Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

od dziś:

1. okami

2. datura

3. ac3

4. w końcu re 6 ;)

wszystkie gry już są tylko czasu brak...

Podobnie jak przy Amy, prosiłbym o Twoją opinię o daturze jak ograsz ;) Też chciałem kupić, ale słyszałem że w teorii gra wypada dużo lepiej niż w praktyce, przy czym jest strasznie krótka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Stardust Portable na PSP. Bardzo fajna gierka na konsole przenośną, do pogrania na chwile i/lub na kiblu (uwaga, może wciągnąć :P). Gierka z plusa, także każdy posiadacz PSP czy PSV (i plusa oczywiście) może pobrać i pograć (chociaż nie wiem czy jest jeszcze dostępna, dodawałem ją do listy pobierania już jakiś czas temu, a teraz sobie o niej przypomniałem...) Tak czy inaczej, polecam.

Oprócz tego wieczorami na laptopie Amnesia: Dark Descent aka Mroczny Obłęd, póki co klimat, eksploracja, fabuła - wszystko jak najbardziej na plus ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 12 oczywko... No ale od jakoś środy FIFA nie istnieje.... Powinny mi dojść do środy 3 gierki: MGS 4 (aż wstyd, że po roku dopiero odkryłem niesamowity byt tego tytułu, że się tak określe...), RACE DRIVER: Grid też mi przyjdzie, ale... Brałem co było, dostałem w prezencie z MGS4 :D No i jeszcze najważniejsze... MAX PAYNE 3! Dzisiaj jeszcze dostałem Batman: Arkham Asylum. Nie ma nud póki co ;]

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że mam wypada do Szczecina to Vita idzie w ruch i będę grał dalej w Gravity Rush,Rayman Origins i FF7 + obczaje demko Virtue's Last Reward :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie bawie się i smakuję RDR. Gra wciągnęła mnie niesamowicie i zamiast skupiać się na fabule podziwiam góry i piękny krajobraz. W 10h gry ukończyłem zaledwie 33% a więc sporo jeszcze zarwanych nocek przede mną ^.^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pewnie popykam jeszcze trochę na multi w Bulletstorm, a później dalej ruszam z NFS: Hot Pursuit i Dead Rising 2: Off the Record (hmm i może multi się odpali w U2, bo coś ochota mnie nachodzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okami HD, i "bulach" MoH:W...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DC Universe Online i MoH:Warfighter

Wysłane z mojego R800i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynuję Uncharted 3. Po świetnym początku, tak gdzieś od rozdziału w Syrii gra strasznie mi siadła i już ją męczyłem (choć niektore rozdziały świetne, jak statek, czy krótki epizod w samolocie). Zacząłem też Folklore. Tak przy okazji, grał ktoś w płatne dodatki do tego tytułu? Warte ogrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

folklore sam w sobie jest dobry a dodatki to "pokemony złap je wszystkie" odradzam szkoda pieniedzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plany są, to najważniejsze.

Do nastepnego poniedziałku w mojej kolekcji pojawi się peło nowych gierek:

Fallout New Vegas - sporo grywałem na kompie, sprawdzę jak się prezentuje na konsoli. Szkoda trochę, że nie ma polskich napisów chociaż, ale to jakoś przeboleje.

Metal Gear Solid 4: Guns of the patriots - wstyd, że nie miałem tej gierki w swojej kolekcji, ale jak od najbliższych dni to się zmieni.

Assassin's Creed 2 - dostałem w prezencie z Fallout'em, pogram coś tam może, ale prędzej wymienię na Gametrade.

inFamous - w to będę często grał, jestem ciekawy czy ta gierka jest dobra, zobaczymy.

Max Payne 3 - no... musi być moc.

RACE DRIVER: Grid - to też w prezencie, pogram z kumplami może.

LAIR - nie mam pojęcia co to za gierka, ale wymieniłem ją na Bodycount

Alpha Protocol - ją też wymieniłem za Bodycount, może coś pogram, ale bardziej celuje w wymiane.

O Boże, ile tego do ogrania jest ;o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem właśnie Uncharted 2, teraz kończę Heavy Rain i zabieram się za Killzone 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin non stop z Okami HD - przez ten tytuł mam nawrót nałogu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3: Max Payne 3, BF3

x360: Fifa 13, Wiedźmin 2

PC: Diablo 3

Edytowane przez aniolekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3: Max Payne 3, BF3

x360: Fifa 13, Wiedźmin 2

PC: Diablo 3

mistrzu, skąd masz tyle czasu?

BF3, nie ma, że boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni rozdzial DISHONORED...a poxniej, na fali czestego zestawiania tych dwoch produkcji obok siebie przez Sz.U tegoz forum, odfoliowanie Deus Ex:HR...dobry wybor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3: Uncharted 3, Fifa 2013, The Witcher II

ale moja dziewczyna ostatnio coś wspominała żebyśmy kupili sobie miCoach ;]. Wiecie coś o tej grze? Czy lepiej jak kupię ją dziewczynie na gwiazdkę, czy rzeczywiście można pograć razem?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie Sports Champions 2 i FIFA 13 - Sports Champions jak dla mnie miażdży jeśli chodzi o gry na move :biggrin:

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio gram:

PS3:

- Batman ARkham City

- Mortal Kombat

PC:

- Fallen Enchantress

- Football Manager 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×