Skocz do zawartości
kill

Najciekawsze, najtrudniejsze i najgłupsze Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

A czy w gzre czasem nie na mapie nie były oznaczone niebieskimi punktami?

Tak w Infamous po nacisnieciu bodajże przyciska :r3: radar sie uaktywnial i pokazywal niebieskie punkty, ktore wskazywaly polozenie odlamków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsze: JAK&DAXTER HD COLLECTION, ( 3 proste platynki )

Najciekawsze:, UNCHARTED 1,2,3; DEAD NATION

Najtrudniejsze Wipeout HD

Edytowane przez bickamil5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze to trofea z GT5

Najgłupsze trofea z Gt5 to-Bez grosza,i też najłatwiejsze... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demolition Man w BC2, albo w tydzień znajdą się ochotnicy na boosta, albo sdrzedaję grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze:Zdobyć 100% w Little Big Planet

Najtrudniejsze:Mieć 100% w Tekkenie 6

Najgłupsze:Trofeum w Tekken 6(Lern is Fun)! Bardzo proste do zdobycia, wystarczą pięć góra dziesięć minut gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze: Volare! w Fallouy NV,

Najtrudniejsze: Elite w KZ2,

Najgłupsze: Hard to the Core w DS2 i Chellenges w Batman AA i każde inne zmuszające do siedzenia długo przed konsolą.

Wiem wykopki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze: Hmm wsumie sam nie wiem.

Najtrudniejsze: GT5 Wyzwanie Vettela

Najgłupsze: Red Dead Redeption- związanie kobiety na torach i ogladanie jak rozjeżdza ją pociąg :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsze: Red Dead Redeption- związanie kobiety na torach i ogladanie jak rozjeżdza ją pociąg :P

Głupie jest nie to trofeum, tylko to, co dzieje się z tą kobietą w chwili rozjechania ^^ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie jest nie to trofeum, tylko to, co dzieje się z tą kobietą w chwili rozjechania ^^ :biggrin:

Też prawda :biggrin:

Z głupszych pucharków jakie ostatnio mi wpadły to Sucker Punched (Sky Cooper and the Thevius Racoonus) - wpada za samo odpalenie gry :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ufc 2010 trofeum wpada za stworzenie własnego zawodnika :) szybko,łatwo i przyjemnie,ale lekka głupota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAaaapppsssiiikkkkk !!! Sorry! To przez uczulenie na bzdury ;)

Nie oczekujecie chyba aby wszystkie trofea były super hiper pro? Po co? Nie ma przecież nic bardziej przyjemnego jak dobrze zbalansowany system trophy, pucharki (najczęściej brązy) wpadające od tak za wykonywanie elementów fabuły gry, kilka sreberek za trudniejsze momenty (np: bossowie itp), lub też kolekcjonowanie bzdurek czy choćby ukończenie gry na niższych poziomach. Na koniec złota za trudniejsze lub ukryte zadania, wyższe poziomy trudności czy maksowania levelu wymagające od nas spędzenia z grą x ilości godzin.

Takie ułożenie pozwala na cieszenie się brzdąknięciem pucharków na całej rozciągłości naszej zabawy z grą. Pucharek za odpalenie gry? No spoko, co w tym złego, przywitano nas na wejściu nagrodą zachęcając do dalszej zabawy, urodzenie się Ezio? Podobnie! Rozjechanie kobiety pociągiem? :devil: No comments!

Myślę że stworzenie 40-50 ciekawych zadań nie jest aż tak proste jak nam by się mogło wydawać, jakie w takim razie są głupie? W moim rozumieniu najgłupsze to te które z założenia wymagają od graczy zorganizowania ustawki, mój przykład na takie coś podawałem już kiedyś;

Najgłupsze trofea;

Worms2Armageddon - Donkey Dodger - przetrwaj atak bronią Concrete Donkey wykonany przez wroga w grze rankingowej i wygraj mecz. Po pierwsze broń zwana "osiołkiem" jest niedostępna w żadnym z trybów gry rankingowej, musimy liczyć na fart związany z tym że przeciwnik natrafi na nią w spadających skrzynkach, następnie że w ogóle zechce jej użyć, a na dodatek musimy przeżyć atak przeprowadzony przy jej użyciu i jeszcze wygrać całą rundę.

Worms2Armageddon - Armageddon Good At This! - podobnie jak wyżej, musimy wylosować ze skrzynek Armageddona, użyć go na przeciwniku zabijając jego całą drużyną i na dodatek wygrać mecz ostatnim robakiem, który przeżył po uruchomieniu w/w broni.

Kto to wymyślił? :skull:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę to najgłupsze są takie, których po pewnym czasie nie da się zrobić, np: Another Day Another Win z NBA2kxx przez co platyna jest już nieosiągalna :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy coraz częstszym wyłączaniu serwerów i tak za NAJGŁUPSZE uważam wszelkiej maści pucharki wpadające za grę on-line (najbardziej lubuje się w tym EA); wyłączą serwery i klops; platyny nie zrobimy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, za online nie powinno być trofeów,które wliczają się do platyny.

Mogli by zrobić coś na wzór achivementów 0 GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy coraz częstszym wyłączaniu serwerów i tak za NAJGŁUPSZE uważam wszelkiej maści pucharki wpadające za grę on-line (najbardziej lubuje się w tym EA); wyłączą serwery i klops; platyny nie zrobimy...

Najgorzej jak ktoś Online Passa nie ma a trofki są (vide Revelations).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi się powiedzmy nie chce?

Już te trofy z multi mogłoby być ale w takiej postaci jak np. w Uncharted 2,3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale onlinepass nie chroni przed wyłączeniem serwerów; (niedawno ukazała się lista z serwerami do wyłączenia i znalazła się na niej Supremacy MMA - oierwszy tytuł z online passem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było ale na bank na wyróżnienie głupotowe zasługuje mgs hd

z częścią drugą i tym na czele:

!!!!!!!!!jak je wbiłem nie wierzyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze - wyzwania w GoW 1 - do tego bez zapisu, a 10 wyzwanie to .... hmm coś porąbanego !

Najfajniejsze: zdecydowanie Flower, gra epicka

Najgłupsze - "Niech krzyczy" - czy coś takiego w GoW Duch Sparty, ewentualnie Sztuczka Midasa też z tej samej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze: Dirt3 "Cool Running" - Pokonaj Bobsleigh'a w Norway Speed Run DC Challenge - przez to odechciało mi się platyny.

Najciekawsze: AC II "Sweeper" - podciąć 5 strażników na raz;

Najgłupsze: LBP 2 "Jedna godzina dziennie utrzyma Cię w zdrowiu" - graj w LBP2 każdego dnia.

Edytowane przez Bolo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsze to 'Odznaczony' w Battlefield 3 trudne ale możliwe do wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudne raczej nie, po prostu czasochlonne jak wszystko w BF3.

A najbardziej mozgotrzepiace trofki jakie widzialem to wszystkie z gry Detuned, w ogole cala ta "gra" jest zryta jak czerep malpy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsza trofka to rush hour z dirta 2. Wygraj wyścig online z 7 przeciwnikami. Tam jest ciężko trafić na taki wyścig z co dopiero wygrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×