Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie czekam na KZ2 powinno mi w poniedziałek albo we wtorek przyjść będzie rozpierdalanie helgastów :banana: a obecnie przechodze 2 raz BF3 na Hard narazie przechodze Nocną zmiane ale końcówke misji :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The House of the Dead: OVERKILL - wymiata gra! :)

Dead Space Extraction

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifa 12 online (skacze miedzy 4-5 liga)

Bf3 online

Gta iv single (misje fabularne juz zrobione, bylo chyba 65%), teraz zostaly poboczne + 200 golebi do ustrzelenia. Dobrze ze jest mapka na necie gdzie sie znajduja to szybciej pojdzie. Potem zostaly jeszcze 2 dodatki (jest to complete edition).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS 2 pyknięty, lecimy Snake Eater.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w nocy wpadlo trofeum 'I am Batman' tak wiec Arkham City rozpoczete!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asura!! póki co to czego się spodziewałem, mega abstrakcja i kosmos... Kratos może pozazdrościć siły, brutalności i skali epickości temu jegomościowi (aczkolwiek gameplayowo jest już o wiele gorzej), spodziewam się że do jutra skończę i leci w obieg - niucham zajebistą grę na raz w tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co Gram sobie w Prototype'a i stwierdzam, iż jest on ekscytujący i ciągnie do grania. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Shaddai Ascension Of Metatron - polecam niezdecydowanym. Takiej eksplozji kolorów to nie widziałem nigdzie. Little Big Planet czy Trin się nie umywają. Żeby wam klimat podszedł dobrze jest znać jakieś produkcje manga/anime bo dla zachodnich graczy może wydawać się czymś wręcz z kosmosu o czym świadczą chociażby oceny - Famitsu (9/10) IGN (5/10).

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby o gustach się nie dyskutuje,ale ja do dzis nie mogę zrozumieć jak ludzie mogą grać w tak durne gry jak GTA czy RDR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby o gustach się nie dyskutuje,ale ja do dzis nie mogę zrozumieć jak ludzie mogą grać w tak durne gry jak GTA czy RDR...

Nie musisz. Po prostu nie interesuj się tym co robią inni jeśli Ciebie to nie dotyczy lub nie dotyka.

Proste. Poza tym to zawsze lepsze niż jakieś El Shaddai Ascension Of Metatron

Wystarczy sprawdzić ile Rockstar sprzedał egz RDR czy GTA a ile się sprzedało El Shaddai - wtedy uznasz że jesteś w mniejszości - bez obrazy.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijta się, to i to fajne.

Sam gram w Skyrima i czaję się, by kupić FF XIII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz. Po prostu nie interesuj się tym co robią inni jeśli Ciebie to nie dotyczy lub nie dotyka.

Proste. Poza tym to zawsze lepsze niż jakieś nieznane większości El Shaddai.

Nawet nie będę tego komentował. Wiesz ja wydaje opinie na gry w które grałem. Ty zapewne El Shaddai widziałeś tylko na trailerze z YT. Pograłem chwilę w GTA i RDR i chciałbym móc potrząsnąć tymi płytami by wypadły z nich moje wszystkie zmarnowane godziny na te gnioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałeś, z gustami się nie dyskutuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie będę tego komentował. Wiesz ja wydaje opinie na gry w które grałem. Ty zapewne El Shaddai widziałeś tylko na trailerze z YT. Pograłem chwilę w GTA i RDR i chciałbym móc potrząsnąć tymi płytami by wypadły z nich moje wszystkie zmarnowane godziny na te gnioty.

Ja natomiast nie mogę zrozumieć jak jedną z najlepszych gier na PS3 ever można nazwać durną, no ale każdy ma własne zdanie. Koniec OT.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, na początek się przedstawię ponieważ jestem tutaj nowy:D. I wogóle niedawno zacząłem swoją przygodę z PS3 w sieci. ANYWAY, w kilka tytułów gram, a mianowicie:

Obecnie:

Naruto Ultimate Ninja Storm 2

Tekken 6

Grand Turismo

Kilzone 3 Multiplayer Version(Z playstation store)

Oraz Free Realms(Też z PS)

Gry w które gram czasami:

Wszystkie części Buzz na ps3(Oprócz Music Quiz)

H.A.W.X.

Little Big Planet(1 i 2)

Gry w które niegram bądź przeszedłem:

Naruto Ultimate ninja storm 1

To tyle. Ale się rozpisałem. BTW.

