Skocz do zawartości
bany®

Udostepnianie internetu z laptopa przez wifi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chce udostepnic polaczenie internetowe z laptopa poprzez wifi innemu urządzeniu (ps3). Pobieram internet z bezprzewodowego rotera. Czy istnieje możliwość udostepnienia bezpośrednio z laptopa z obejściem routera? Jak tak to prosze o instrukcje. Moj system to winxp.

Pozdrawiam forumowiczow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kapuje, a nie mozesz podlaczyc ps3 bezprzewodowo do routera ? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie kapuje, a nie mozesz podlaczyc ps3 bezprzewodowo do routera ? :|

mialem tak podlaczone, z tym ze od wczoraj mi sie nie łączy, wyskakuje jakis error, neta biore od wspolokatora ktory wyjechal na miesiac, nie mam klucza do sieci, zeby sprobowac od nowa ustawic polaczenie dlatego chcialem obejsc ten router. moge polaczyc za pomoca kabla ale bedzie mi sie ciagnal przez pol pokoju dlatego pomyslalem ze moze da sie przez wifi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mialem tak podlaczone, z tym ze od wczoraj mi sie nie łączy, wyskakuje jakis error, neta biore od wspolokatora ktory wyjechal na miesiac, nie mam klucza do sieci, zeby sprobowac od nowa ustawic polaczenie dlatego chcialem obejsc ten router. moge polaczyc za pomoca kabla ale bedzie mi sie ciagnal przez pol pokoju dlatego pomyslalem ze moze da sie przez wifi...

Nie sądzę by się dało udostępnić poprzez kartę WiFi, w kartach WiFi jest trochę inaczej, w przypadku dwóch komputerów można spokojnie dwie karty ze sobą połączyć bezprzewodowo, ale PS3 może odbierać neta tylko z Access Pointa, czyli musiałbyś mieć kartę z taką funkcją, a raczej twoja jej nie posiada. Możesz kombinować z podłączeniem kablem do laptopa i udostępnieniu neta z wifi karcie sieciowej i do PS3, ale to dużo ustawiania i dużo potencjalnych problemów, zadzwoń do współlokatora po kod :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz laptopa podłączonego do routera to nie możesz wejść do ustawień routera (przeglądarka 192.168.2.1 w większości przypadków) i tam sie pobawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku ten IP nie wchodzi :/, dzwonilem do niego ale niedawno zmienil nr kom i sobie nie zapisalem, na starym sie poczta wlacza... gad damyt! no nic chyba pociągne kabel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×