Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą ukończyłem God of War III... teraz biorę się za Guitar Hero: Metallica ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stare smieci czyli Heavy Rain,Fifa 11

RDR mam ale zabijcie mnie jeszcze nie gralem;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończony GOW3. Aktualnie w Medal of Honor, RDR i oczywiście Final Fantasy XIII a z przyjaciółmi Sport Champions :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chce mi sie przeniesc tv na inne miejsce to Sport Champions, a tak to Bad Company 2 po multi, czasem odpale Heavy Rain MOVe , wlaczylem raz Resident Evil 5 GOLD move edition , ale ostatnio mam jakos niechec i gram tylko w BC2. Na xboxie 360 przeszedlem Call of Duty Black Ops, beznadziejna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chce mi sie przeniesc tv na inne miejsce to Sport Champions, a tak to Bad Company 2 po multi, czasem odpale Heavy Rain MOVe , wlaczylem raz Resident Evil 5 GOLD move edition , ale ostatnio mam jakos niechec i gram tylko w BC2. Na xboxie 360 przeszedlem Call of Duty Black Ops, beznadziejna gra.

Przeszedłem na PS3 Bad Company 2 beznadziejna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem na PS3 Bad Company 2 beznadziejna gra.

Ja nie , kupiłem i odpaliłem od razu multi, i tylko w multi młócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przechodzę teraz Mafie 2, gram dużo w FIFE 11, trochę Sports Champions na PS Move i demko Need For Speed: Hot Pursuit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World Cup 2010 w trakcie imprez z kumplami co kilka dni ( dla nas fifa 11 ssie w porównaniu z WC ) do tego nadrabiam zaległości tj Dragon Age a niedawno na 1 posiedzenie przeszedłem Bioschocka 2.No i OFC PS Move ( Sports Champions i Tumble ) które jest dla mnie hitem tego roku po tym jak zawiodła mnie fifa 11 i F1 2010

Edytowane przez Nathim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w catstlewania los, ale...

Mam problem z jednym początkowych bossów - duzy zielony goblin.

Nawalam go ile sie da, w pewnej chwili wyskakuje mi informacja ze mam na niego wskoczyć (przycisk R2)

Skacze, bohater probuje sie wdrapac na niego, lecz nieskutecznie gdyz goblin zrzuca mojego boatera na ziemie, po czym odradza swoje stracone zycie ;/

Czy ktos wie co dalej trzeba zrobic przy wdrapywaniu sie na zielonego smierdziela????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu pozytywnych opinii wziąłem się za Demon' Soul i póki co jestem bardzo zadowolony, a tak btw wie ktoś co się stało z tematem o tej grze ? przekopałem dział gier i nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 11

Jesli chce mi sie przeniesc tv na inne miejsce to Sport Champions, a tak to Bad Company 2 po multi, czasem odpale Heavy Rain MOVe , wlaczylem raz Resident Evil 5 GOLD move edition , ale ostatnio mam jakos niechec i gram tylko w BC2. Na xboxie 360 przeszedlem Call of Duty Black Ops, beznadziejna gra.

No jak grasz na najlatwiejszym poziomie to beznadzieja .

I nie widzialem lepszej strzelanki jak juz to MoH jest eznadzieja

Edytowane przez spokokoles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mnie boli po Sports Champions... dziś się zmobilizowałem i zrobiłem złote puchary i sekretne postacie w siatkówce plażowej i łucznictwie. Jeszcze mi zostały disc golf i bocce na srebro i złoto i mam całą grę z głowy (z pozostałych mam już złoto), a potem tylko trofea nabić i kupić drugi kontroller...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gram w Red Dead Redemption , Dodatek GTA.Męcze jeszcze Fife 11 i końcówka mistrzostw w F1 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie się podział wątek o New Vegas ? Nie mogę nigdzie znaleźć, skasowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w demówkę Castlevani ;-) Ale Panie i Panowie, czekają na mnie w polsce: Bayonetta, Dead Space, Killzone 2, Oblivion, Batman: Arkham Asylum, Call of duty: Modddern Warfare, Soul Calibour IV, i Ratchet:Crack in Time. W Polsce z powrotem w poniedziałek i dwa tyg. lenienia się przed Play'em. Ahaha, aż sam sobie zazdroszczę. Niedawno skończyłem Red Dead Redemption i szczerze wg. mnie ta gra nie zasługuje na swoje noty. I tak miedzy nami to najbardziej nie mogę się doczekać aż w łapy mi wpadnie....no Ratchet and Clank oczywiście ahahaha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie gram w : Red Dead Redemption ( Nie zgadzam się z kolegą.Gra zasługuje na swoje noty.),Sport Champions i Skate3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pucharki w gow collection, nastepnie gow3, moze w miedzyczasie mini ninjas:P, oby zdazyc przed gt5:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×