Skocz do zawartości
kiszka

Podstawka do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

siemano. ostatnio znalazłem w sklepie internetowym podstawki do naszej kochanej konsolki. nie powiem całkiem, całkiem, -ceny w miarę przystępne, jest fajna wersja- na konsole i parenaście gier, jest także wersja podświetlana, jest i wersja na konsole i 2 pady...

chciałbym poznać wasze zdanie na takie akcesoria, może nawet ktoś takowe ma to się od razu wypowie jak to się sprawdza w praktyce . noszę się z zamiarem inwestycji dla konsoli i te podstawki wpadły mi w oko.

przykłady:

http://www.robson.pl/index.php?p=16&id=7474

http://www.robson.pl/index.php?p=16&id=8750

http://www.robson.pl/index.php?p=16&id=6869

http://www.robson.pl/index.php?p=16&id=8826

http://www.robson.pl/index.php?p=16&id=7491

z góry dzięki za zainteresowanie się tematem i wszelki sugestie za i przeciw

peace !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siemano.

Przydałoby mi się takie miejsce na pudełka od gier, ale nie wyobrażam sobie żadnego z przez ciebie przedstawionych, bo ''żałośnie'' by to wyglądało. Poza tym miejsce na 15 gier to już za mało. A tak w ogóle, to co będę kładł moją czarnulę na jakimś plastiku za 50 zł? :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry kiszka, że Ci zmieniam trochę temat.

chodzi mi o tę tezę jakoby ps3 stojące w pozycji pionowej miało lepsze chłodzenie. Prawda to czy ściema?

jeszcze na potwierdzenie cytat z robson.pl (na forum też gdzieś się pojawiało)

"Warto pamiętać, że konsola w pionie, jest lepiej chłodzona!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to tylko dobry sposób na wyciągnięcie kasy od ludzi którzy zbytnio kochają swoją PS3 i zrobią "wszystko", żeby było jej lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kupowac takiego badziewia. A co do chlodzenia. To chlodzenie pewnie jest na podobnym poziomie, ale w pozycji pionowej wiecej kurzu wleci od gory do srodka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsola w pionie nie dość że lepiej wygląda to podobno lepiej sie chłodzi, a co do podstawek to mysle że dają lepszą stabilizację dla konsoli i jak wersja jest podświetlona to fajnie to wygląda a i jest miejsce na pady przynajmniej leżą na jednym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie to mi sie podoba tak jak jest i podstawka w ogole nie pasowala by mi do pulki :)) - wyrzucanie kasy w bloto, kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sorry kiszka, że Ci zmieniam trochę temat.

chodzi mi o tę tezę jakoby ps3 stojące w pozycji pionowej miało lepsze chłodzenie. Prawda to czy ściema?

jeszcze na potwierdzenie cytat z robson.pl (na forum też gdzieś się pojawiało)

"Warto pamiętać, że konsola w pionie, jest lepiej chłodzona!"

napewno w pionie wyglada lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ustawioną w pionie na dywanie - na 100% warto, w poziomie też przydało by się wtedy coś podłożyć (wentylacja,elektrostatyka itp).

Ale jak masz na pólce/stoliku to po co szpecić sobie wygląd konsoli, która jak na te czasy całkiem ładnie się prezentuje, ale tylko jak stoi spodem do ściany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstaweczki nawet niezle się prezentują chociaż uważam je za zbędne. Może i takie podswietlenie (podstawka pionowa Hama) to jest swego rodzaju lansik i podnosi efektownosc chlebaka ale nic poza tym("Specjalny design wspomaga system chłodzenia konsoli" hmyy). Sama czarnula postawiona pionowo w dogodnym miejscu nie wyglada az tak brzydko zeby bawic sie w upiekszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam niedaleko Robsona i jakiś czas temu z kumplem widzieliśmy te podstawki na żywo. Powiem Ci, że ładnie to one tylko na zdjęciach wyglądają. A tak to tylko kupa plastiku, nic więcej. Na tą podświetlaną to nawet nie patrz, bo jest najgorzej wykonana. A co do chłodzenia, to wcale nie ma róznicy. Moja juz prawie rok leży i nawet się nie zająknęła :biggrin:

Edytowane przez michciu237

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te podstawki nie mają praktycznego zastosowania. No może jedno, że trochę lepiej trzymają PS3 w pionie. Zbędny bajer.

