Skocz do zawartości
Feargus

Problem z PSS US

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Może zacznę od początku, bo będzie najłatwiej to wytłumaczyć. Konsolka się popsuła i poszła do serwisu. W serwisie wymienili mi sprzęt na całkowicie nowy. Wszystko ok, zadowolony wracam do domciu. Rejestruję się na PSN, potem na amerykańskim koncie również. No i teraz zaczyna się problem, bo gry, które przed wysłaniem konsoli do serwisu (Afro Samurai na przykład) ściągałem z amerykańskiego PSS - działały. Teraz niestety już nie działają, bo podczas instalacji występuje błąd, który pierwsze co mi przysuwa na myśl to blokada regionalna.

Próbowałem ściągnąć demo Afro Samuraia i C&C: RA3 - obie gry mają ten sam problem. Nie wiem jak to możliwe. No chyba, że przez te 3 tygodnie dorzucono blokadę regionalną na niektóre gry.

Dzięki z góry za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grach na ps3 nie ma blokady regionalnej więc to nie to.... może spróbój jeszcze raz ściągnąć i zainstalować grę........mi nieraz ja wyskakuje błąd przy instalacji to to pomaga. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz pierw jaki blad wyskakuje, bo info ze "jakis blad" nam nic nei mowi. Poza tym jezeli konsola jest czysta to proponuje format dysku i przywrocenie ustawien fabrycznych tak dla swietego spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz pierw jaki blad wyskakuje, bo info ze "jakis blad" nam nic nei mowi. Poza tym jezeli konsola jest czysta to proponuje format dysku i przywrocenie ustawien fabrycznych tak dla swietego spokoju.

Format był robiony na samym wstępie.

No i sorry, że tak słabo rozpisałem się na temat tego błędu, ale właśnie nie mam żadnej gry do zainstalowania, by móc go podać. Pamiętam tylko, że był to Error=8 (dalej nie pamietam, niestety). Dzisiaj może sciagne cos to powiem dokladniej.

Aha, sciagnalem dwa razy Afro Samuraia i C&C: RA3 - za kazdym razem to samo. Na poczatku tez pomyslalem, ze cos sie zle sciagnęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×