Skocz do zawartości
pawlos26

Eat Lead: The Return of Matt Hazard

Rekomendowane odpowiedzi

Release Date: 06/03/2009

Z tego co sie doszukalem to gra juz wyszla www.game.co.uk 339380ps.gif slyszal ktos cos o tym tytule a moze juz ktos gra ?? Ogladalem gameplay na youtube i mi sie nawet podobal .... Ogolnie lubie gry TTP musza miec dobra fabule no i zeby sie cos dzialo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to gra jest tragiczna. Strzelasz do gości i zgadnijcie czy leci im krew ? Otóż nie, zamiast tego widzimy jak z przeciwników wylewa się jakieś niebieskie coś... Żal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zmula ... duzy minus z ta krwia ale jak gameplay bedzie fajny to nie jest to wielki problem ale watpie ze cos z tej gry bedzie strasznie cicho o niej dzis bylem w Blockbuster i nie maja tej gry do wyporzyczenia ani do sprzedania. Na allegro jest gosciu co sprzedaje pre order i wysyla z UK pisze ze premiera dopiero 8 marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widziałem to gra jest tragiczna. Strzelasz do gości i zgadnijcie czy leci im krew ? Otóż nie, zamiast tego widzimy jak z przeciwników wylewa się jakieś niebieskie coś... Żal

te niebieskie cos to cyferki ktore reprezentuja kod gry w ktorej jestesmy wiec jest klimatycznie :)

od niedawna zaopatrzylem sie w gierke po dosc przyjemniej cenie 80 zl i jestem zachwycony :) fajnie sie strzela, klimaty wylewa sie hektolitrami, potrafi byc trudna a na dodatek humor absolutnie powala. polecam kazdemu, szczegolnie w tym okresie posuchy growej szczegolnie ze naprawde, wbrew recenzjom, jest to bardzo ale to bardzo fajna gierka :) (trofea tez sa przezabawne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyglada najgorzej ale jakos mnie nie przekonuje. to juz bym wolal dorwac za te 80zł terminatora albo wanted(chociaz wiem ze sa krotkie)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tak jak mowilem, ta gra klimatem sie wyroznia. gra w grze to rzadkosc :) a do tego ten humor - jezeli ktos zna angielski b. dobrze i jest fanem elektronicznej rozrywki to zal przejsc obojetnie obok tej gry.

a taki wanted to tylko sredni gameplay, fabula jest arcyprzecietna, podobnie zreszta jak terminator ktory trwa 4 godziny i jest banalnie latwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te niebieskie cos to cyferki ktore reprezentuja kod gry w ktorej jestesmy wiec jest klimatycznie :)

od niedawna zaopatrzylem sie w gierke po dosc przyjemniej cenie 80 zl i jestem zachwycony :) fajnie sie strzela, klimaty wylewa sie hektolitrami, potrafi byc trudna a na dodatek humor absolutnie powala. polecam kazdemu, szczegolnie w tym okresie posuchy growej szczegolnie ze naprawde, wbrew recenzjom, jest to bardzo ale to bardzo fajna gierka :) (trofea tez sa przezabawne).

Wiem o tym już dawno ale kiedy pisałem tego posta nie znałem jeszcze fabuły gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×