Skocz do zawartości
ONE

Trophycard

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zaktualizować swoje trofea na eu.playstation i wyskakuje mi komunikat:

"We are unable to provide the page requested. To continue browsing playstation.com, you can try returning to the Home Page or using search"

Tez tak macie? To samo wyskakuje przy kliknięciu w zakładkę My Trophies.

PS. A na http://ps3trophycard.com/ po wpisaniu ID i @ czekam i czekam... i nic :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Rowniez Nie moge aktualizowac bo jakis blad wyskakuje .. :/ , i to jest od paru dni bodajze od 3-4 dni nie moge nic zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby nie zakladac nowego tematu napisze tutataj mam 2 pytania

1. Gdy kupilem ps3 bylem w usa i tam zalozylem konto na PSN zdobylem trohe trophy ale chcialbym te konto przeniesc do PL czy jest taka mowliwosc ?? ( mi sie wydaje ze nie ale ... ?)

2. Gdzie moge sobie zrobic trophy card do US konta tak zeby mi sie trophy same aktualizowaly ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zeby nie zakladac nowego tematu napisze tutataj mam 2 pytania

1. Gdy kupilem ps3 bylem w usa i tam zalozylem konto na PSN zdobylem trohe trophy ale chcialbym te konto przeniesc do PL czy jest taka mowliwosc ?? ( mi sie wydaje ze nie ale ... ?)

2. Gdzie moge sobie zrobic trophy card do US konta tak zeby mi sie trophy same aktualizowaly ??

Nie bardzo rozumiem. Jak to przenieść? Logujesz się na to psn id z US i jesteś. Finito. Z gamecardem jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam trzy dni już nie działa na stronie wszystko chodzi oprócz zakładki moje trofea jak sie w nią wchodzi pisze dokładnie to :

Żądana strona jest niedostępna. Aby kontynuować przeglądanie strony playstation.com, możesz spróbować wrócić na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że nawet prawie tydzień nie działa... BTW można jakoś zmienić ustawienia forum, żeby był standardowy widok postów, a nie "drzewko" na dole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałbym, że nawet prawie tydzień nie działa... BTW można jakoś zmienić ustawienia forum, żeby był standardowy widok postów, a nie "drzewko" na dole?

na górze tematu masz menu opcje - klikasz i masz tryb wyświetlania - daj standardowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

メンテナンスのお知らせ

現在、サーバーのメンテナンス中です。

Padło.

EDIT" Czy przypadkiem dzisiaj nie jest ten dzień wyłączenia serwerów PSN?

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Założyłem sobie sygnaturę w http://www.playfire.com/a/create_widget tą "automatyczną"(lewo). Jest napisane, że sama się uaktualnia a ja zarobiłem 3 trofea i nic się nie ruszyło, widziałem u kilku os. te sygnatury, i może mogli byście mi pomóc w rozgryzieniu tego problemu... Na PS3 zsynchronizowałem z serwerem i wchodzę na forum i nic się nie zmieniło... Robie coś źle czy mam czekać aż samo się uaktualni za jakiś czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Założyłem sobie sygnaturę w http://www.playfire.com/a/create_widget tą "automatyczną"(lewo). Jest napisane, że sama się uaktualnia a ja zarobiłem 3 trofea i nic się nie ruszyło, widziałem u kilku os. te sygnatury, i może mogli byście mi pomóc w rozgryzieniu tego problemu... Na PS3 zsynchronizowałem z serwerem i wchodzę na forum i nic się nie zmieniło... Robie coś źle czy mam czekać aż samo się uaktualni za jakiś czas?

Tutaj musisz zaktualizować. Potem za jakis czas się zaktualizuje na playfire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj musisz zaktualizować. Potem za jakis czas się zaktualizuje na playfire.

To lipa, myślałem, że samo totalnie się robi a tu lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos moze o malym "bugu"?

Chodzi o to ze po pierwszej aktualizacji juz nie wyswietla ostatnich trzech gier w ktorych sie zdobylo trophy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta? A to dziwne, bo mi wyświetla.

arabek.png

Swoją drogą, wolę jednak ten z ps3trophycard.com bo wyświetla indywidualne trofea, nie tylko gry - oraz... automatycznie dobiera tło na podstawie ostatnio dominujących trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ta? A to dziwne, bo mi wyświetla.

arabek.png

Swoją drogą, wolę jednak ten z ps3trophycard.com bo wyświetla indywidualne trofea, nie tylko gry - oraz... automatycznie dobiera tło na podstawie ostatnio dominujących trofeów.

Bo pewnie tylko ja stworzyles i nie aktualizowales psn po zdobyciu nowego trofea.

Po takowej aktualizacji te trzy gry poprostu znikaja z Trophycard.

Np. na stronie tego tematy w kazdej trophycard od playfire widze te trzy gry tylko na twoim.

Edytowane przez mateusz_free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, wolę jednak ten z ps3trophycard.com bo wyświetla indywidualne trofea, nie tylko gry - oraz... automatycznie dobiera tło na podstawie ostatnio dominujących trofeów.

Jak widac , też założyłem sobie identyfikator na WWW.PS3TROPHYCARD.COM , ale nie podoba mi się wygląd karty, a mianowicie , to że wyświetla mi {tak jak kolega napisał u góry} "dominujące trofea"

Wiec mam takie pytanko ,czy da się to zmienic , na coś innego? próbowałem to sam gdzieś znaleśc, ale widac z jakim skutkiem :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na ten sam. Jak wpisujesz PSNID na stronie głównej, masz do wyboru kilka themów, ale żaden z nich nie jest domyślnym ze stałym tłem. Są zupełnie inne...

Edytowane przez Accoun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie trophycard.com - obecnie trwają tam prace które powodują brak aktualizowania się kart graczy ...

Od 22.04 brak jakichkolwiek zmian, ktoś może doycztał gdzieś w sieci kiedy planują wznowić serwery? Troche mnie to już irytuje bo nie widać świeżej platynki w GOW3 :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×