@UP chłodzenie może i to samo, lecz jeżeli masz dostęp do internetu w konsoli poprzez Wi-Fi to jak konsola stoi w pionie ma lepszy sygnał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie chłodzenia . Nie jestem zorientowany kiedy konsola przełącza na wyższy tryb chłodzenia - ps3 stoi tuż obok mego TV , który prawdopodobnie wytwarza z deka ciepła :confused: . I chciałbym , się upewnić czy aby moja konsola po pewnym czasie nie pracuje na "wyższym" :confused: chłodzeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola podnosi bieg chlodzenia wtedy kiedy musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w moich okolicach są upiorne upały. Pokój mam na poddaszu (20Cm od ściany zaczyna się blaszany dach), a więc goręcej niż na dworze, nawet jeśli jest przewiew. Gdy uruchomiłem konsolę nie minęło dosłownie pół minuty i już skoczyła na wyższy bieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w moich okolicach są upiorne upały. Pokój mam na poddaszu (20Cm od ściany zaczyna się blaszany dach), a więc goręcej niż na dworze, nawet jeśli jest przewiew. Gdy uruchomiłem konsolę nie minęło dosłownie pół minuty i już skoczyła na wyższy bieg.

Wadliwy masz chyba model jak piszesz prawdę to bij do serwisu mam identyczną sytuacje ale bez przesady z tym chłodzeniem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CUT... lecz jeżeli masz dostęp do internetu w konsoli poprzez Wi-Fi to jak konsola stoi w pionie ma lepszy sygnał.

Skąd to wiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam podstawke... nie kupiłem jej dla wygladu czy lepszego chlodzenia czy sygnalu wifi (watpliwe). Jakoś nie ufałem stojącej ps3 o wlasnych silach... wolalem nie ryzykować jej upadku przez nieumyslne trącenie jej ręka (ps3 sti na biurku obok monitora). W charakterze stabilizatora spisuje się celująco. Dodatkowych "stojakow" na plyty nie uzywam bo to srednio praktyczne jest. Za to odnosze wrazenie ze przez to ze stoi w pionie to nalapala kurzu i glosniej chodzi... albo to tylko moja ciszo mania. Mam tak wyciszony komputer ze ps3 od neigo glosniej chodzi:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to wyrzucenie pieniędzy w błoto i tyle. Tak jak mówicie pionowo na pewno więcej kurzu złapie, a chłodzenie lepsze na pewno nie będzie. Ja bym nigdy nie kupił :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie a mianowicie przeglądając allegro zobaczyłem przedmiot w kształcie podstawki który chłodzi konsolę . I mam pytanie czy to w ogóle coś daje ? Opłaca się to kupować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie będzie żadnych problemów, jeżeli ustawię konsolę w pionie pomimo braku stojaka (tak byłoby mi zdecydowanie wygodniej, nie za bardzo mam miejsce, aby konsola mogła leżeć poziomo), pomimo tego, że instrukcja obsługi mówi o konieczności tego dodatkowego zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie,moja stoi od listopada zeszłego roku bez podstawki żadnej,tylko m. tv a wyższą półką żeby nie zleciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie będzie żadnych problemów, jeżeli ustawię konsolę w pionie pomimo braku stojaka (tak byłoby mi zdecydowanie wygodniej, nie za bardzo mam miejsce, aby konsola mogła leżeć poziomo), pomimo tego, że instrukcja obsługi mówi o konieczności tego dodatkowego zakupu?

Trzymam tak konsolę bez stojaka od niepamiętnych czasów i jest stabilnie. Co prawda mitem jest to, że lepiej przez to chlodzenie działa ale ładnie się prezentuje w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś planuję konsolę trzymać w pionie to jednak użycie stojaka jest uzasadnione, nie chcę nawet sobie wyobrażać sytuacji gdzie komuś konsola przewraca się, lub co gorsza upada z jakiegoś biurka czy stolika. Mam wrażenie że stojak zapewnia większą stabilizację. Ogólnie to jednak wszystko indywidualne podejście i kwestia gustu. Jedną z tych podstawek widziałem na żywo (2 link) i wygląda naprawdę spoko ...

Osobiście "moja leży" więc nigdy nie rozpatrywałem zakupu takiego ustrojstwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×