Skocz do zawartości
Kenet

Głosniki Logitech Z-5500 THX - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Dzięki, Panowie . Jednak zdania są dalej podzielone! I gdzie tu je powiesić? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki...

Czy przy graniu w gry, nie ma zakłóceń ?? Słyszałem, że są czułe na wszelakie zakłócenia, a przecież pad łączy się z konsolą za pomocą bluetooth !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nc

na zaklocenia z sieci elektrycznej, chyba nie doslyszałeś do konca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

I jeszcze jedno pytanie, na które odpowiedzi nie znalazłem...

Tylnie głośniki są bezprzewodowe prawda ? Czym są zasilane ? W jaki sposób łączą się z centralą (podczerwień lub Bluetooth) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki

I jeszcze jedno pytanie, na które odpowiedzi nie znalazłem...

Tylnie głośniki są bezprzewodowe prawda ? Czym są zasilane ? W jaki sposób łączą się z centralą (podczerwień lub Bluetooth) ?

nie mam tych konkretnych głośników, ale zetknąłem się z kinem domowym z tylnymi głośnikami bezprzewodowymi. Łączyły się przed podczerwień. Jeden głośnik jest podłączony do zasilania, od niego idzie kabel do drugiego głośnika. Ten podłączony do prądu głośnik ma odbiornik. Więc za bardzo bezprzewodowa to ta technologia nie jest Jak sądzę w Z-5500 działa na takiej samej zasadzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

witam mam te głośniki i powiem warte tych pieniędzy dają nieźle czadu i morzna wiencej z nich wyciągnąć na panelu max i i jeszcze prosze krecić poza skale daje cadu pozdroo ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki

I jeszcze jedno pytanie, na które odpowiedzi nie znalazłem...

Tylnie głośniki są bezprzewodowe prawda ? Czym są zasilane ? W jaki sposób łączą się z centralą (podczerwień lub Bluetooth) ?

Wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co mają te oto głośniki:

Jak podłączyć do nich kabel optyczny ? Co prawda wiem gdzie jest wejście optyczny ale za cholerę nie chcą wejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do tych co mają te oto głośniki:

Jak podłączyć do nich kabel optyczny ? Co prawda wiem gdzie jest wejście optyczny ale za cholerę nie chcą wejść

może masz uszkodzoną końcówkę w kabelku albo wejście w głośnikach, bo powinien kabel wejść bez problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tych głośników ale wejścia optyczne mają czasami zaślepki, spróbuj wyciągnąć ten cypek w tylnej części panela sterującego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to Trzeba to wyciągnąć i dopiero włożyć kabel!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ispanar

Mam pytanie, czy panel sterowania jest podświetlany? Jeśli tak czy to światło nie jest denerwujące w czasie grania/oglądania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czy panel sterowania jest podświetlany? Jeśli tak czy to światło nie jest denerwujące w czasie grania/oglądania?

Panel jest podświetlany

PS. Oooo to jednak była zaślepka...teraz wszytko jest OK... dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zamierzam zakupić owe głośniki i teraz takie pytanie. PS3kę podłączam kablem optycznym do Control Base, ale co z TV ? Mam Samsunga LE40N87B, który m.in. ma wejście optyczne, component oraz standardowo chinche. 5500 w przeciwieństwie do 5450 mają tylko jedno wejście optyczne więc jakim kablem i jak miałbym podłączyć je do TV ? Czy istnieje kabel optyczny zakończony z drugiej strony componentem ?

Pozdrawiam.

EDIT:

I chyba sam rozwiązałem tą zagadkę

Mianowicie wystarczy kupić konwerter z sygnału Coaxialnego (IN) na sygnał Optyczny (OUT) - http://www.allegro.pl/item335829247_konwer...slink_819_.html

No i dodatkowo 2 x 0,5m kable optyk i coax, bleee ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli głośniki mają być tylko do ps3, to połączenie ps3-> głośniki, a TV do ps3 chinchem czy czym tam dajesz (wtedy głośniki w TV do 0). Jeżeli inaczej to z tego so się orientuje to głośniki mają też inne wejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli głośniki miałyby być tylko pod PS3 to sprawa jest prosta - łączymy za pomocą kabla optycznego.

