Skocz do zawartości
ONE

Ratchet & Clank: A Crack in Time

Rekomendowane odpowiedzi

niezbyt przekonuje mnie ta okładka. Wokół Ratcheta/Clanka jest dosyć pusto (szczególnie PG). Jeśli to jest oficjalna i ostateczna okładka, to ta z ToD była o wiele ładniejsza. Ale patrząc na trailer nie mam obaw, co do jakości samej gry. Kosmos wygląda świetnie - Insomniac zdecydowanie powinien kiedyś się Star Wars zainteresować ;)

Mi też się ta okładka nie podoba. Wygląda to tak jakby Ratchet i Clank mieli być przeciwko sobie :confused: A co do Star Wars to ten statek myszoskoczka podobny trochę do Jedi Starfightera :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieniutko. I do tego SONY w ogóle nic nie wkłada w kampanie reklamową tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie poprzeglądałem google. I?

I jest tyle ciekawych projektów:

1) 31631_ratchet_clank_future_a_crack_in_time.png

_______________________

2) 298-ratchet-clank-ait-cover.jpg

_______________________

3) 31069_ratchet_clank_future_a_crack_in_time.jpg

Już chyba nei ma sensu dodawać, ze okładka numer 2 to prawdopodobnie oficjalna okładka w USA.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba nei ma sensu dodawać, ze okładka numer 2 to prawdopodobnie oficjalna okładka w USA.

raz mogą mieć ładniejszą od naszej :P U nas nie będzie przynajmniej tego wszędobylskiego "Only on PlayStation" :thumbsup: Ale sam projekt tej ponoć-oficjalno-amerykańskiej wygląda doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz mogą mieć ładniejszą od naszej :P U nas nie będzie przynajmniej tego wszędobylskiego "Only on PlayStation" :thumbsup: Ale sam projekt tej ponoć-oficjalno-amerykańskiej wygląda doskonale.

E tam, w LBP, czy MS też bardziej podobaja mi się te amerykańskie okładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytalem w necie to premiera jednak pazdziernik a nie listopad to prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. i będą jednak wszędobylskie dodatki only on playstation :D sony postanowilo zmienic totalnie wyglad swoich okladek pod nowe logo playstation. I teraz na gorze okladki bedzie taka belka z napisem - przez co zmniejszy sie troszke grafika okładki. Nie wygląda to najgorzej

czek dis ałt:

http://i641.photobucket.com/albums/uu135/gamingattitude/3881280273_255c8f87aa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to najgorzej

czek dis ałt:

Przecież to jakiś bullshit. W paincie mozna to zrobic... proste kreseczki i loga wklejone na ciemne tło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jakiś bullshit. W paincie mozna to zrobic... proste kreseczki i loga wklejone na ciemne tło...

Bullshit my ass, sam sobie tego nie zrobiłem tylko wkleiłem fotke z forum z b. dobrymi newsami. Fake czy nie fake, gry bedą tak samo zajebiste a to chyba najwazniejsze?

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie żaden fake, tylko prawdziwa okładka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie żaden fake, tylko prawdziwa okładka.

O-HY-DA!

Edytowane przez spider
ostrzeżenie - regulamin, par. II, pkt 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okładka może dodać nieco zamieszania, np oboje mają zielone oczy. Może Ratchet to też jakiś cyborg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, ale gra warta kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny must-have :) zejdzie trochę kasy na te gry: Uncharted 2, Brutal Legend, Ratchet, ale warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem pogłoski o co-opie, ktoś może wie coś o tym więcej?? I jak to będzie wyglądać? Mnie osobiście interesuje co-op off-line.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN 9.0/10 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może kiedy będzie demko bo premiera już za niedługo a dziś demka nie będzie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna gra! Jak zwykle Insomniaki się postarali. Ja nie wiem skąd oni mają jeszcze pomysły do Ratchetów, ale zapowiada się znowu coś nowego i świeżego. Zagadki z manipulacją czasem i nagrywaniem siebie samego nie są łatwe. Prawdę mówiąc niektóre potrafią mocno zastanowić. Może dlatego że mechanika nagrywania własnej osoby jest jeszcze nieograna. Grafika rewelacja, grywalność jeszcze lepsza. Must have!

P.S. Demo jest tylko z Clankiem w roli głównej. Szkoda, że nie ma rozwałki Ratchetem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra rewelka, demko jest krociutenkie, doslownie na 10min, a mimo wszystko sprawia, ze chce sie miec pelna wersje juz teraz, must have jak najbardziej :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Demo jest tylko z Clankiem w roli głównej. Szkoda, że nie ma rozwałki Ratchetem :D

W następny czwartek kolejne demko, tym razem level z Ratchetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×