Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu nie wiem w co grać... Po raz drugi przechodzę RDR, może zacznę Borderlands jak znajde kogoś do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zamowilem Naruto:) Bede gral na zmiane z PoP'em:) A jeszcze DarkSiders czeka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands, rok temu odpalilem i sie pozbylem, teraz mi sie bardzo podoba :) zobaczymy co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie gram w nic. Nie dlatego, że nie miałbym ochoty albo z braku pieniędzy. Zostałem zniszczony przez Batmana AC. Doznałem uczucia podobnego jak po obejrzeniu Apocalypto Mel'a Gibson'a. Zaraz seansie zastanawiałem się kiedy ktoś nakręci tytuł dorównujący tej produkcji. Do tej pory jeszcze się nie doczekałem. Wszystkie filmy wydają się takie płytkie, banalne i niedopracowane. Właśnie teraz jestem na takim etapie jeżeli chodzi o gry. Skończyłem B:AC ze cztery razy, potem dla odmiany B:AA ze dwa. Gapię się na "grową" półkę z czterema jeszcze nie odfoliowanymi pudełkami i na nic nie mam ochoty. Z desperacji kupiłem Wii (niby dla córki) i gram w pingla. Jak grać w badziew to może być i na Nintendo. A, przepraszam. W między czasie nabyłem Journey. Ciekawa i niebanalna lecz jakoś się nie zakochałem (hańba mi). Pozostaje czekać na DLC do B:AC.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy yyyy..yyyyyy...Batman AC rewelka..ale zeby zestawiac to z taka kicha filmowa jak apocalypto...yyyy...nevermind...jeszcze sie ktos obrazi albo co...btw...resistance 3 po raz 3..rewelacyjna seria ex na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze ja juz nie potrafie grac w te same gry po 20 razy tak jak kiedys potrafilem przejsc Baldura 5 razy pod rzad, dzien w dzien grajac.... To byly czasy, teraz przejde gre raz, i chocbym nie wiem jak fajna byla to nie ogarniam drugiego razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, kiedyś to Warcrafty, Diabla, Maxy Pejny, Gothic'i się po x razy przechodziło i wcale nudą nie wiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie COD:MW3 pożyczone od wujka :P nareszcie sie doczekałem gierka fajna ale nie to co Killzone 3 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...

jakis tydzien temu skonczylem killzone 3

wczoraj uncharted 2 i z racji tego ze konsolke mam od nie dawna

i mam tylko te 2 gry to gram w uncharteda 2 online...edit.macie jakas dobra druzyne do ktorej byscie mnie dodali?mam 14 lv ale szybko sie ucze

Edytowane przez WARCHOL7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koncze AC II i zabieram sie za AC: BH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem AC:Brotherhood (muszę kupić kabel Ethernet i będę miał neta i zrobię platynke :D ) i właśnie gram w Fifę 12 Deportivo La Coruna w trybie menedżerskim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 12 online i uncharted 2 online ( jeszcze żyje!!!). W najbliższym czasie zamierzam kupić trylogię GoW i później Uncharted 3.

Czasem jeszcze zbierze mi się na walkę w FN Champion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Demon's Soulsa i od czasu do czasu Dungeon Defenders odpalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex... dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W koncu zaczynam przygode z RDR..zabieralem sie do tego jak pies do jeza ale w koncu decyzja zapadla, zakup z psstore jest..wiec na kon!

Edytowane przez pony o)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zaplaciles na psstore?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem RDR jakiś czas temu za około 100zł na PSStore no i leży na dysku niegrana.

Nie umiem się zmusić do grania w tę grę, akcji dużo ale jeszcze więcej mega nudnego zasuwania na koniu po pustkowiach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×