Skocz do zawartości
izi

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym Was zachęcić do przeczytania mojej drugiej konsolowej recenzji.. Taki mały wstęp:

Cztery lata temu, a dokładnie w lipcu 2005 roku firma Capcom ogłosiła pracę nad Resident Evil 5. Pierwszy Resident na konsole nowej generacji miał pozamiatać zagorzałymi fanami konsolowych horrorów. Po tych wszystkich miesiącach oczekiwań wielu graczy zastanawiało się czy kolejna odsłona serii o żywych trupach może straszyć?

Link do całej publikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Chciałbym Was zachęcić do przeczytania mojej drugiej konsolowej recenzji.. Taki mały wstęp:

Cztery lata temu, a dokładnie w lipcu 2005 roku firma Capcom ogłosiła pracę nad Resident Evil 5. Pierwszy Resident na konsole nowej generacji miał pozamiatać zagorzałymi fanami konsolowych horrorów. Po tych wszystkich miesiącach oczekiwań wielu graczy zastanawiało się czy kolejna odsłona serii o żywych trupach może straszyć?

Link do całej publikacji

bo po włożeniu do konsoli nadal dostajemy starego dobrego Residenta.

Zobaczyłem to zdanie i odechciało mi się dalej czytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z tym starym Residentem to przesadziłeś.

RE5 nie jest starym REsidentem, i jeśli tylko uświadomimy to sobie i nie będzie to przeszkodą gra jest ŚWIETNA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzacie ;) dla mnie to nadal ta sama gra tylko w nowej grafice :) no może nie ma już kilku dobrych smaczków ale jest dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×