Skocz do zawartości
samurajjack

podłączenie do sieci PLAY na PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam PS3 wersje z 60 gb dyskiem. Zakupiłem do laptopa internet w Playu na bezprzewodowym modemie na kartę sim opodłącznym przez USB. Czy moja konsola połączy się przez ten modem z internetem. Czy jest to możliwe i czy można ewentualnie jakieś oprogramowanie zainstalować na konsoli żeby sie połączyło. Proszę o pomoc A może moge podłączyć lapa do ps3 i tak się podłączyć do sieci??

Edytowane przez samurajjack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam PS3 wersje z 60 gb dyskiem. Zakupiłem do laptopa internet w Playu na bezprzewodowym modemie na kartę sim opodłącznym przez USB. Czy moja konsola połączy się przez ten modem z internetem. Czy jest to możliwe i czy można ewentualnie jakieś oprogramowanie zainstalować na konsoli żeby sie połączyło. Proszę o pomoc A może moge podłączyć lapa do ps3 i tak się podłączyć do sieci??

JEDYNE rozwiazanie w takiej sytuacji to Udostepnianie Polaczenia Internetowego w windowsie (Internet Connection Sharing). Bylo opisywane na forum, jest i w googlu. Owocnego szukania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc od razu widać jaka jest wzajemna chęć pomocy wśród braci PS3. Wszystko sobie sam znajdź i sam sobie zainstaluj. A najlepiej to jeszcze po co ty takie głupie pytania zadajesz.

WIelkie dzięki :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest forum: Najpierw szukasz odpowiedzi na swoje pytanie, jeśli go nie znajdziesz to je zadajesz. I wyjątków nie ma, szczególnie w tematach, które są poruszane co chwilę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem juz wszystko i nadal mam problem. Mam lapa z vistą i nie moge internet play i nie moge nadal połączyć sie z internetem. pomóżcie błagam i prosze bez głupich komentarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeczytałem juz wszystko i nadal mam problem. Mam lapa z vistą i nie moge internet play i nie moge nadal połączyć sie z internetem. pomóżcie błagam i prosze bez głupich komentarzy

Pytanie jaka to Vista, jezeli HOME basic albo Home premium, zapomnij - odpowiedź jest jedna: nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vista home premium. ale nie wieże że sie nie da może ktos wie jak to zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vista home premium. ale nie wieże że sie nie da może ktos wie jak to zrobic??

To uwierz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze byłem kiepski z ortografii :) a tak pozatym to może ktos miał taką sytuację - a jeśli nie to co proponujecie co będzie tańsze zmienic system czy dokupić coś a może połączyć kompa z konsolą kablem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze byłem kiepski z ortografii :) a tak pozatym to może ktos miał taką sytuację - a jeśli nie to co proponujecie co będzie tańsze zmienic system czy dokupić coś a może połączyć kompa z konsolą kablem??

Dokupić routerek który będzie pracował z twoim łączem. Najlepiej zapytać u operatora, co polecają, i czy w ogóle możesz sobie w domu takie rozdzielenie na dwa sprzęty zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jaka to Vista, jezeli HOME basic albo Home premium, zapomnij - odpowiedź jest jedna: nie da się.

Ja mam Laptopa Vista home premium i działa mi udostępnianie połączenia internetowego. Używam Neostrady. Jeżeli czegoś nie wiem to powiedzcie, bo warto się uczyć całe życie... :pardon:

do autora: Jeżeli po zainstalowaniu oprogramowania na laptopie nie widzisz swojego połączenia w liście połączeń windows, to ściągnij sterowniki swojego modemu na wersję Visty (pogoogluj, na pewno coś znajdziesz). Jeżeli już masz swoje połączenie na liście to kliknij w opcje połączenia, następnie udostępnianie połączenia, a dalej wybierasz: zezwalaj innym komputerom na łączenie się z internetem poprzez połączenie tego komputera. W liście, która się pojawi, zaznacz połączenie lokalne (jeżeli chcesz przez kabel).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×