Skocz do zawartości
Wandal1000

E3 2009

Rekomendowane odpowiedzi

SONY - 2010 - początek zabawy.

Co roku ta sama spiewka.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po konferencji, czas ochłonąć i zebrać myśli, co takie łatwe nie będzie.

Zacznę od PSP. Cena PSP Go! przyzwoita. Gry, Jak & Daxter, GT, nowy Resident Evil, i zdecydowany numer jeden, kolejna część MGS! Jeżeli dobrze pamiętam, akcja dzieje się 10 lat po wydarzeniach z MGS3. Kojima podkreśla, ze jest to pełnoprawna kontynuacja MGS (w przeciwieństwie do wczorajszej zapowiedzi na PS3, X360 i PC). Jedyne co rozczarowało, to trailer, taki mało "MGSowy". Nie wiem czy zauważyliście, ale Fat Princess był prezentowany na PSP, pomyłka?

Przejdźmy do PS3. MAG zapowiada się interesująco, nie kręci mnie rozgrywka z taką ilością graczy, ale ta prezentacja przekonała mnie, że może z tej gry coś będzie. AC2 wygląda i zapowiada się świetnie. Ktoś czekał na grę WRC? No to dostanie WRC i na dodatek NASCAR w GT5. Zniszczenia potwierdzone, szkoda, że pokazali tak mało. Uncharted 2 niszczy, tak przepełnionego akcją gameplayu już dawno nie widziałem, a sama końcówka z zawalającym się budynkiem... wow! The Last Guardian, stary trailer na nowym silniku z kilkoma nowymi wstawkami. Kilka momentów czystego gameplayu, które wyglądały aż za dobrze. Tytuł obowiązkowy. GoWIII, nie wypowiadam się o grafice, jakość podczas tego pokazu była fatalna. Zapowiada się więcej, krwawiej, bardziej brutalniej... mniam. No i wiedziałem, premiera w marcu :).

Nowe tytuły, czyli Lost Palnet 2 na PS3 zapowiedziany, FF XIV ekskluzywny dla PS3, no i nowy projekt R*, czyli Agent. Szkoda, że zero konkretów, co i jak, ale jeżeli mowa o grze od R*, na dodatek wykupionej przez Sony, to musi być coś. ModNation Racer wywołał mieszane uczucia, ogrom możliwości, ale to takie Crash Team Racing, ale z drugiej strony, CTR, czy Mario Kart to świetne tytuły, więc nie skreślam tej gry. Nowy kontroler... na początku, co to ma być? Kalka Wii? Dopiero pod koniec przekonałem się do tego, walka z tymi kościotrupami wypadała fajnie (strzelanie z łuku rządzi!). Mimo wszystko, kontroler skierowany dla niedzielnych graczy, chyba, że Sony zdecyduje się wydawać "poważne" gry. Może coś z tego będzie, ale ja wole normalnego DS3 ;)

Podsumowując, konferencja dobra (lepsza niz rok temu), zabrakło mi tylko informacji o Heavy Rain i VidZone, ale targi jeszcze trwają (HR jest na E3!). Mamy Uncharted2, MAG, GT5, GoWIII, The Last Guardian plus nowe eksluzywne tytuły (FF XIV, Agent, ModNation Racer). Jestem w pełni zadowolony.

Teraz czekam na materiały z tych gier w NORMALNEJ jakości. Aż się boje spotkania z Uncharted 2, TLG i GoWIII :thumbsup:

PS. Bym zapomniał Final Fantasy VII na amerykańskim PSS! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO TO BRAWO SONY BIERZEMY POD UWAGE DOBRE GRY

MS:

Forza 3

Left 4 Dead 2

Alan Wake

Metal Gear Solid Rising

Halo

Sony:

Uncharted 2

God of War 3

Ii ii iiii iiiii dobra nie wymyślajmy nawet MGSa nie ogłosili pewnie go nawet nie dostaną

widać rok Sony ma się cudownie !! same HITY Sony będzie miało swój rok wtedy gdy ms wyda nową konsole i ps3 nie będzie miało z kim konkurować

PS3 SSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez EviLOnE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
M$ - 2009

SONY - 2010....

chłopcze idz na swoje forum xboxa i przestan pisac tutaj głupoty. Alan Wake czyli jedyna gra warta jakiejkolwiek uwagi wychodzi dopiero za rok. Takze

M$ - 2010

Sony - 2009 i 2010

Jedyne co mi brakowalo to dokladna data premiery gt 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia:

Uncharted 2 - Tak jak napisał Wronator - kupuję jedynkę.

