Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

a mam pytanie co do trofeum z 3 najleprzymi składami. To polega na tym aby zaliczyć ogólnie bycie w najleprzym oddziale 3 razy na każdej mapie obojętnie jaką drużyną?? bo na każdej mapce byłem juz w najleprzym oddziale i nie dostałem trofeum :( i niewiem oco chodzi z tym gold trophy :huh: xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge dzis juz potwierdzić swoją obecność w piątek. Jak by co to Vin2k9 masz mnie we friendsach.

Iwo Jima jest najlepsza... pomijając beton w stylu braku możliwości zniszczenia latarni w której siedzą wszyscy kamperzy.

@glutek: imo wlasnie tak jak piszesz. Dostalem te trofeum zanim w ogole sprawdzilem liste do tego tytulu. Obilo mi sie o uszy ze niektorzy maja problem ze zdobyciem tego trophy. Ja zanim sie obejzalem mialem 90% i zostalo tylko 100 meczy.

Edytowane przez dreadnought1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował zacząć rozgrywkę lekko po 21. Choć chyba wytrwam do tej 1-2 ale cały dzień wara od kompa i telewizora inaczej szybko m isie gały męczą i jestem śpiący tymbardziej o tej porze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może na Xboxie na tej nowej mapce Coral Sea którą odblokowali użytkownicy Xboxów 360 po zdobyciu 43.000.000 fragów?

Edytowane przez Bandicoot2111pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grał ktoś może na Xboxie na tej nowej mapce Coral Sea którą odblokowali użytkownicy Xboxów 360 po zdobyciu 43.000.000 fragów?

Widziałem u znajomego x-kloca... jednym zdaniem. Jak nie lubisz/umiesz latać samolotem to sobie odpusc :P A na serio to kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://img338.imageshack.us/img338/6277/battlefield.gif

numer 2 i 14, jak to mozliwe? (lukac czas gry).

Moze jakis glitch? Zresztą slyszalem ze te leaderboards jest skopane. A moze bawili sie ze znajomym w przekazywanie flagi na jakims pustym serwerze? Malo realne.

K/D Ratio pokazuje w miare ok... przynajmniej w moim wypadku sie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest taka sobie (znaczy się ta nowa mapa, nie zauważalnym ze czytałem 24 stronę na 25) :P Co do trophy best squad to dostałem je za nic o.O Nie bylem w best squadzie ani razu (grałem chyba 2-3 grę) i w samym środki misji wpadło ;d A to trofeum Motorman z którym się tak męczyłem dostałem po przejechaniu człowieka samochodem. Wcześniej myślałem ze wystarczy tym karabinem zabiec. Co do map to się zgodzę Iwo Jima jest najlepsza. Zawsze na początku biorę samolot i lecę zając min 2 flagi, na tej latarni można głupio zdobywać punkty - robiłem tak ze zabijałem snajpera na samej gorze i schodziłem tam niżej do środka latarni on wracał przy okazji zajmował flagę, a wchodzac po drabinie ja go ciach i na dol odzyskać flagę. Gudalcanal jest strasznie głupia wszystko się odbywa na tych 2 flagach i nie ma żadnych miejsc żeby się okryć tam tylko snajper i umierasz ;/ Wake Island jest może nie najgorsza ale te odległości mieczy punktami są ogromne bez pojazdu ani rusz

btw: Może mi ktoś wytłumaczyć czemu w grze mam okuło 5k score, a na stronie battlefield pisze 63k i to ze koleś który grał o 20min krócej i 1 punkt więcej ma score/minute o 20 większy?

Edytowane przez Renifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi zostały teraz 3 trophy do zdobycia 100% :P zagrać 30 meczy zagrać 100 meczy i te głupie trophy które nie dostaje chociaż powinienem już dawno dostać za 3 najleprze teamy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://img338.imageshack.us/img338/6277/battlefield.gif

numer 2 i 14, jak to mozliwe? (lukac czas gry).

W polsce na takich mówimy No Life'y ;D ,ale jest to możliwe :P 1d i 2600 o.O jak widac. Gościu poprostu mniej zabija i więcej Flag zdobywa zapewne :P

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem u znajomego x-kloca... jednym zdaniem. Jak nie lubisz/umiesz latać samolotem to sobie odpusc :P A na serio to kicha.

Widziałem przed chwilą gameplay na YT. Faktycznie jak nie umiesz latać to sobie możesz odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograł by ktoś teraz ? Jakby co piszcie na moje psn id: bangoh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zagram dziś z wami o 22.00 więc dodać mnie do listy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ja czyli Vin2k9

2. Fuviks

3. krzychu31

4. kyni

5. Bandicoot2111pl

6. Ekturiel

7. kagannpwnz

8. Fris_-PL

9. bangoh

10. Glucio

Te osoby co sie dopisują niech szykuja sie na piatek wieczór godzina 22.00

Osoby niepewne:

1.-----

2. Laptok

3. iTOASTER_

4. milusass

5. TarkenixPL

ps. Osoby z listy muszą potwierdzić najpóźniej do piątku do godziny 17.00 swoją obecność w grze o 22.00

Zbiórkę możemy rozpocząć od 21.45 max do 22.15

Edytowane przez Vin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie 100%, pora na jakiś czas odstawić BF'a.

skore/minute zmienia sie tylko na podstawie ostatniej rundy :confused:

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że dzisiaj nie mogę pyknąć z wami :(

Ktoś z was wie jak sprawdzić ile już zostało rozegranych bitw ? oprócz strony producenta zakładki "my soldier" bo i tak nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze w awards masz pocztowke za 50 rozegranych bitw i za 130 bodajze... jesli masz ta pierwsza to przynajmniej bedziesz miec swiadomosc ze jestes za polową do ostatniego trofeum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ona zacznie działać?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kiedy ona zacznie działać?:P

Złota formułka: "Jak będzie gotowe" :D

Zresztą EA zawsze miala problemy z takimi "bajerami" jak online staty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze odwołać swoje dzisiejsze granie, przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Będę o 22.

2. Ilość rozegranych meczy możesz sprawdzić na facebook'u :) TUTAJ Oczywiście wymagane jest konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam obecność w grze, i sory za spuźnienie 10 min ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×