużo powiedzieć, czysty arcade i nic więcej. Nieskończone ammo, odnawialne życie... Jak by nie patrzeć, są to dwa zupełnie inne tytuły, tyle że łączy ich jedynie nazwa oraz twórcy. No i Frostbite.

Hej mam pytanko od dzis gram w 1943 ,zyskałem pare znaczkow i rang jednak w pewnym momencie znikneły mi znaczki i dostałem range poczatkowa [normalnie degradacja] :biggrin: teraz gdy gram i zdobywam punkty nie wpływa to jednak rafik44pl.png na rozwój lewelu i nic sie nie zmienia jesli chodzi o range.Co moze byc przyczyna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanko od dzis gram w 1943 ,zyskałem pare znaczkow i rang jednak w pewnym momencie znikneły mi znaczki i dostałem range poczatkowa [normalnie degradacja] :biggrin: teraz gdy gram i zdobywam punkty nie wpływa to jednak rafik44pl.png na rozwój lewelu i nic sie nie zmienia jesli chodzi o range.Co moze byc przyczyna??

Poprostu nie pobrało twoich statystyk z serwera, spróbuj za jakiś czas to wczyta ci starą range i odznaki.

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprostu nie pobrało twoich statystyk z serwera, spróbuj za jakiś czas to wczyta ci starą range i odznaki.

Dzieki za podpowiedz czyli wył.konsolke i ponownie sprobowac i powinno tez naliczac tak jak na poczatku. rafik44pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprostu nie pobrało twoich statystyk z serwera, spróbuj za jakiś czas to wczyta ci starą range i odznaki.

Troche bledna odpowiedz, ale tylko troche. :thumbsup: Bo to nie tylko on tak ma.

Hej mam pytanko od dzis gram w 1943 ,zyskałem pare znaczkow i rang jednak w pewnym momencie znikneły mi znaczki i dostałem range poczatkowa [normalnie degradacja] :biggrin: teraz gdy gram i zdobywam punkty nie wpływa to jednak rafik44pl.png na rozwój lewelu i nic sie nie zmienia jesli chodzi o range.Co moze byc przyczyna??

Obecnie jest chyba jakas konserwacja lub cos w ten dekiel, poniewaz nikomu nie zapisuja sie statystyki ani nie wyswietlaja rangi w grze, a szkoda bo chcialem zwiekszyc liczbe hedszotow sama snajperka z przewagi 60% nad kille na 70% :D - a tak to nie ma tej "motywacji". Coz, moze do nocy sie uwina.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Troche bledna odpowiedz, ale tylko troche. :thumbsup: Bo to nie tylko on tak ma.

Obecnie jest chyba jakas konserwacja lub cos w ten dekiel, poniewaz nikomu nie zapisuja sie statystyki ani nie wyswietlaja rangi w grze, a szkoda bo chcialem zwiekszyc liczbe hedszotow sama snajperka z przewagi 60% nad kille na 70% :D - a tak to nie ma tej "motywacji". Coz, moze do nocy sie uwina.

no to teraz juz jestem spokojny :biggrin: jednak nie ma degradacji,ja co prawda dopiero zaczynam i nie mam nawet w połowie takich osiagniec ale te małe tez ciesza.a ze snajperki to wogole na razie nie radze :biggrin: rafik44pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy jakas ustaweczka??

U mnie ustaweczki sa codziennie, jedyny warunek to online na mojej friendliscie, zawsze mam full squad i czasem sie tez ktos podepnie za pomoca opcji "join session" ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 mapa dostępna. Jest strasznie kiepska dobrze że chociaż darmowa.

Kto to powiedział że darmowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto to powiedział że darmowa?

Wolałbyś dodatkowo za nią zapłacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za podpowiedz czyli wył.konsolke i ponownie sprobowac i powinno tez naliczac tak jak na poczatku. rafik44pl.png

juz wszystko działa wiec kosic wroga :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę te serwery w tym bfie to lipa jest. Wchodzę w statystyki a tu Ranga 1 i wszystko zresetowane. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę te serwery w tym bfie to lipa jest. Wchodzę w statystyki a tu Ranga 1 i wszystko zresetowane. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią :/

niestety wszyscy 'chyba' tak mają , mi zawsze wraca ranga i statystyki jak zagram 1 mecz.. ale jak dam quit game to znowu sie resetuje i tak w kólko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety patcha nie widać, kase już skosili i naprawić błędów się nikomu nie chce :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×