Assassin's Creed II - Gdzie ta innowacyjność? Jedyne co widzę to powielanie schematów z pierwszej części pod względem walki i zabójstw głównych celów. Wóz z sianem w Pałacu Dożów jest kompletną porażką i głupotą. Po zabójstwie celu pewnie musimy wysłuchać kolejnego nudnego monologu. Jeżeli nie pokażą czegoś na poziomie Hitmana pod względem zabójstw nie wróżę tej grze za dobrze.

M.A.G. - Nic specjalnego, chyba że ktoś uwielbia strzelanki sieciowe.

PSP - Zainteresował mnie fakt że w USA PSP GO ma kosztować 249 dolarów, a w Europie 249 euro. Czy Sony nie słyszało o kursie wymiany walut? Widać też w jakiej dziedzinie rok 2009 będzie rokiem Sony. Albo przynajmniej w co mierzą.

ModNationRacing - Gierka może być zabawna tak samo jak LBP. Chociaż zgadzam się z faktem, że developerzy robią się coraz bardziej leniwi i dają tylko edytory zamiast pełnoprawnych gier - jest to dość niepokojące.

The Last Guardian - Piękna gra, która niestety zapowiada się na kolejnego przedstawiciela gatunku "sztuka dla sztuki". Pewnie kupię, bo lubię od czasu do czasu zagrać w coś bardziej ambitnego.

God of War III - Fajne, chociaż nie widzę w tym nic specjalnego. Po prostu kolejny slasher. Poczekam na filmiki na GT z pełnego dema.

Nowy kontroler - Kompletnie nie rozumiem waszych wypowiedzi. Czy nikt nie usłyszał, że jest to wersja konstruktorska/testowa? Wygląd się jeszcze zmieni. Poza tym jak na razie zapowiada się iż ten kontroler będzie miał największa precyzję z dotychczasowych kontrolerów ruch. I ma większą szansę działać niż to co zaprezentował M$, bo nie oszukujmy się. Ten cały Natal wygląda fajnie w filmikach i na prezentacjach, ale kiedy przyjdzie żeby tego używał zwykły użytkownik, to nagle wyskoczy masa błędów, niedociągnięć i zwykłe ludzkiej tępoty. Osobiście kontroler mi się bardzo podoba, choćby ze względu na to jakie możliwości oferuje dla RPGów.

Final Fantasy XIII - Dubbing jest ok, tylko głosu murzyna kompletnie nie słychać - stapiał się z tłem. I jeżeli dobrze zrozumiałem, to my jesteśmy tymi złymi, co chcą zniszczyć świat i ludzkość. Jeżeli tak, to grę kupię na sto procent.

Final Fantasy XIV - Exclusive na PS3. Ok. Fajnie. Szkoda tylko że jest to MMORPG, a nie normalny RPG.

Exclusive od Rockstar - Szczerze mówiąc pierwszy raz o tym słyszę. Liczyłem bardziej na L.A.Noir

MGS - Nieważne co w tej grze będzie, fanboye ją kupią. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - na trailerze jest pięciu Big Boss'ów/Snake'ów - czy ktoś kto zna dokładnie mitologię serii może wyjaśnić o co chodzi, czy też są skołowani jak niżej podpisany?

Ogólne wrażenie:

Konferencja była zaprojektowana pod potencjalnych klientów i to głównie dla PSP. Pokazali za to w jakim kierunku zmierza PS3, czyli powiększenia możliwości multimedialnych i rozgrywek sieciowych z "user-generated-content". Nie brakuje mi Heavy Rain, bo Quantic Dream ma swoje stanowisko i na pewno pokaże coś jeszcze.

