Skocz do zawartości
Wandal1000

E3 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Lecę o zakład, że Kojima robi 2 MGS'y. Jeden z Raidenem na X'a (hell yeah!), a drugi z tym gościem podobnym do Big Bossa na PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na moj gust to EA glownie pod hameryke prezentacje zrobilo. Zaciekawily mnie Brutal Legend i ABP. NFS:Shift jak bedzie taki jak prezentacja to juz chyba nic nie uratuje tej serii. Saboteur mimo tego ze to kolejna ewolucja GTA i gameplay jakos nie powalil to klimat ma dla mnie ciekawy. Zobaczymy. inFamous pokazal ze sandboxy jeszcze nie raz nas mile zaskocza. I czy mi sie wydawalo czy na poczatku trailera byly gole cyce? :)

Natomiast SW: The Old Republic mnie zniszczyl.

BTW: konferencji M$ na zywca nie ogladalem bo zwiedzalem Ateny, ale mnie jakos to co pokazali specjalnie nie rusza. Motion control fajne ale pada nigdy nie zastapi. To ze Kojima wybierze dolarki bylo kwestia czasu a i tak moim zdaniem NIC to nie zmieni. I wszyscy ktorzy po tej prezentacji twierdza ze Sony jest skonczone, a do tego nie widzieli jeszcze prezentacji Sony - wiecej szumu robicie niz macie do powiedzenia... Jak baby..

Pozdro z Grecji...

PS: moze by tak na jutrzejsza prezentacje shoutboxa aktywowac? :). Choc moze serwer dostac po dupie... N4G.com padlo zaraz po konferencji M$...

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie linka, gdzie będzie można obejrzeć konferencje Ubisoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie konferencja Ubisoftu wypada najgorzej. Pół godziny nawijania jakie mają plany i jacy są zajeb***i. Nic nie pokazują z gier. Może jak Cameron przestanie gadać o sowim filmie, pokażą najważniejsze rzeczy, czyli gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam zła wiadomość dla tych, którzy ustawiają się na konferencje Sony w HOME :sad:

Zamiast się rozpisywać odsyłam Was do linka:

http://community.eu.playstation.com/playst...e.id=1449#M1449

Pozdrawiam.

No to chyba odwołujemy spotkanie. Bez sensu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Miscrosoftu podoba mi się tylko Project Natal(wygląda ciekawie ale wątpię żeby robili ciekawe gry na to cos) i Forza 3 :woot: Ten video editor musi być zajebisty. A te bajery na xbox live to mam wszystko na PC. O i Splinter Cell: Conviction :D

Ogolnie to sony pozamiata dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kilka momentów na konferencji ms mi się naprawd podobało...m.in. Natan Wake, sterowanie 'sobą' ... mam nadzieję że Sony też nam pokaże coś ciekawego....przed godziną 20 zaczynamy :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś czy na konferencji Ubisofra mówili coś o Assasinie ??

był nowy trailer ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już znalazłem ,nawet dobry ten trailer

Czyli Assasin na koniec 2009 ? Oj coś mi sie wydaje że końcówka tego roku to chyba pic na wode, za szybko jak dla mnie.

Jakaby wychodził w 2009 to by jakiś gameplay pokazali

PS. radził bym sobie już zajmowac miejca na stronce http://e3.gamespot.com/press-conference/sony-e3/ bo później jak serwer będzie full to znowu będą problemy.

Edytowane przez outlaw87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw 2 godzinki wczesniej Nintendo pokazuje szal pal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja obejrzałem całą konferencję Ubisoftu i powiem tak: każdy kto poszedł spać wyszedł na tym lepiej niż ja. :biggrin: No na prawdę NIC nie pokazali, a na PS3 to już w ogóle Ubi kładzie lachę aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie spodobały mi się nowe Star Warsy. Ten trailer po prostu miażdży wszystko. Prócz tego fajną grą może być nowy Splinter Cell jeśli nie przesadzą z tym autokillem to gra naprawdę może być dobra i dynamiczna. Czekam teraz na ruch Sony ale nie spodziewam się niczego nowego i niczego ponad słowo 'wkrótce".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy czy za godzinę będzie szał pał , czy lepiej sprzedać ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieźle nintendo przynudza, w sumie od wczoraj wiemy, że wii jest raczej skończone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wii to platforma dla dzieciaków :)

Edytowane przez KnodrPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a na PS3 to już w ogóle Ubi kładzie lachę aż miło.

A najlepsze jest top, że zarabiają najwięcej na grach wydanych na PS3.

PS. Jeszcze godzinka i show rusza. Heavy Rain, Uncharted 2, Trico i GoWIII, niczego więcej nie potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nieźle nintendo przynudza, w sumie od wczoraj wiemy, że wii jest raczej skończone ;)

Dajcie spokój, zaraz naprawdę usnę...

Nowy Mario.. łiiiiiii jutro lecę kupować Wiiiiiiii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie oglądam konferencji Nintendo bo widomo było że nic ciekawego nie pokarzą tym bardziej po wczorajszem pogronie ze strony M$.

Wii leciiii do lamusa :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie ma czego komentować, Wii nigdy nie był urządzeniem technologicznie zaawansowanym, wiec nie było co liczyć na jakieś nowe rewelacyjne zastosowania.

Z drugiej strony, widząc to co juz wprowadziło Wii, to można spodziewać się, że xbox raczej tez strasznie nie zabłyśnie swoja nowa technologia ( która, patrząc na inne konsole, właściwie nie jest taka nowa), bo niby ile tych nowych zastosowań możne być.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×