Mi chodziło o to żeby TV również był podłączony i na to wychodzi, że jeśli nie mamy Coax'a w TV ale mamy optyczne, to musimy zakupić taki konwerter o jakim pisałem w poprzednim poście.

Same głośniki z tego co się orientuję mają 3 jacki do podłączenia z kompem oraz po 1 wejściu optycznym i coax.

A TV łączę z konsolą po HDMI ale to nie ma znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w glosnikach Z-5400 sa 2 wejscia toslink i jeden coax. nie bardzo rozumieme dlaczego drozsza wersja glosnikow ma okrojona ilosc wejsc... to nie ma wiekszego sensu..

czy ktos jest w ogle w stanie potwierdzic czy do tv z wejsciem/wyjsciem toslinkowym mozna podprowadzic dzwiek przez hdmi (jesli jest kilka hdmi i to mozna tez inne urzadzenia typu dekoder nki, nowsze dvd itp) i wyprowadzic dzwiek fajberem do Z-5500 ??? czy wtedy DD5.1 i DTS z kazdego z podlaczonych urzadzen bedzie zachowany??? bo ja nie mam pojecia jak taki tv to traktuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam te głośniki już około jednego roku, ale nigdy się nie zastanawiałem jak mam je podłączyć do mojej konsoli.

Głośniki używane są do kompa razem z kartą dźwiękową za ok. 500zł

Ktokolwiek wie jak to zrobić ?: >

Liczę na pomoc!

I jak coś w złym dziale temat założyłem to przepraszam :]

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam te głośniki już około jednego roku, ale nigdy się nie zastanawiałem jak mam je podłączyć do mojej konsoli.

Głośniki używane są do kompa razem z kartą dźwiękową za ok. 500zł

Ktokolwiek wie jak to zrobić ?: >

Liczę na pomoc!

I jak coś w złym dziale temat założyłem to przepraszam :]

Pozdro

Kupujesz amplituner 5.1 za jakieś 500zł (najtaniej) 1200zł (średnia cena i dobry sprzęt) i podłączasz głosniki do amplitunera a kablem optycznym z AP do PS3.

Najprostsza z mozliwych opcji to kupić dekoder Creative, nie pamiętam modelu ale około 200zł kosztuje i podłączyć kablem optycznym go do PS3 a do niego głosniki! dekoder jest malutki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H@des a po cholerę się tak bawić? Przecież z tego co wiem (nie mam tego zestawu) to te głośniki mają dekodery DD i DTS. Wystarczy podłączyć kablem optycznym bezpośrednio do konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
H@des a po cholerę się tak bawić? Przecież z tego co wiem (nie mam tego zestawu) to te głośniki mają dekodery DD i DTS. Wystarczy podłączyć kablem optycznym bezpośrednio do konsoli

Yhym, to po to jest te wejście :]]

W najbliższym czasie sprawię sobie taki kabel i poinformuję jak to wszystko śmiga :]

Pewnie w telewizorku będę musiał wyciszać, bo mam poprzez HD kabel podłączony

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yhym, to po to jest te wejście :]]

W najbliższym czasie sprawię sobie taki kabel i poinformuję jak to wszystko śmiga :]

Pewnie w telewizorku będę musiał wyciszać, bo mam poprzez HD kabel podłączony

Pozdro

Nic nie musisz wyciszać. W konsoli w opcjach dźwięku zmieniasz tylko z HDMI na optyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
H@des a po cholerę się tak bawić? Przecież z tego co wiem (nie mam tego zestawu) to te głośniki mają dekodery DD i DTS. Wystarczy podłączyć kablem optycznym bezpośrednio do konsoli

Aha ... nie lookłem na te głośniki, tylko na łebka napisałem co i jak (ja mam)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic nie musisz wyciszać. W konsoli w opcjach dźwięku zmieniasz tylko z HDMI na optyka

Wielkie dzięki : ]

Wiszę Ci piwo : ]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×