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 mam od dnia premiery ma początku byłem nastawiony na tak Ale z biegiem lat coraz bardziej żałuje wydanej kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, bo posypią się warny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NO TO BRAWO SONY BIERZEMY POD UWAGE DOBRE GRY

MS:

Forza 3

Left 4 Dead 2

Alan Wake

Metal Gear Solid Rising

Halo

Sony:

Uncharted 2

God of War 3

Ii ii iiii iiiii dobra nie wymyślajmy nawet MGSa nie ogłosili pewnie go nawet nie dostaną

widać rok Sony ma się cudownie !! same HITY Sony będzie miało swój rok wtedy gdy ms wyda nową konsole i ps3 nie będzie miało z kim konkurować

PS3 SSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Precz mi stąd nieczysty demonie ! Albo oglądałeś urywki albo nie wiesz o czym mówisz (ewentualnie jedno i drugie). A samochodzików nie widziałeś ? MAG też ci umknął ? Hmmm a no tak zapomniałem przecież to nie forum dotyczące zielonych odchodów więc co ty tu robisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NO TO BRAWO SONY BIERZEMY POD UWAGE DOBRE GRY

MS:

Forza 3

Left 4 Dead 2

Alan Wake

Metal Gear Solid Rising

Halo

Sony:

Uncharted 2

God of War 3

Ii ii iiii iiiii dobra nie wymyślajmy nawet MGSa nie ogłosili pewnie go nawet nie dostaną

widać rok Sony ma się cudownie !! same HITY Sony będzie miało swój rok wtedy gdy ms wyda nową konsole i ps3 nie będzie miało z kim konkurować

PS3 SSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bierzemy pod uwage dobre gry?

to dodaj tam z laski swojej FF14 Online, MAG, Modracer i odejmij MGS'a, bo bedzie on multiplatformowy :) - jak dla mnie, ten rok jest zdecydowanie sony (2009) w kwestii gier. Sam Killzone pozamiatal moj umysl a jeszcze mam dostac Uncharted, niedawno skonczylem Infamous, gdzie obok lezy szary Xbox od kurzu juz.

edit: bylbym zapomnial, dostaniemy jeszcze w tym roku Heavy Rain, White Knight Chronicles oraz Demon's Souls.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest różnica że ja posiadam obie konsole i jestem nastawiony (byłem) obiektywnie do obydwu produktów . Nie jestem zaślepiony tak jak wy . Nie ważne jak źle się ma sony do dla was jest zawsze Najlepsze ! Każdy rok jest rokiem Sony bardzo dziwne że tego się nie odczuwa . Jedyne co nie pozwala mi sprzedać ps3 to gow3 :(

Edytowane przez EviLOnE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka jest różnica że ja posiadam obie konsole i jestem nastawiony (byłem) obiektywnie do obydwu produktów . Nie jestem zaślepiony tak jak wy . Nie ważne jak źle się ma sony do dla was jest zawsze Najlepsze ! Każdy rok jest rokiem Sony bardzo dziwne że tego się nie odczuwa

Tez mam 2 konsole brachu, gt: kaganpwnnz psn: kagannpwnz.

takze zluzuj poslady i nie osadzaj, ms possal w tym roku moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka jest różnica że ja posiadam obie konsole i jestem nastawiony (byłem) obiektywnie do obydwu produktów . Nie jestem zaślepiony tak jak wy . Nie ważne jak źle się ma sony do dla was jest zawsze Najlepsze ! Każdy rok jest rokiem Sony bardzo dziwne że tego się nie odczuwa

zaslepiony to jestes ty. Poczytaj nasze komentarze dotyczace wczorajszej konferencji microsoftu i znajdz tam choc jeden rownie debilny post jak twoj. I nie pisz, ze masz ps3 bo wszyscy wiemy, ze tak nie jest.

Edytowane przez marcizello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu Kojima nic nie powiedział o MGS:Raising na PS3?? Kompletnie nic?