Pan Castiel Mówi:

Pograłem chwilę w GTA i RDR i chciałbym móc potrząsnąć tymi płytami by wypadły z nich moje wszystkie zmarnowane godziny na te gnioty.

No nie przesadzaj. Nie są to aż tak wielkie "gnioty" Jak to ująłeś. Chociaż w sumię nie grałem więc wypowiadać się nie mogę. A niechcę zyskać tutaj odrazu nowych wrogów.

ENOUGH SAID! HAVE A NICE NIGHT! :biggrin:

Edytowane przez Topofun652

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie mogę zrozumieć jak jedną z najlepszych gier na PS3 ever można nazwać durną, no ale każdy ma własne zdanie. Koniec OT.

No ja też tego nie łapię. Wystarczy napisać że się nie podoba i OK, ale z tą "durną" to trochę nie tędy droga.

Ale idąc na siłę tą drogą to ciekawe co jest durne ? realne RDR czy akwarelowa nierealna abstrakcja El Shaddai Ascension Of Metatron ? - pytanie co kto szuka w grach.

W zasadzie na tym kończę tą polemikę bo ona do niczego nie prowadzi. No chyba że pogadamy kulturalnie na argumenty.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LennoX
W zasadzie na tym kończę tą polemikę bo ona do niczego nie prowadzi. No chyba że pogadamy kulturalnie na argumenty. 

W co wątpię chociaż z drugiej strony może się udać :biggrin:.

Edytowane przez Topofun652
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o co takiego fajnego może być w GTA? Ten sam schemat, który Rockstar powiela przy każdej okazji. Grafika straszna moim zdaniem. Mi się z tej serii podoba jedynie podkład głosów. Jest na prawdę dobry. Większość ludzi których znam to w GTA gra w ten sposób, że kradnie wóz i jeździ bez celu po mieście, goni cie policja itp itd. Od GTA III tak samo. Co do El Shaddai to jest to coś całkiem innego, całkiem nowego. Coś czego jeszcze nie było. A co będzie w GTA? Kolejny gangster, który po każdym trupie wspina się w przestępczej chierarchii itd. Ile można?

COD, BF, GTA, Mass Effect...może tak coś nowego w końcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, tutaj mogę częściowo przyjąć Twoje argumenty :). Choć ja w GTA widzę coś innego i gram w nią z przyjemnością bo uważam że ma jakiś cel fabularny i przede wszystkim "charakter" :). Grafika ? to jest gra z 2007 roku więc nie bardzo jest jak ją porównać do nowych produkcji.

Natomiast RDR będę bronił do upadłego, ponieważ uważam (podobnie jak Ty) że takiej gry też jeszcze nie było (Red Dead Revolver to nie to samo). Ta gra to prawdziwy majstersztyk. I to pod każdym względem.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Castiel:
No o co takiego fajnego może być w GTA? Ten sam schemat, który Rockstar powiela przy każdej okazji. Grafika straszna moim zdaniem. Mi się z tej serii podoba jedynie podkład głosów. Jest na prawdę dobry. Większość ludzi których znam to w GTA gra w ten sposób, że kradnie wóz i jeździ bez celu po mieście, goni cie policja itp itd. Od GTA III tak samo. Co do El Shaddai to jest to coś całkiem innego, całkiem nowego. Coś czego jeszcze nie było. A co będzie w GTA? Kolejny gangster, który po każdym trupie wspina się w przestępczej chierarchii itd. Ile można?
COD, BF, GTA, Mass Effect...może tak coś nowego w końcu? 

Grafika w miarę dobra, chociaż w sumie zgodzę się z tobą bo w następnych częściach jest podobnie a czasem gorzej. Ale nie jest aż tak "strasznie". Muzyka jak i dialogi są perfekto a nawet lepiej:D. Nie mów ,że chodzisz bez celu bo chodzisz z wyznaczonym celem. "Może coś nowego" trochę przeginasz. Te gry wcale nie są aż tak złe. BTW. Nie chcę tutaj wyrządzać niepotrzebnej kłótni i sądzę ,że powinniśmy wrócić do tematu:D. ENOUGH SAID!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jako konkluzję wszystkiego powiem tyle, co kogo obchodzi w co ja gram ? Napisałem bo jest taki dział jak ten i nikomu nic do tego.

Od przegadywania się co się komu podoba o co nie chyba jest inny dział.

I myślę że czas zakończyć tą jałową dyskusję.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×