Skocz do zawartości
Kenet

Głosniki Logitech Z-5500 THX - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz podlaczysz po optyku to powiedz jak sie sprawuja bo mam chrapke na nie tylko musze brata przycisnac zeby kase wylozyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak juz podlaczysz po optyku to powiedz jak sie sprawuja bo mam chrapke na nie tylko musze brata przycisnac zeby kase wylozyl

ok :]

w najbliższym tygodni mam zamiar kupić kabel :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki : ]

Wiszę Ci piwo : ]]

Nie ma za co Jak wskazuje napis pod moim awatarem bardzo lubię takie trunki

Swoją drogą, jakbym tak pozbierał te piwa od tych ludzi co mi tak mówili to bym pił za friko do końca życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak juz podlaczysz po optyku to powiedz jak sie sprawuja bo mam chrapke na nie tylko musze brata przycisnac zeby kase wylozyl

MASAKRA!!!!!! Mam te glosniki od kilku miesiecy i nie wyobrazam sobie gry lub filmu bez nich.Nie kupisz nic lepszego za ta kase.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, kupiłem dziś kabel za 30zł RTV EURO AGD :]

i zmieniłem już w ustawieniach na Sound Settings->Audio Output Serrings->Digital Out(Optical)->I miałem kilka rzeczy do wyrbrania, Wybrałem Dolby Digital 5.1 CH. i DTS 5.1 Ch.

A dźwięku dalej nie mam ;/

A na wyświetlaczu od głośników jak Wybrałem Input: Optical, to pisze No Digital Data.

Proszę o pomoc!

post-33929-0-13811900-1297368390_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że odświeżę temat

Jak coś to jestem przygotowany na warna ;/

Ale bardzo mi na tym zależy, aby głośniki zaczęły działać.

Oto dowód

LINK DO YOUTUBE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie co do opcji w tych głośnikach.

Mam zamiar podłączyć kompa do TV i tych głośników i odtwarzać filmy 1080p z dzwiękiem DTS. Ale w tych głośnikach są jakieś opcje np. opóźnienie Digital albo jakaś Panorama i kompletnie nie wiem o co biega. Może ktoś wie jakie ustawienia uczynić żeby się fajnie filmy z dzwiękiem DTS oglądało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozwolicie, że odświeżę temat

Jak coś to jestem przygotowany na warna ;/

Ale bardzo mi na tym zależy, aby głośniki zaczęły działać.

Oto dowód

LINK DO YOUTUBE

W opcjach, optyka, zaznacz wszystkie, możliwości i dopiero spróbuj wtedy czy masz dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, jezeli macie glosniki komputerowe tj. tylko minijack, to podlaczacie do konsoli ten kabel co dostaliscie, dajecie dzwiek chinche w konsoli. Wlaczacie glosniki podlaczacie minijacka i teraz uwaga: bierzecie czerwonego chinche i minijacka i stykacie ze soba az uzyskacie dzwiek ;) Pozniej wystarczy zakleic tasma i macie dzwiek bez kupowania zbednych przejsciowek, troche nie profesjonalny ale bedzie was kosztowal 0zł o ile macie taśme i glosniki :) ja na takim czyms smigam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlaczacie glosniki podlaczacie minijacka i teraz uwaga: bierzecie czerwonego chinche i minijacka i stykacie ze soba az uzyskacie dzwiek ;) Pozniej wystarczy zakleic tasma i macie dzwiek bez kupowania zbednych przejsciowek
Jakbym mial mlotek to bym cie z miejsca pierdolnal :| Mam nadzieje ze piszac to siedziales w kaftanie. Za takie profanacje to tylko izolatka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×