Po dzisiejszej konferencji wiem tylko tyle, że na pewno zamienię swoje PSP 2000 na PSP Go, bo mnie oczarowało i gierki na PSP wyjdą boskie :P A PS3? Chyba nie żałuję, że sprzedałem.

Edytowane przez Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko czemu Kojima nic nie powiedział o MGS:Raising na PS3?? Kompletnie nic?

Nawet nie musial, plan wydawniczy JUZ objal PC PS3 i Xbox360 i jest oficjalnie zamieszczony.

Wiec jest to pewniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20090602514.th.jpg

Jesteście zaślepieni :) MS wygrał tą wojnę Sony niestety dalej się rozkręca od 2 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan wydawniczy z datami TBA to jeszcze nic nie oznacza. Co prawda nie obrażę się jak to wyjdzie multiplatformowo bo dla mnie sama idea exclusive na konsole to porażka, ale Kojima mógłby coś powiedzieć hmm? Chociaż nazwe wymienić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MGS - Nieważne co w tej grze będzie, fanboye ją kupią. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - na trailerze jest pięciu Big Boss'ów/Snake'ów - czy ktoś kto zna dokładnie mitologię serii może wyjaśnić o co chodzi, czy też są skołowani jak niżej podpisany?

Tam było ich pięciu czy czterech?

Może są to: Liquid Snake, Solid Snake, Solidus, Big Bos :)

Ale to pewnie nie możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- projekt z wirtualnym padem - wg mnie podobne do eye toy'a , może bardziej zaawansowane technologicznie

- projekt Milo

- deska do używania w grze Tony Hawk's

_____________________

- używanie Facebook'a z poziomu interfejsu xboxa

- seriale, radia do ściągania z xboxlife

Na pierwszy rzut oka, wygląda na to, ze M$ najwięcej mówił o tym projekcie z wirtualnym padem, aby przykryć to, że nie wychodzi za wiele dobrych gier exclusive na ich konsole. Popatrzmy:

Forza 3 - dobra gra, jednak GT5 jest z pewnością lepsza ( będzie lepsza ? :P )

Alan Wake - ładna grafika, ale od groma zombie/duchów, jednak narazie na +

L4D - i tak wszyscy będą grac głównie w CoD, który jest multiplatformowy

Halo - niedługo będzie tego więcej niż FF

Zostały zaprezentowane niemal same FPS'y

__________________________________________________________________________

Co pokazało sony

- Nowy kontroler SONY - dosyć dokładne urządzenie, które pewnie nie będzie używane

- Demo Assassina ( nie exclusive)

- Demo Uncharted

- prezentacja Modracing

- demo GoW III

- demo MAG

- wspomniano cos o exclusive od RS - Agent

- trailer z gameplayem Final Fantasy 13( nie exclusive)

- trailer Final Fantasy 14 online

- The Last Guardian

- trailer GT5

+ kupe nowych gierek na psp

+ cos o serialach na PSN

+ cos tam o Home

______________________________________________________________________________

Reasumując - pod względem gier ps3 jednak pokonało M$ o mile. Dużo gier rożnego typu . Mamy i fpsy, gry akcji, rpg, mmo, przygodowi, arcade. Pod względem wymyślności technologii wygrał M$.

Moim zdaniem MS zrobił to po prostu trochę ładniej ale Sony jednak pokazało więcej ( ubawiłem się na pokazie mozliwości tego "świecącego wibratora" - mozliwości tego "pada" są niesamowite , tylko żeby je wykorzystali deweloperzy !!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MGS - Nieważne co w tej grze będzie, fanboye ją kupią. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - na trailerze jest pięciu Big Boss'ów/Snake'ów - czy ktoś kto zna dokładnie mitologię serii może wyjaśnić o co chodzi, czy też są skołowani jak niżej podpisany?

Chodzi pewnie o tryb online, gdzie każdy będzie mógł sobie grać Snake'iem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista gier z konferencji.

