Skocz do zawartości
kill

Najciekawsze, najtrudniejsze i najgłupsze Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Najciekawsze: Uncharted 2 ukończenie gry na miażdżącym

Najtrudniejsze: Platyna w GTA IV

Najgłupsze: Generał online w KZ2

P.S. Podsumuje to z moich 5 gier

Sory że się wtrące, ale nie do końca rozumiem czemuż uważasz, iż Generał online w KZ2 to głupie trofeum. Fakt, trzeba trochę posiedzieć, ale głupie może być wyjście z gry w NNB :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie widzę nic głupiego w awansowaniu na kolejny stopień i zdobywaniu nowych klas postaci, broni czy umiejętności. Powiem więcej Killzone2 postawiłbym za wzór pod tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat, istnienie trofeów do zdobycia w trybie multiplayer, w grach fpp jest chyba jak najbardziej oczywiste. W aktualnej postaci te gry opierają się głównie na multi przecież (większość). To tak jak bym uważał że w jakimś NFS albo Burnout głupie są trofea za wygrywanie wyścigów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze - Incredible Speed! i Incredible Height! w LittleBigPlanet

Najtrudniejsze - Multiplier Hero w Super Stardust HD

Najgłupsze - Window shopping w FIFA 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsza platyna : Ninja Gaiden 2 , Wipeout HD, Demon Souls, UFC - Gold Digger! Obtain all the gold medals in a Weekly Mission for Online Mode.

Najgłupsze trofeum : Resistance 2 - 10,000 killi

Najłatwiejsza platyna : U1, U2, Terminator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej czasochłonnym trofeum jest Wanted a GTA4 ;/ 5 000 000

$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze / Najprzyjemniejsze: Platyna w ACII, Mirror's Edge, MW2(a szczególnie SpecOps) i jak na razie w DIRT2 też :thumbsup:

Najgłupsze: Zagraj z 5 znajomymi w MC:LA <_<

Najtrudniejsze: Elite w KZ2 :mellow:

Zobaczymy co przyszłość przyniesie :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero mam od niedawna PS3 i mam 2 gry :D

Tekken 6 i Uncharted 1.

I tylko te oceniam.

Najtrudniejsze trofeum brązowe:

Teeken6, survival, - pokonać 10 przeciwników pod rząd na jednym życiu i za to tylko brąz.

I jak to sie ma np. ze zdobyciem najprostszej brązowej statuetki - Tekken6 - gdzie wystarczy zagrać tylko raz z kimś online i nie trzeba nawet wygrać ?

Więc byłoby sprawiedliwe żeby survival to było srebrne trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że aż tak trudnych trofeów to nie ma, czasem trzeba tylko się przy nich nasiedzieć, czyli są czasochłonne.

Zaś najbardziej to mnie dobijają trofea za grę online, nie dość że są czasem trudniejsze do zdobycia niż te z singla to jeszcze bez nich można zapomnieć o platynie i ktoś bez dostępu do neta ma lipę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsza: platyna w terminatorze i platyna w assasins creed2 na platyne w terminatorze wystarczy przejsc gre na hardzie jest 12 trofeow w tym 1 platyna i 11 zlotych a to dzien roboty:P a assasins jakos tak mi sie spodobal ze nie mialem trudnosci wiec zalcizam do latwych

Najtrudniejsze: hmmmm Przejsc gre na najwyzszym poziomie w Killzone2 (mam ostatni checkpoint i chyba nie dam rady), wygrac 500meczy w unreal tournament3 przez internet (troche przesadzili)!!XD znalezc wszystkie dog tagi w x men wolverine (mi sie wszystko zlewa w jedno tak wiec niewiem juz ktore zbieralem a ktora nie):XP

Transformers revange of the fallen online ktos musi cie zabic i cie wysmiac a natepnie ty go musisz zabic i wyssmiac(taunt) tylko w tym tkwi problem ze malo kto wysmiewa bo graja w to same dzieci i chyba nie wiedza ze istnieje taka opcja przynajmniej ja nie spotkalem zadnego albo (kolega mi mowil) byc hostem kazda postacia ponoc nie do wykonaniaXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynę mam tylko w Harry Potterze:HBP (wystarczy przejść grę, nazbierać herby, najgorszy jest quidditch ale parę godzin i po problemie :D). Słyszałem, że gierka UP & Ice Age 3 na podobnej zasadzie można platynkę zdobyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsze (sztucznie zwiększające długość gry): G-Force - Distinguished Service Medal i przejścia kampanii w określonym czasie (m.in. G-Force i GoW)

Najciekawsze: Eat Lead (mówię o nazwach i opisach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze - PixelJunk Eden - All spectra found.

Najtrudniejsze - Killzone2 - Heroic Survivor.

Najgłupsze - UFC Undisputed 2009 - Wanted: Flying Mouthpieces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsza platyna - Assassin's Creed 2 (gram,gram, gram i oderwać się nie mogę - nic na siłę, powiązane z fabułą. REWELACJA)

Najtrudniejsza - Veteran w Call of Duty World At War - MAKABRA. Poziom Reichstag to największe przegięcie w dziejach gier. Do tego dochodzą błędy gry, przez które nie można ukończyć misji np po kilkudziesięciu minutach grania.

