Skocz do zawartości
m0rGi

Gulczas a jak myślisz?

Rekomendowane odpowiedzi

Heh juz glupszego nie moglem wymyslec..  a wiec mam tutaj dla was male pytania , interesuje mnie to co myslicie oraz  to co mozecie doradzić :

1. Jak myslicie, lepiej kupic 3-ciego padda czy zaczekac na ten z lepszym "niby" sixaxis'em i analogami?

2. Czy wy tez za dnia macie problemy logowac sie za dnia na ps store?

3. Urodziny w listopadzie mysle o kupnie brand new <(zupelnie nowego) hs'a i ze 2 -3 gry z > allegro <(co by bylo najlepsze?)

4. Co "moze" nas zaskoczyc na ps store z dem " chociaz w 3-4 miechach? po za : Clive Barker’s Jericho , R&C future : TD  , Tony Hawk’s  PG <niby robia> o lairu to raczej zapomne a moze White knight story ? (grywalne demo jest a jap lubia takie wzucac :p)

5. Bardzo spodobal mi sie Hot Shot Golf 5 ale niewiem jak "buy it!"

Starczy  ::)  <foch>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ja bym zaczekal do sixaxisa z wibracjami.

2. Moja konsola tez mnie czasami nie loguje wtedy pojawia sie napis ''connection with playstation network is timed out''

3. Jesli w punkcie 3 piszac '' (zupelnie nowego) hs'a i ze 2-3 gry '' chodzilo ci o PS3 to powiem NIE bo po co lepiej kup tylko wiecej gier.

4. Z dem nic nas nie zaskoczy bo Sony sie nie przyklada daje demo 1 gry raz na miesiac i mysli ze bedziemy szczesliwi z tego miejsca taka uwaga do Sony zeby dawali dema wszystkich nowych gier a nie tylko tych wybranych.

5.Hot Shot Golf 5 znany w europie jako Everybody's Golf 5 ukaze sie w europie na poczatku 2008.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do punktu 2 To mam neostrade i jak chce sie zalogowac od razu po uruchomieniu konsoli to tez sie nie da musze odczekac tak z 30 sekund nie wiem czemu . Czy tak u wszystkich jest ze jak sie daje od razu logowanie to sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do punktu 2 To mam neostrade i jak chce sie zalogowac od razu po uruchomieniu konsoli to tez sie nie da musze odczekac tak z 30 sekund nie wiem czemu . Czy tak u wszystkich jest ze jak sie daje od razu logowanie to sie nie da
  bo konsola sie loguje do sieci pomiedzy 5 do 30 sekund od wlaczenia czasami nawet dluzej ale jesli sie nie loguje przez minute to cos z internetem jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×