Multiplatform:

* Assassin's Creed 2

* Final Fantasy XIII

PlayStation 3 Exclusives:

* Uncharted 2: Among Thieves

* MAG

* Agent

* Final Fantasy XIV Online

* Motion Controller

* ModNation Racers

* The Last Guardian

* Gran Turismo 5

* God of War III

PSP:

* Gran Turismo

* Metal Gear Solid: Peace Walker

* Resident Evil: Portable

* Assassin's Creed: Bloodlines

PSN:

* Final Fantasy VII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest różnica że MS swoje ekskluzywne tytuły trzymał na chama a Sony grzecznie się żegnało z swoimi flagowymi tytułami . Sony zamiast wykorzystywać to tak samo i choćby wykupić głupie Mass Effect 2 nie zrobiło nic . Dostało 3 gry rok po premierze . Skoro Kojima i MS tak świetnie się dogadują Poczekajmy na jakieś ulepszone MGS4 na xsa . Dla takich gier jak tekken dmc mgs kupowało się ps3 , ale straty sony myślę nie zdenerwowały tylko mnie ale ogromną ilość swoich klientów . Widać że za bardzo się przyzwyczaili do tego że są nr1 jak za czasów ps2 i psx a gdy przyjdzie do walki nie radzą sobie . Nic mykam kończyć MGS 4 POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka jest różnica że MS swoje ekskluzywne tytuły trzymał na chama a Sony grzecznie się żegnało z swoimi flagowymi tytułami . Sony zamiast wykorzystywać to tak samo i choćby wykupić głupie Mass Effect 2 nie zrobiło nic . Dostało 3 gry rok po premierze . Skoro Kojima i MS tak świetnie się dogadują Poczekajmy na jakieś ulepszone MGS4 na xsa . Dla takich gier jak tekken dmc mgs kupowało się ps3 , ale straty sony myślę nie zdenerwowały tylko mnie ale ogromną ilość swoich klientów . Widać że za bardzo się przyzwyczaili do tego że są nr1 jak za czasów ps2 i psx a gdy przyjdzie do walki nie radzą sobie . Nic mykam kończyć MGS 4 POZDRO

Wracaj chloptasiu z 6 postami na swoje forum xboxa..

Prawda jest taka ze jakiekolwiek roznice pomiedzy Xbox a PS3 mozna mierzyc tylko iloscia i jakoscia exclusivow. Multiplatformy nie maja tu znaczenia. I albo liczyc nie umiecie, albo jakies klepki na galach macie jesli smiecie twierdzic ze MS cokolwiek tu wygral... Przekabacenie Kojimy to byla kwestia czasu (a czas to pieniadz), a poza tym osobiscie uwazam ze nic w tym zlego ze chce poszerzyc grono odbiorcow... Ciekawi mnie tylko na ilu plytach wyjdzie :)

Jestem tez przekonany ze Rockstar zdecydowali zrobic Agenta tylko na PS3, bo Xbox by ich tylko ograniczal. I jesli GTA5 wyjdzie zanim pojawi sie kolejna konsola od MS to moim zdaniem znow bedzie tylko na PS3 i potem na PC. Wspomnicie jeszcze moje slowa..

Co do Heavy Rain to faktycznie szkoda ze nie zrobili osobnej prezentacji, ale nieprawda jest ze kompletnie nic o tym tytule sie nie pojawilo. Podczas filmiku/teledysku z grami na PS3, bylo kilka ujec z HR.

Za to PSP mnie bardzo mile zaskoczylo i ciesze sie ze Sony sie wzielo w koncu za ta konsolke. GT, MGS, Fat Princess. Do tego Motorstorm: Arctic Edge... Wstrzymywalem sie z zakupem PSP bo troche sucho bylo z grami, ale po tym co dzis zobaczylem juz sie doczekac Pazdziernika nie moge.

Reasumujac: bardzo sie ciesze ze mam PS3, bo wiem ze przez lata jeszcze bede mial w co grac. Rozwial sie tez moj dylemat czy sobie Xboxa moze nie kupic zeby w niektore exclusivy pograc - dla tych kilku gierek nie ma sensu :)

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy kontroler - dla mnie bomba! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×