Skocz do zawartości
Gość los1234

Co sądzicie

Rekomendowane odpowiedzi

Powinieneś zadac to pytanie w innym dziale: "peryferia"

a co do plazmy to nie znalazłem tam rodzlieczości, ale możliwe że obsługuje jedynie 720.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej 1080p z tego co pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie przepadam za wypalaniem sie plazm ;p

Frosty nie siej herezji ;P  http://plazma-lcd-fakty.pl/mity/mity.php?ekran

@los1234 - czy w opisie w aukcji dobrze zauważyłem: "... THIS AS A  BROKEN SCREEN ..." czyli pęknięty ekran/powłoka :) , a na dodatek: "... NO STAND OR REMOTE ..." czyli bez podstawki (można przeżyć) i pilota (już trochę gorzej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o tym tv:

http://cgi.ebay.co.uk/PANASONIC-42-PLASMA-...1QQcmdZViewItem

Nada sie do grania na ps3??Czy za słaby jeśli za słaby moze wy mi cos polecice??

a przeczytales post mr.creed'a przeciez ten telewizor ma rozwalony ekran  tutaj masz link do dobrej strony http://www.pricegrabber.co.uk/search_attri...=g_uk_e_s/skd=1 jak klikniesz na tv ktory ci sie podoba to pojawi sie lista sklepow i  porownanie cen tego tv w roznych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

nie ma takiego czegoś jak wypalanie się plazm JUŻ NIE ! Mam panasonica 42PV60 od grudnia i cacy, a często leci cały czas włączony TVNstyle... i tam jest taki znaczek który się powinien wypalić a się nie wypalił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze pół roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plazmę już kilka ładnych latek (jedna z pierwszych plazm PHILIPS`a z Ambilightem) i nic się nie wypala, a TV chodzi w zasadzie codziennie od 07.00 do 24.00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość woolf76

Polecam plazme samsunga PS-42C91H lub PS-42Q91H sam po długich poszukiwaniach (wertowanie wielu tematów na forach, czytanie opini i testów) zakupiłem taką jakiś miesiąc temu co prawda nie jest full hd a jedynie ready 1080i ale obraz mioooodzio dobry system zapobiegający wypalaniu ( pod warunkiem że jest włączony :) ) jestem bardzo zadowolony z tego telewizorka, jednak jeśli szukasz czegoś tylko do PS3 (nie będziesz ogłądał "normalnej TV" to szukaj LCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam plazmę już kilka ładnych latek (jedna z pierwszych plazm PHILIPS`a z Ambilightem) i nic się nie wypala, a TV chodzi w zasadzie codziennie od 07.00 do 24.00.

Nowe plazmy sie wypalaja po okolo 10 latach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

a za 10 lat to ja sam nie wiem co bede mial za cudo :D za jakies 3 lata kupie sobie  projektor full HD na razie kosztuje jakies 13 000 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×