Skocz do zawartości
Gość Slasheer

PROBLEM Z PS3!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Slasheer

Witam mam problem , kupilem PS3 w USA , galem sobie w gry na ps2 NTSC wszytko bylo ok. , kupilem gre w europie na PS3 , mowiono mi ze bedzie ok wszytko , wlaczlem , ale trzeba bylo nowy update wiec robilem na 1.90 , teraz mam taki blad :

''You cannot play this game at the current video output settings ''

Co mam robiic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a my tu wróżki?

Ani nie napisałeś jaka to gra ani nie napisałeś jakie teraz masz ustawienia "Display Settings", nic... <foch>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Slasheer

Gra - Full Auto 2

W display settings , mam ustawione na GRB kabel , c tu jeszcze 4:3 , i chyba wsio co moge powiedziec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, jeśli chodzi o display to nie powiedziałeś nic.

"Settings/Dislpay Settings" i w pierwszej opcji "Video Output Settings" pod tym napisem jest mniejszą czcionką "Current Output Resolution" i tam jest podana rozdzielczość. Do wyboru masz 480p, 720p, 1080i i 1080p  - ponieważ to jest konsola z USA to firmware też i dlatego jest niedostępna rozdziałka 576p, a np. w konsolach PAL jest 576p a nie ma 480p.

Podejrzewam, że masz "Current Video Output 480p", gra Full Auto 2 jest wersją PAL i najniższa rozdzielczość na jakiej pracuje to 576p. Gdybyś ustawił rozdzielczość 720p to pewnie pójdzie ale nie na 480p.

Czyli teoretycznie nie ma blokady regionalnej ale jest róznica pomiędzy 480p a 576p - w końcu to jest konsola next-gen HD więc tylko w HD działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×