Skocz do zawartości
Aptekarz10

PLAYSTATION 3 A FRAMERATE

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że tylko gry od Sony chodzą płynnie (R:FoM, Motorstorm, Ridgeracer 7 itd.) Najczęściej tną gry które pojawiły się też na X kloca (The Darkness, THP8, R6 VEGAS itd.) Macie też takie wrażenie? :/ Jeśli tak to znaczy, że jak narazie tylko Sony umie programować gierki na ich konolę <tak>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LuckyDriver

Tak na marginesie: Formula One od Sony chyba nie została tu wymieniona, a nie przycina ani razu. Nawet jak na torze są wszystkie bolidy to przycięć brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wracając do tematu to chylę czoła przed japońskimi programistami. Oni czynią cuda. Zresztą elektronika to ich chleb powszedni. A reszta świata to niestety ale do pięt im nie dorasta. Niestety. Dlatego liczę na japońców!!! ;)

ROTFL

A tak po prawdzie to kompilatory na Cell'a/PS3 nie sa jeszcze dostatecznie dopracowane. To widac chociazby po assemblerze ktory generuja, który moglby byc bardziej efektywny.

edit:

oczywiscie mozna go poprawiac recznie ale to kosztuje :>>>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct
Kojak, ale grałeś już w Lair, prawda? Czy też takie herezje wypisujesz, bo gdzie indziej przeczytałeś recenzję wczesnej bety?

Nie czytałem żadnych recenzji tylko swoje herezje wypisuję po obejrzanych filmikach, którymi karmią nas developerzy. Zresztą zobacz jak wiele konsola ma w tej grze do policzenia. Nie łudź się, że zobaczysz 60FPS w 1080p. Jak gra będzie śmigać w 30fps i będą rzadko dropy to będę zadowolony. Ale jestem realistą a nie marzycielem. ;)

Pozdrawiam serdecznie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka

Ja tam spatki załwarzyłem tylko w motorstormie w jednym miejscu na jednej z mapek zaraz po starcie  ::)

Poczekajcie aż minie roczek i wtedy wątpie by jakaś zamuliła  =]

// edit by admin: napisz to jeszcze raz i po polsku... just BTW, sygnaturkę wrzuć sobie do profilu, nie będziesz musiał jej za każdym razem doklejać :P W profilu możesz również wpisać swoje PSNid (profil masz na górnej belce, jakbyś nie zauważył (taki żółty :P)

Erni1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

Arab. Jesteś już po GC. Widziałeś LAIR w akcji! ;) Podtrzymujesz dalej swoje słowa, że sieję herezje? Tylko bez uszczypliwości proszę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co z tym Lair. Jak to wyglądało w rzeczywistości? Czy faktycznie są takie spadki prędkości animacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co z tym Lair. Jak to wyglądało w rzeczywistości? Czy faktycznie są takie spadki prędkości animacji?
Ja tak samo czy są takie dropy w animacji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojak_ct

Z tego co sam pisał to spadki są do 7-8fps. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spooooooooookojnie, wersja finalna pewnie będzie ok. Nie ma co szat drzeć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale został tylko miesiąc do premiery, jestem ciekaw czy uda im się wszystko zoptymalizować. To jest najbardziej niewdzięczna praca w czasie całego tworzenia oprogramowania bo nagle się okazuje że aby zwiększyć prędkość obliczeń trzeba wprowadzić poprawki w wielu miejscach kodu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałbym nadmienić ze z tego co pisali na rożnych stronach w previewach framrate w Lair nie spadał i gra chodziła płynnie a testowali najnowsze buildy wiec z tego co mi sie wydaje na GC było pewnie demko na starym buildzie bo dziwne żeby tego nie zauważyli a czytałem i na ign i na gamespot i na polskich  strona a także w psxe i nic nie nadmieniali o chrupaniu a podkreślali właśnie ze gra jest płynna bez żadnych spadków animacji. ale i tak wszystko okaze sie w praniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×