Skocz do zawartości
Skillz0r

Skiny / Skórki na ps3 !

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka... Wlasnie latałem sobie po stronach popatrzec na akcesoria do ps3... Mysle sobie zobacze moze na jakims ebayu albo cos, i patrze a tu takie seksowne stickery na ps3 oraz pada !! Kosztuja koło 100zł i mysle czy sie nie skusic na jedna... Oto link do aukcji na ktorej znalazlem dosc duzo tych nalepek >>LINK<< , i cos dla fanow LBP >>LBP<< oraz tez dla fanów KZ2 >>KZ2<< Chcieli byscie jakis z tych skinow?? Mi sie kilka naprawde bardzo podoba... (Oczywiscie skórke mozna bezproblemowo zdjac)

Edytowane przez Skillz0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,3,21,33 - świetne, wydają się być porządne - winylowe, ale ja tam lubię czarnulkę taką jaka jest ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie kupował "skórek" (czy jak to się tam nazywa) gry kosztują tyle że wolę mieć z nich satysfakcję a nie z ładnego pada i peestrójki, ale fajnie wyglądają 2, 3, 11, 15, 17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka konsola z nalepką może dobrze wyglądać u dzieciaka w pokoju, do salonu dużo lepiej się prezentuje "naga" czarnula, poza tym po co wydawać siano na takie coś skoro za tą cenę masz już dobrą gre ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też PS3 wygląda wystarczająco dobrze bez naklejek. Za tą kase wole kupić jakąś grę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam :) czarna najlepsza, tak jak kolega wyżej napisał do dziecięco pokoju może i by się nadawała :D ale nie do salonu :) :) lepiej inaczej spożytkować tą kasę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak , lecz jezeli jestem palący to napewno smoke by mi nie zaszkodzil w pokoju :P Konsola czarna- czarna + fajny render ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widze swoją konsole z naklejką z Paris Hilton :rofl: dajcie spokój. KABARET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobają, szczególnie ta z dymem :) jak będę miał jakąs kasę na zbyciu to pewno się zaopatrzę. Pasować do salonu mogą przecież, wszystko zależy od tego co się lubi przecież i jak to się komponuje z resztą :) nie muszą Ci się podobać rembix ;p

Edytowane przez ajakdwalin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas szukam naklejek z czcionka jak napis Playstation 3 ale nie mogę znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie miec cos innego... Dla mnie boskie sa 5 , 6 , 7 , 16 , 18 ,19 i 25 ... i jakby cos takiego bylo to na bank kupilbym cos takiego...

Tylko ciekawi mnie... jak to sie zaklada huh? czy nakleja?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×