Najgłupsze trofeum - Prince of Persia, zrób dwa kroki. Generalnie pierwsze 15 trofeów w tej grze wpada chyba w pierwsze pięć minut gry, a gra nie ma zakończenia - trzeba osobno dokupić DLC za kilkadziesiąt złotych.

Widzę że dużo osób klnie na Killzone 2. Pamiętam że tam jedyną trudnością i problemem było sterowanie :D walka ze samym sobą i padem hehe, nie wiem na ile teraz sytuacje poprawiły patche :) No ale to nie zmienia faktu że łatwo nie jest. Jednak do trudnośći WAW nie ma co przyrównywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsze trofeum - Prince of Persia, zrób dwa kroki. Generalnie pierwsze 15 trofeów w tej grze wpada chyba w pierwsze pięć minut gry, a gra nie ma zakończenia - trzeba osobno dokupić DLC za kilkadziesiąt złotych.

DLC też zbyt wiele nie wyjaśnia jeśli chodzi o fabułę...

Elika odchodzi aby walczyć z tym głównym złym, czyli nic konkretnego. Aż dziw bierze, że powrócili do starego PoPa tak kończąc tą część tak jednoznacznie pod sequel...

A co do trofeów...muszę przyznać, że AC2 ma faktycznie najprzyjemniejszą platynę z jaką spotkałem się na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsza platyna - Assassin's Creed 2 (gram,gram, gram i oderwać się nie mogę - nic na siłę, powiązane z fabułą. REWELACJA)

tzn. że trzeba kolejno przechodzić grę i wszystko wpada po kolei?

dziś platynka wpadła w ICE AGE 3 i jako najtrudniejsze trophy można zaliczyc EGG COURSE 3 (ile się nawku**** przy tym to moje i nie tylko ja miałem taki problem) 5 godzin (2,5 wczoraj i 2,5 dzisiaj i w końcu miałem czas poniżej 1:45, dokładnie 1:35 dodam, że 5 godzin przy jednym challenge :D)

Edytowane przez n e o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn. że trzeba kolejno przechodzić grę i wszystko wpada po kolei?

wszystkie trofea przy przechodzeniu gry skupiając się w 100% na misjach nie wpadną. Ale te, które nie są z fabułą powiązane nie są również zbyt wymagające i nie zajmują dużo czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze dla mnie to "The Ten Billion Damage Man (Do over 10 000 000 000 damage)" - Disgaea 3

Najtrudniejsze "All Missions Successfully Completed" - Ninja Gaiden Sigma 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odniose się do tych zdobytych, a nie powszechnie znanych:

najtrudniejsze - CoD WaW - veteran,thumbsup.gif

ciekawe - CoD MW2 - Star 69, rolleyes.gif

nieciekawe i łatwe - te z TR zwłaszcza zbieranie skarbówdown.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już raz się odzywałem ale trochę się zmieniło więc ponowny check list :) Odniesienie do Platyn

Najciekawsze: 3Platyny: Infamous, Uncharted 1, Uncharted 2 - Każdą grę musiałem przejść 2x ale naprawdę było to miłe doświadczenie

Najłatwiejsze: Platyna w Burnout Paradise

Najtrudniejsze: Challanges of The Gods w GOW I - 10 challenge mnie nieźle wk%$#%#%ł ;)

To be continued ...

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze: 4Platyny: U1, U2(obie części po 3 razy przeszedłem), RE5, ACII

Najłatwiejsze: MW2

Najtrudniejsze: infamous(zebrałem z mapką wszystkie shardy i jednego dalej brakowało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze: platyna w Demon Souls, Red Faction Guerilla

Najlatwiejsze: Linger in Shadows

Najciekawsze: Burnout Paradise

Najglupsze to te w ktorych trzeba nabic dana ilosc fragow np Resistance 2, Unreal Tournament III, Battlefield BC (jezeli ktos przepada za tymi grami to nie ma problemu, a jezeli ktos gra tylko po to, zeby zaliczyc platyne to kiepski wybor i jest to bardzo frustrujace)

Pozdrawiam

Edytowane przez YourFloody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsze: Battlefield Bad Company 10001 KIlls

Najciekawsze: Burnout Paradise

Najtrudniejsze: inFamous 350 Blast Shards

Najłatwiejsze: Platyna w Ski-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gier w które grałem ostatnio:

najciekawsze: wszystkie z podstawy w Borderlands

najłatwiejsze: wszystkie z Darksiders

najtrudniejsze: 666 combo w Dante's Inferno

najgłupsze: areny po 20 rund w dodatku Mad Moxxi Underdome w Borderlands

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsze: 100% w GTA IV, zabrakło mi jakiegoś badziewia i mam ok 99%.

Najciekawsze: The Saboteur, mimo że wieżyczek, czołgów i tym podobnych jest dużo, może to nudzić ale bardzo przyjemnie się je niszczy.

Najtrudniejsze: Mirrors Edge, nie na moje nerwy.

Najłatwiejsze: Ojciec Chrzestny 2, kilka dni i wpada platyna bez najmniejszego wysiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×