Skocz do zawartości
Gość alcapone_pl

Problem z podłączeniem drugiego pada w PES6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alcapone_pl

Cześć. Mam taki dziwny problem z grą Pro Evolution Soccer 6 (PS2) na PS3.

Problem mam z podłączeniem drugiego pada w tej grze. Podłączałem pady do USB i sprawdzałem w innych grach i normalnie jest tzn. w Virtua Fighter 5 wykrywa wszystkie pady, a w Pes6 gra widzi tylko jednego pada (SIXAXIS'a) chodz mam podłączone inne pady.(Podłączałem rownież pada od ps2 przez przejściówke i to tez nie pomogło). MOze ktos miał taki problem i wie jak mi pomoc.Proszę o POMOC. POZDRAWIAM

EDIT

Podłączałem przeciez bez przejsciowki na poczatku odrazu do USB pada wiec przejsciowka chyba nie ma nic wspolnego ??!!??!!??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mialem taki problem ze mi z resistansie nie dzialal pad z usb :) Kupilem nowa przejscioweczke i jest cacy :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alcapone_pl
No ja mialem taki problem ze mi z resistansie nie dzialal pad z usb :) Kupilem nowa przejscioweczke i jest cacy :F

Podłączałem przeciez bez przejsciowki na poczatku odrazu do USB pada wiec przejsciowka chyba nie ma nic wspolnego ??!!??!!??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sek w tym, że stare gry z PS1/2 oczekują wciśnięcia przycisku (PS) na padzie. Jest to kwestia samego emulatora PS1/PS2 wbudowanego w konsolę i nie da się jej tak łatwo przeskoczyć.

Polecam zakup 2giego SIXAXIS'a. Wtedy nie będziesz miał na pewno problemów w żadnej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alcapone_pl
Sek w tym, że stare gry z PS1/2 oczekują wciśnięcia przycisku (PS) na padzie. Jest to kwestia samego emulatora PS1/PS2 wbudowanego w konsolę i nie da się jej tak łatwo przeskoczyć.

Polecam zakup 2giego SIXAXIS'a. Wtedy nie będziesz miał na pewno problemów w żadnej grze.

Dzięki. Twoja teoria potwierdza się, włączyłem inną gre z ps2 = tekken'a 4 i to samo było czyli nie wykrywało drugiego pada wogóle, nie da się wejsc nawet na zakladke "VS", chodź lampka w drugim padzie się zaswieciła.

Ma ktoś pomysł jak to obejść, czyli grac dwoma padami(drugi nie SIXAXIS) w grach z ps2 na ps3 ??

Juz się dowiedziałem ze mozna grac na Dual Shock'u. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×