Skocz do zawartości
ONE

BioShock 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Eee tam, nie odniosłem podobnego wrażenia. Dwójce brakuje jedynie tego elemenetu zaskoczenia, ale cała reszta jest na bardzo wysokim poziomie. Do tego gra wprowadza kilka miłych poprawek względem pierwszego BioShocka.

Ale cóż, pewnie jakiś powód jest, że BioShock 2 zbiera dość zróżnicowane recenzje :). Dla mnie to mimo wszystko gra tylko ciut "gorsza" od jedynki, ale nadal bardzo dobra.

 

Levine rzeczywiście nie odcina się od sequela; po prostu stwierdził, że taka forma kontynuacji jest dla niego zbyt mało ambitna i dlatego skupił się wtedy nad Infinite.

Edytowane przez Numinex
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sie odcina chyba lol. Przeciez wzialby w tym udzial. Starszna kupa ta gra. Ale wystarczyla mi wczoraj pierwsza godzina Infinite zeby o tym zapomniec. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No nie miał jak wziąć, bo w tym samym czasie z ekipą zabrał się za Infinite. Nigdzie nie powiedział, że gardzi BS2 i że się odcina. Zresztą w kwestii marki nadal ma sporo do powiedzenia, bo to przede wszystkim on nie wyraził zgody na ekranizację BioShocka z kategorią wiekową niższą, niż R. Gdyby uznał pomysł tworzenia sequla za gówniany, to... pewnie by nie było BioShocka 2 ;).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gowniany to duze slowo, ale jednak mogl powiedziec pas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po skończonej jedynce przyszedł czas na drugą część - i znowu jestem oczarowany tym światem :) w tę grę aż chce się grać i nie uważam, że są to "misje dodatkowe do jedynki". Gra ma swój unikalny klimat i za to ją polubiłem. Dual wield też jest świetny i tatuśkiem gra się lepiej już od samego początku :biggrin:

 

A co do multi - w sumie po instalacji od razu właśnie odpaliłem ten tryb i jest bardzo fajny. Typowa rąbanka, każdy na każdego, team vs team, przejmowanie siostrzyczek.. i o dziwo ludzie grają! A jak wiemy gra już ma swoje lata :)

Edytowane przez majkelx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to tutaj jesteś... a ja czekałem na Ciebie w Boletarii :) Też się łapię niebawem za dwójkę. Dodatek ponoć wart sprawdzenia, więc nie przegap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę ostatnio miałem przerwę od giercowania.. wziąłem się za przyjemny tytuł czyli Bioshock - Boletaria na razie nie na moje nerwy :)

 

Właśnie - dodatek.. albo jestem ślepy albo w psstore nic nie ma takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, nawet kilka ;). Poza mapkami do multi są jeszcze Protector Trials (czyli obrona siostrzyczek na kilku arenach, fale przeciwników i kilka odgórnie przypisanych zestawów broni i plazmidów). I zdecydowanie jeden z najlepszych dodatków w jakie grałem - Minerva's Den. Obligatoryjny do ogrania, zwłaszcza że w teorii miał stanowić domknięcie historii Rapture.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że jest to wiem - tylko gdzie? 

 

PSStore niestety mi nie pomógł... 

 

D3nZmYI.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem - tyle, że jak była wyprzedaż gier z 2K to były wszystkie Bioshocki i dodatki a teraz na PSStore nie ma nawet drugiej części ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem - tyle, że jak była wyprzedaż gier z 2K to były wszystkie Bioshocki i dodatki a teraz na PSStore nie ma nawet drugiej części ;)

Był artykuł na stronie głównej kilka tyg. temu, że bio 2 znika na jakiś czas z psstora, poszukaj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no jest - rzeczywiście. No cóż, to czekam aż go ponownie dodadzą do sklepu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×